سلنا گومز فقط ساخته شده ترین دلخراش اعلام تا کنون!

سلنا گومز باز است تا در مورد زندگی شخصی او در یک راه اصلی!

27 سال است که در مصاحبه با مجله بهار سال 2020 موضوع نه تنها “نادر” خواننده نگاه قابل ملاحظه ای متفاوت با, بالا, موی بافته, نوارهای پوشش–اما او همچنین ساخت برخی تعجب آور وحی در داخل مقاله. بیایید شیرجه رفتن!

سلنا بود که در مصاحبه با امی شومر برای این موضوع اذعان می کند که زندگی او “خارج از کنترل” در طول هشت سال بود که او در-باز-کردن-دوباره با جاستین بیبر. Wow–ما احساس بد برای او که او تا به حال که حس از دست دادن کنترل!

در واقع–این سوپراستار با استفاده از عبارت “خارج از کنترل” نه یک بار بلکه دو بار در طول مصاحبه. آن را واقعا احساس می کند مانند او در تلاش بود برای به دست آوردن نقطه در سراسر!

اولین بار در آغاز این مصاحبه زمانی که امی پرسید چرا سلنا به پایان رسید او Instagram وقفه خواننده نشان داد: “قصد من این بود که هرگز برای تبدیل شدن به یک تلخیص تا زمانی که همه چیز به نوعی اتفاق افتاده است که راه آن را خارج از کنترل است.” اوه!

او در ادامه برای روشن است که “من تا به حال به شروع به باز کردن تا آنجا که مردم مصرف شد و دور من روایت و آن را به قتل من بود. من خیلی جوان است و من قصد دارم به تغییر و هیچ کس حق ندارد به من بگوید چگونه زندگی من را برای رفتن.” آمین خواهر!

دوباره بعد از آن در مصاحبه به عنوان امی خواسته های سلنا در مورد زندگی شخصی او مؤثر بر زندگی حرفه ای خود را در گذشته Pantene سخنگوی دوباره گفت: “این رو خارج از کنترل وقتی که من فوق العاده جوان است. من فکر می کنم آن را نشان داد افرادی که من ضعیف بود در لحظات خاص و که من تا به حال مشکلات. برخی از افراد فقط در ساختمان مردم و سپس تلاش به آنها را پایین آورد.” پس درست است!

پس از آن بود که کمتر در مورد هر چیزی با جاستین خودش و بیشتر در مورد تصویر رسانه ها از ستاره. علاوه بر این او تلاش می کرد با لوپوس, در خانه, درمان اختلال دو قطبی-و دشمنی با رفیق Demi Lovato!

Lovato به تازگی نشان داد به هارپر بازار‘s موضوع ممکن است که دیگر دوستان است. Ouch! سلنا به نظر می رسد برخورد با یک مشکل دست–اما ما امیدوار است که ستاره کوچک را پیدا خواهد کرد برخی از آرامش به زودی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im