Seechum برنامه راه اندازی: Netflix بکشد از ارتباطات اجتماعی

در رسانه های اجتماعی ما-مختل جهان یک پلت فرم برای معتبر ارتباط انسان خواهد بود استقبال هر یک از ما که رنج می برند از انزوای اجتماعی با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر.

Seechum App-The Netflix of social connections launches zdnet

Seechum

در حال حاضر یک برنامه جدید راه اندازی شده در سطح جهان است که شما را قادر به چت چهره به چهره با اتصالات جدید در 188 کشور جهان است. این برنامه به شما امکان صحبت کردن از نزدیک همسان غریبه که سهام منافع همان شما.

مستقر در لس آنجلس راه اندازی ارتباط اجتماعی منتشر کرده است Seechum — بر روی تقاضا ویدئو و اجتماعی مبتنی بر اتصال برنامه تلفن همراه است که در نظر گرفته شده برای کمک به کاربران برای ایجاد “یک ارتباط معنی دار با افراد همفکر.”

این مسابقات کاربرانی که به دنبال ارتباطات اجتماعی با افراد دیگر شناخته شده به عنوان chums از طریق چت تصویری.

به عنوان سبک های ارتباطی تبدیل شدن به بیشتر شخصی و اجتماعی آن مبتنی بر علم هوش مصنوعی-محور الگوریتم های موتور جستجو را به خیاط محتوای خاص با موضوعات مرتبط برای اعضای آن است.

کاربران پیکربندی پروفایل خود از جمله چه مقدار از آنها مانند بحث در مورد موضوعات از جمله سیاست و دین و یا چه مقدار از آنها مانند بازی بازی های ویدئویی. آنها سپس اضافه کردن منافع خود زبان و چیزهایی که آنها در مورد پرشور.

آن یادگیری ماشین برای شناسایی شخصیت شاخص در دسته بندی اطلاعات منافع مشترک و تجربه است.

آن را شناسایی شخصی شیمی و مسابقات کاربران بر اساس “زمینه های مشترک’ را امتحان کنید و ایجاد روابط بلند مدت پایدار ارتباطات اجتماعی. اتصالات پیشنهاد کرد که کاربران می توانند برنامه چهره به چهره با شخص شما را انتخاب کنید.

Seechum App-The Netflix of social connections launches zdnet

Seechum

محبوب کاربران می توانند کسب درآمد از تماس های دریافتی و دیگر شما چت برای بیشتر پتانسیل درآمد شما می توانید کسب درآمد.

این شرکت با ایجاد یک ثبت اختراع در انتظار برنامه ریزی و خودکار تصویری-تماس تکنولوژی است که متصل به دو طرف به طور همزمان و خصوصی.

این پلت فرم را آغاز تماس به هر دو طرف بدون نیاز به اشتراک گذاشتن شماره تلفن و یا ایمیل.

کاربران حفظ کنترل اطلاعات تماس شخصی خود را برای از بین بردن فریب خطرات مرتبط با سیستم عامل رسانه های اجتماعی.

این برنامه در حال حاضر تنها برای کاربران iOS در دسترس و هزینه $10 (10 پوند) برای هر 45 دقیقه تماس با زندگی کردن باهم زندگی کردن.

کاربران دریافت یک محاکمه رایگان تماس بگیرید زمانی که آنها برنامه را نصب کنید. احتمالا این از بین بردن کاربران گاه به گاه که می خواهید به کروز کاربر پایگاه زمانی که خسته شدم.

موسس و مدیر عامل موسی Gotlieb توضیح داد که چرا او را آغاز کرده است ارتباط اجتماعی در سال 2019:

“نمی دانستند که جهانی همه گیر می تواند Seechum جهانی آزادی, تاریخی, قابلیت اتصال به افراد جدا شده ارتباط از سراسر جهان تبدیل شده است و مربوط تر از همیشه قبل از.

حتی قبل از COVID -19 جامعه ما بود تجربه عظیم تنهایی بیماری همه گیر. انزوای اجتماعی رایج شد و ما در مواجهه با رسانه های اجتماعی خستگی از ثابت قرار گرفتن در معرض گرایش به محتوا گذار هژمونی و همچنین مسائل مربوط به سلامت روان مربوط به غیر واقعی فشار در اتصالات. مردم آرزو می کنم برای بی حد و حصر جهان که در آن آنها احساس می کنند که می تواند متعلق و پذیرفته می شود فقط به عنوان آنها هستند.”

این برنامه-دوبله Netflix بکشد از ارتباطات اجتماعی — ممکن است به خوبی به عنوان این شرکت می گوید که یک “تجربه واقعی آزادی بیان بیش از این طاقت فرسا بار تصویر و مدیریت ارتباط.”

10 دلار برای هر یک از تماس با نزدیک همسان غریبه-حتی اگر آنها همسان با هوش مصنوعی — ممکن است بیش از حد بالا قیمت به صورت یک اتصال جدید, حتی اگر آنها ممکن است تبدیل به یک زندگی طولانی ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>