دوم محرک را بررسی کنید: آیا شما واجد شرایط برای یکی دیگر از نمایندگان پرداخت ؟ آنچه ما امروز می دانیم - CNET

فقط به خاطر اینکه شما یک محرک چک اولین بار معنا نیست که شما واجد شرایط برای دوم اگر یکی وجود دارد. سارا تو/CNE

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 14 تیر 1399
cash funds running out of money change dollars wallet empty

فقط به خاطر اینکه شما یک محرک چک اولین بار معنا نیست که شما واجد شرایط برای دوم اگر یکی وجود دارد.

سارا تو/CNET

کنگره نمایندگان مجلس تصمیم خواهد گرفت که بعد از این ماه که آیا بهترین راه برای کمک به متوقف اقتصاد ایالات متحده است که به تصویب یک دوم محرک چک کنید. اگر که اتفاق می افتد در اینجا هنگامی که ما فکر می کنم یکی دیگر پرداخت می آمد. اما چند سوال در واشنگتن در حال صحبت کردن در مورد این است: که دقیقا واجد شرایط?

شده است وجود دارد بحث ساخت بیشتر افراد واجد شرایط اضافی دور از محرک وجوه بلکه بحث است که می تواند محدودیت های آینده IRS چک به افراد کمتری در مجموع با تمرکز بر کسانی که مصمم به بیشترین نیاز.

در ساخت این تصمیمات سنا و مجلس را عامل اقتصادی است که در بهترین حالت متناقض است.

با بسیاری از کشورهای بازگشایی بیش از 30 روز گذشته که برای اقتصاد آمریکا اضافه شده 4.8 میلیون شغل در ماه ژوئن (PDF) به وزارت کار گزارش داد در روز پنج شنبه. اما برای هفته پایان ژوئن 27, برای اولین بار بیمه بیکاری ادعا شد 1.42 میلیون (PDF) مارک 15 هفته است که در آن مردم در زمینه مزایای بیکاری برای اولین بار نشانه آن است که بازار کار ایالات متحده است که هنوز هم ریختن شغل.

و با کروناویروس نرخ در حال حاضر خونتان در 45 متحدهاز والیان در حال بستن کسب و کار آنها اجازه داده شده بود برای باز کردن تنها چند هفته قبل از تهدید به مجموعه کار جدید سود.

در اینجا ما به شما بگویم که همه چیز ما تا کنون شنیده ایم در مورد کسی که ممکن است یا ممکن است واجد شرایط برای اضافی تاثیر اقتصادی پرداخت. این وضعیت و این داستان در حال به روز شود.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: محرک چک تلفنی

2:58

چه کسانی واجد شرایط برای یک محرک بررسی امروز ؟

قبل از نگاه کردن به کسانی که ممکن است واجد شرایط برای یک ثانیه محرک چک کنید, اجازه دهید به بررسی که از مطالعه حذف در دور اول.

  • یک مالیات دهندگان با یک تنظیم درآمد ناخالص بالاتر از $99,000
  • یک سر از یک خانواده با یک AGI بیش از $136,500
  • یک زن و شوهر ازدواج با یک AGI بیش از $198,000
  • کودکان بیش از 16 و دانشجویان تحت سن 24
  • غیر ساکن بیگانه به عنوان تعریف شده توسط دولت آمریکا
026-money-us-dollar-bills-roll-stack-cash

هر کس نمی خواهد واجد شرایط برای پرداخت تحت این طرح در حال حاضر.

سارا تو/CNET

که می شود یکی دیگر از محرک پرداخت ؟ تصویر بزرگ

ما نمی دانیم تا زمانی که یکی دیگر از نجات بیل رسمی ساخته شده است اما ما می توانیم برخی از قطعات با یکدیگر برای به دست آوردن یک حس امکانات. برای مثال عمل قهرمانان (PDF) تصویب شده توسط مجلس نمایندگان در ماه مه پیشنهاد گسترده منافع مالی به افراد و خانواده ها و دسته ها که قلم توسط اولین محرک چک از جمله اکثر دانشجویان و افرادی که نیست ما شهروندان است.

اما قهرمانان عمل شده است قاطعانه مخالف توسط سنا و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که آن را به نام DOA. در انتهای دیگر این طیف رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل گفته است که اگر او در اتاق عبور می کند یکی دیگر از امداد لایحه که شامل بیشتر محرک چک تمرکز محدود خواهد شد.

برخی از نشان می دهد که در صورت وجود یک دوم محرک پرداخت آن باید هدفمند به مردم در فوری ترین نیاز. که مردم به مراتب کمتر خواهد دریافت چک یا حساب بانکی سپرده از IRS.

وجود ندارد هر جزئیات تایید نشده است. در حال حاضر در اینجا برخی از حالات ممکن است برای کسانی که ممکن است یا ممکن است واجد شرایط گرفته شده از قهرمانان عمل و نظر با کاخ سفید و رهبران مجلس سنا. در نظر گرفتن این نظری و نه یک ماده در واقع. در اینجا اطلاعات بیشتر در مورد پیشنهادات و چقدر پول شما ممکن است دریافت کنید.

که به طور بالقوه می تواند واجد شرایط برای پهن دوم محرک پرداخت ؟

  • افرادی که ساخته شده کمتر از $99,000 با توجه به تنظیم درآمد ناخالص خود را از سال 2018 یا 2019 مالیات (هر کدام که شد اخیرا ثبت شده).
  • دانشجویان وابستگان بیش از 17 معلول بستگان و مالیات دهندگان پدر و مادر است.
  • خانواده ها تا پنج نفر است.
  • SSDI گیرندگان
  • افرادی که نیست ما شهروندان و فایل اظهارنامه مالیاتی از پرداخت مالیات و در غیر این صورت مطابق با قانون مالیات فدرال با استفاده از شماره شناسایی فردی مالیات دهندگان (ITIN) به جای شماره امنیت اجتماعی.

که ممکن است واجد شرایط برای یک دوم پرداخت ؟

بر اساس حدس و گمان وجود دارد برخی از راه های مختلف محرومیت از بالقوه دوم محرک چک می کردن.

هیچ کس واجد شرایط: یک بسته محرک می تواند به قانون امضا شده است که به اعتبار مالیاتی و مشوق های دیگر به کسب و کار. آن را ممکن است برخی از مردم می تواند یک سفر و یا ناهار خوری اعتباری, اما نه بررسی کنید.

مردم چه کسی را "بیش از حد" پول: اگر دور دیگری از محرک پرداخت می کند عبور کند اما تخصیص کوچکتر هستند برای نمایندگان پرداخت آن را ممکن است وجود دارد می تواند پایین تر حداکثر درآمد سالانه (AGI در فرم مالیاتی) به واجد شرایط. به عبارت دیگر افرادی که بیش از یک مقدار مشخصی (که پایین تر از زمان قطع $99,000 برای افراد) به طور بالقوه می تواند از سمت چپ به دور دوم.

انتقال محرومیت از زمان مراقبت در عمل: افراد جوان بین 18 و 24 افرادی که نیست ما شهروندان اما پرداخت مالیات افرادی که زندانی هستند.

President Donald Trump

رئیس جمهور تهمت ابراز علاقه کرده است در دور دوم چک در سال 2020 است.

جیمز مارتین/CNET

هنگامی که ما می دانیم بیشتر در مورد محرک بررسی مدارک?

ما نمی خواهد می دانم که هر چیزی که برای اطمینان حاصل کنید تا یک محرک لایحه می آید به واضح تر تمرکز می کنند. شما می توانید جزئیات بیشتر در مورد مشکوک جدول زمانی در اینجااما به طور کلی در اینجا چیزی است که ما می دانیم.

مک کانل گفت: چندین بار -- اخیرا در ژوئن 30-اگر سنا شروع به کار بر روی یک دوم بسته از آن خواهد شد در این ماه. به جا به مک کانل جدول زمانی قانونگذاران را مجبور به کار در اطراف چندین تمدید معافیت زمانی که سنا در جلسه: یک برنامه ریزی دو هفته تعطیلی از جولای 3 تا 17 جولای و آگوست زنگ تفریح در حال اجرا Aug. 10 سپتامبر. 7.

برای اطلاعات بیشتر در اینجا چیزی است که ما می دانیم در مورد عمده طرح های پیشنهادی برای دومین بسته محرک. ما همچنین اطلاعات در مورد بیمه بیکاری, آنچه شما می توانید انجام دهید اگر شما از دست داده اید کار خود را و آنچه که در مورد اخراج.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب