دوم محرک را بررسی کنید: آیا دور دیگری اتفاق می افتد و هنگامی که? در اینجا آخرین به روز رسانی - CNET

کاخ سفید و رهبران کنگره ممکن است شروع کار بر روی یک دومین بسته محرک اقتصادی در هفته های آینده. آنجلا Lang/CNET

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 27 خرداد 1399
money-bills-wallet-coins-dollars-1002

کاخ سفید و رهبران کنگره ممکن است شروع کار بر روی یک دومین بسته محرک اقتصادی در هفته های آینده.

آنجلا Lang/CNET
برای اکثر تا به روز اخبار و اطلاعات در مورد بیماری همه گیر کوروناویروس بازدید از این که وب سایت.

طی هفته های آینده کاخ سفید مشاوران کار با رهبران کنگره را به بررسی جوانب مثبت و منفی از یک دوم محرک بررسی در سال 2020 است. بحث های خود را باید یک راه طولانی برای رفتن. این رهبر اکثریت سنا گفت که او نمی خواهد بیش از 1 تریلیون دلار. مجلس نمایندگان در حال حاضر پیشنهاد و تصویب 3 تریلیون لایحه. تقسیم تفاوت جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او می خواهد بعد از بسته محرک مالی شامل حداقل 2 تریلیون دلار برای کمک به شرکت های آمریکایی و کارگران به عقب بر گردیم روی پای خود را زیر ویرانگر اقتصادی اثرات بیماری همه گیر کوروناویروس.

و ما ممکن است باید صبر کنید تا ماه جولای برای اخبار در دور دوم پرداخت از IRS. که زمانی که رهبران کنگره قصد شروع کار به صورت جدی در پیشنهاد دوم بسته مالی -- یکی که به خوبی می تواند آخرین.

در همین حال بازار سهام همچنان به تلو تلو خوردن به عنوان coronavirus موارد افزایش بیش از 20 متحده تهدید کسب و کار و مشاغل در سراسر کشور با موج دوم COVID-19.

خوانده شده در برای آنچه ما می دانیم در مورد جدول زمانی برای موج دوم محرک چک. این داستان به روز رسانی اغلب با اطلاعات جدید و در نظر گرفته شده است برای ارائه یک نمای کلی از وضعیت. اگر شما در حال انتظار برای اولین بار خود را چک کنید, شما می توانید پیگیری وضعیت خود محرک چک کنیدببینید ممکن است برخی از دلایل که چرا شما اصلا بررسی نشده و یاد بگیرند که چگونه به گزارش گم شدن یک محرک بررسی به IRS.

چقدر پول می تواند شما را در یک دوم محرک بررسی کنید ؟

آن را بیش از حد به زودی به دقت اشاره کردن چقدر پول افراد و خانواده ها می تواند دریافت. نهایی مقدار دلار بستگی دارد چقدر پول می رود به کل لایحه محرک. به یاد داشته باشید که مراقبت در عمل که گذشت در ماه مارس نیز شامل پول برای کسب و کارهای کوچک و افزایش مزایای بیکاری (که منقضی جولای 31). حتی اگر یک ثانیه محرک بررسی می شود تایید, کل شما ممکن است دریافت خواهید کرد بستگی به اندازه از دومین بسته نجات و چقدر از آن مجموع را به خود اختصاص فردی چک.

برای مرجع, اولین محرک چک به افراد تا 1200 $با مجموع $2,400 برای زوج های که فایل به صورت مالیات به طور مشترک. وابستگان زیر 17 سال مشبک یکی دیگر از $500 در هر کدام. در اینجا یک عکس فوری از کسانی که واجد شرایط برای اولین بررسی بر اساس چگونه شما فایل برای مالیات:

  • تنها ساکنان ایالات متحده که تنظیم درآمد ناخالص کمتر از $99,000
  • سر از یک خانواده و کسب در زیر $146,500
  • زوج های که فایل به طور مشترک بدون فرزند و کسب کمتر از $198,000

غیر ساکن کسانی است که شهروندان (نامیده می شوند غیر ساکن بیگانگان) و افرادی که در حال حاضر زندانی نمی واجد شرایط برای اولین محرک را بررسی کنید.

چه زمانی برای دور 2 محرک چک?

کنگره تنظیم نشده است یک تاریخ برای یک رای گیری در دومین بسته محرک اما رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل گفت: سنا ممکن است صبر کنید تا پایان ماه ژوئیه به شروع کار بر روی این لایحه بلومبرگ گزارش روز 4 ژوئن.

سنای آمریکا جدول زمانی برای شروع کار بر روی یک دوم مالی پیشنهاد شامل یک برنامه ریزی دو هفته زنگ تفریح, CBS News در گزارش از جولای 3 تا ژوئیه 17. مقامات کاخ سفید نیز پیش بینی کردند که اجرایی خواهد شد کار خود را در آن پیشنهاد از طریق جولای با توجه به وال استریت ژورنال.

money-bills-wallet-coins-dollars-1017

کنگره است که انتظار می رود برای شروع کار به زودی در یک کروناویروس جدید محرک لایحه ای است که ممکن است قرار دادن یکی دیگر از 1200 دلار در کیف پول خود را.

آنجلا Lang/CNET

قبل از کاخ سفید و رهبران جمهوری خواه شروع به مذاکره جزئیات یک محرک جدید پیشنهاد آنها می خواهند به ارزیابی چقدر پول اختصاص داده شده به اولین محرک چک و دیگر کمک های اولیه برای کسب و کار در واقع صرف شده است CNBC گزارش شده است.

آن ناشناخته اگر خواستار پلیس اصلاحات به عنوان بخشی از تظاهرات گسترده در جهان در واکنش به مرگ جورج فلوید Breonna تیلور و Ahmaud Arbery را تحت تاثیر قرار دولت در دستور کار است.

زمانی که سنا و کاخ سفید مذاکره کنندگان فراموش آغاز مذاکرات آنها خواهید بود تحت فشار برای رسیدن به یک معامله به سرعت به عنوان افزایش بیکاری کمک هزینه اضافی برای 600 $در هر ماه به پایان می رسد ژوئیه 31.

می دوم محرک بررسی آمده همان راه ؟

money-300x250usjc

دوم محرک لایحه می تواند برای آمریکایی ها تحت تاثیر این بیماری همه گیر کوروناویروس.

آنجلا Lang/CNET

اولین محرک پرداخت را وارد, از طریق واریز مستقیمبه عنوان یک مقاله بررسی و به عنوان یک کارت اعتباری بدهی. ممکن است که راه برخی از مردم دریافت پرداخت دوم متفاوت خواهد بود بار دوم در اطراف.

خانه خدمات مالی کمیته برگزار مجازی جلسه هفته گذشته به بحث در مورد "دیجیتال دلار" یک روش پرداخت است که می تواند آن را آسان تر برای برخی از دریافت کنندگان خود را برای دریافت پول محرک به خصوص اگر آنها لازم نیست که یک حساب بانکی سریع شرکت گزارش شده است.

آیا ما هنوز هم نیاز به یک محرک بررسی کنید ؟

ضرورت دوم محرک بررسی اشکال قلب بحث.

روی "بله" سمت وزیر خزانه داری استیون Mnuchin گفت: در سنا شهادت این ماه که اقتصاد آمریکا ممکن است نیاز به کمک بیشتر. "من فکر می کنم ما در حال رفتن به طور جدی نگاه کنید که آیا ما می خواهیم به انجام بیشتر با لينک مستقيم پول به تحریک اقتصاد," او گفت:. "این است که همه در حال رفتن به در مورد مردم به کار می کنند."

رئیس فدرال رزرو جروم پاول در سخنان جداگانه seconded ، "این امکان وجود دارد [تغذیه] نیاز به انجام بیشتر و این امکان وجود دارد که کنگره نیاز بیشتری به انجام," او گفت:.

برای کسانی که به دنبال نشانه هایی است که اقتصاد ایالات متحده در حال حاضر دوره نقاهت خود را بدون نیاز به یک دوم افزایش, آمریکا نرخ بیکاری به نظر می رسد بهبود (PDF). جدید تعداد مدعیان بیکاری کاهش یافته است 355,000 به 1.54 میلیون دلار برای این هفته از ژوئن 6, وزارت کار گزارش (PDF) که بیشتر کسب و کار بازگشایی و reemploy مهمان نوازی و خدمات و کارگران ساختمانی.

در ژوئن 5, اداره آمار کار گزارش (PDF) که ما نرخ بیکاری در ماه مه کاهش یافته و 1.4 درصد به 13.3 درصد. پس از زايمان گزارش برخی در واشنگتن پرسید: اگر ما اقتصاد است که در حال حاضر در مسیر درست و بدون بیشتر کمک به دولت است.

"در آن طول می کشد بسیاری از این باد از بادبان از هر فاز 4" استفان مور, کاخ سفید, مشاور گفت: در مورد این کار اعداد و دومین بسته محرک اقتصادی به عنوان به نقل از واشنگتن پست. "ما به آن نیاز نیست در حال حاضر. هیچ دلیلی برای وجود دارد که عمده هزینه های لایحه. حس فوری بحران بسیار تا حد زیادی از بین می رود با این گزارش."

2020-06-10-07-38-57
OECD/تصویر توسط جسیکا Dolcourt/CNET

دیگران در واشنگتن احتیاط در مقابل خواندن بیش از حد است به یک ماه بیکاری اعداد. یک گزارش جدید از OECD در این ماه می گوید COVID-19 است "باعث شدید ترین رکود اقتصادی در نزدیک به یک قرن است."

"خوب وجود دارد دلیلی برای شک و تردید" نوشت سابق کاخ سفید, مشاور اقتصادی رابرت شاپیرو با اشاره به دیگر اعداد است که نشان می دهد نرخ بیکاری در ماه مه افزایش 5.7% به 19%. هر چه واقعی ممکن است بیکاری اعداد تبدیل می شود که برای اقتصاد آمریکا در ماه فوریه وارد یک رکود اقتصادی پایان دادن به یک توسعه اقتصادی آغاز شده است که در ماه ژوئن سال 2009 اداره ملی تحقیقات اقتصادی در گزارش این ماه است.

حتی با یک کاهش می یابد ممکن است نرخ بیکاری در آمریکا هنوز یکی از بالاترین نرخ های خارج از کار پناهجویان در جهان, با توجه به گزارش OECD.

آن را نیز ناشناخته چگونه اقتصاد آمریکا خواهد شد واکنش نشان می دهند به سنبله در coronavirus عفونتبا ما موارد خونتان در برخی از ایالت ها به عنوان آنها بازگشایی شده است.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: محرک چک تلفنی

2:58

توسط IRS انجام, ارسال اولین موج محرک چک?

در حالی که آن را در حال حاضر ساخته شده دهها میلیون نفر از محرک پرداخت به واجد شرایط آمریکایی ها IRS بیشتر به رفتن. همانطور که از ژوئن 3, آژانس تا به حال ساخته شده 120 میلیون پرداخت به واریز مستقیم به حساب های بانکی از 35 میلیون به عنوان فرستاده چک و نزدیک به 4 میلیون نفر از طریق پست کارت اعتباری بدهی, برای پرداخت 159 میلیون در کل. خانه راه و وسیله کمیته برآورد (PDF) به عنوان بسیاری از 35 میلیون آمریکایی هنوز هم می تواند بدهکار پرداخت.

اگر شما نمی توانید پول خود را در عین حال در اینجا 10 دلیل ممکن است برای به تاخیر بیاندازد. اگر شما نگران هستید شما قرار بود برای دریافت خود را چک کنید و نمی, در اینجا چیزی است که شما می توانید انجام دهید.

coronavirus-businesses-9856

حتی با برخی از کسب و کار شروع به باز ما staggeringly بالا نرخ بیکاری است.

آنجلا Lang/CNET

چه خواهد شد آن را به یک دوم محرک بررسی کنید و آنچه اتفاق می افتد در حال حاضر ؟

در حال حاضر ما منتظر جولای که واشنگتن قصد دارد برای شروع به کار در آینده بسته محرک. برای دریافت یک دوم بررسی و پیشنهاد بسته نجات خواهد نیاز به تصویب هر دو مجلس سنا و مجلس قبل از دریافت امضا از رئیس جمهور. تنها پس از آن می تواند آن را به اثر. پس از آن IRS در حال حاضر دارای یک سیستم در محل برای سازماندهی و توزیع آن چک. اما آن می تواند هفته بیشتر قبل از شما دریافت پرداخت.

ما همچنان برای به روز رسانی این داستان را با اطلاعات جدید به آن مطرح می شود. در حالی که آینده از دوم محرک لایحه همچنان بلاتکلیف ما به اشتراک گذاری منابع در دسترس در مورد بیمه بیکاری, آنچه شما می توانید انجام دهید اگر شما از دست داده اید کار خود را, آنچه که در مورد اخراج و اواخر خودرو پرداخت و نحوه کنترل بودجه خود را.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن