دوم محرک بررسی به روز رسانی: زمانی که خواهد پرداخت جدید ارسال می شود ؟ – CNET


money-bills-wallet-coins-dollars-1002

چه مدت می تواند آن را به شما را به یک دوم محرک بررسی کنید ؟ ما شکستن ممکن است برخی از زمان.

آنجلا Lang/CNET

کنگره در نظر دارد به ارسال دوم محرک چک برای افراد و خانواده ها — و به زودی. “ما می خواهیم دور دیگری از مستقیم پرداخت” رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل روز دوشنبه گفت:. چه ما نمی دانیم این است که فقط در مورد هر چیز دیگری از جمله کسانی که واجد شرایط برای پرداخت دوم, چقدر پول شما می توانید با دور جدیدی از محرک چک و زمانی که نمایندگان ارسال خواهد اولین دسته چک. تمام است که تحت مذاکره است. و قانون گذاران نمی خواهد بلافاصله به توافق برسند.

“من تصور می کنیم این لایحه انجام می شود نه در پایان ماه جولای” خانه رهبر اقلیت کوین مک کارتی گفت: CNBC در روز سه شنبه. “ما احتمالا در هفته اول مرداد ماه قبل از ما این اتفاق می افتد.”

هفته اول مرداد ماه نیز مهلت مک کانل برای گذراندن یک لایحه جدید که شامل محرک پرداخت. اما برای بسیاری از بحرانی مهلت دیر. اگر کنگره عبور نمی کند یک محرک جدید لایحه — و یا حداقل یک جدید در کوتاه مدت اندازه گیری — در پایان ماه جولای اضافی $600 بیکاری را اجرا خواهد کرد.

چه چیز دیگری می تواند اتفاق می افتد اگر یکی دیگر از محرک چک دریافت نمی کند تصویب شده قبل و بعد از زنگ تفریح ؟ و اگر یک قانون جدید به تصویب می رسد زمانی که شما soonest ممکن است انتظار برای دیدن یک دوم IRS پرداخت ؟ ما با استفاده از سنا تقویم و محرک برنامه چک به عنوان یک مدل برای تدوین و فرموله کردن یک امکان timeline.

این داستان به روز شده است به طور مداوم در پاسخ به در حال توسعه وضعیت در واشنگتن است.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: دوم محرک چک هستند و نزدیک به واقعیت


1:18

هنگامی که محرک پرداخت “مهلت”? کمتر از سه هفته دور

سنا در حال حاضر دارای 13 روز کاری تا Aug. 7 مهلت تعیین شده برای ساخت بحث مذاکره و تصویب یکی دیگر از بسته محرک قبل از آخرین روز از زمان جلسه.

چرا Aug. 7? از آنجا که مجلس سنا را در ماه اوت تعطیلی اجرا می شود از اوت. 10 سپتامبر. 7 (روز کارگر) که به معنی وجود دارد که 32 روز از آخرین تاریخ مجلس سنا در جلسه (Aug. 7) تا روز اول ادامه جلسه (Sept. 8). اگر سنا نمی کند تصویب یک لایحه توسط Aug. 7, آن را نمی خواهد آن را انتخاب کنید تا پس از آن. جلسه ماه سپتامبر اجرا می شود از طریق سپتامبر. 25.

سنا جدول زمانی برای ساخت یک محرک بررسی تصمیم

تاریخ سنا اقدام
جولای 20 – Aug. 7 در جلسه. مجلس سنا است و انتظار نمی رود به کار گذشته Aug. 7.
Aug. 10 – سپتامبر. 7 اوت زنگ تفریح.
سپتامبر. 8 – سپتامبر. 25 در جلسه. اگر سنا نمی کند تصویب یک لایحه توسط Aug. 7 این است که دوره بعدی آن را به کار بر روی یک بسته محرک.
سپتامبر. 28 – 29 سپتامبر زنگ تفریح.
سپتامبر. 30 – Oct. 9 در جلسه. اگر سنا هنوز نشده به تصویب یک لایحه این است که آن را آخرین فرصت قبل از انتخابات عمومی در نوامبر. 3.
money-bills-wallet-coins-dollars-1017

کنگره است که انتظار می رود برای شروع کار بر روی یک کروناویروس جدید محرک لایحه ای است که ممکن است قرار دادن یکی دیگر از 1200 دلار در کیف پول خود را.

آنجلا Lang/CNET

هنگامی که IRS ارسال دومین محرک پرداخت ؟

IRS هنوز هم می تواند شروع به ارسال چک در ماه اوت اگر دور دوم محرک چک می شود چراغ سبز با شروع ماه.

برای مرجع جمهور امضا مراقبت در عمل به قانون در مارس 27 و اولین محرک پرداخت رفت و کمتر از سه هفته بعد در 15 آوریل.

هدف از حدس و گمان اجازه دهید بگویم که یک محرک عمل می شود قانون در سه شنبه ، 7. پس از مراقبت در عمل زمانی که برای اولین بار چک می تواند توسط Aug. 26.

آن را قابل قبول که IRS می تواند حرکت حتی سریع تر به ارسال اولین موج محرک چکاز آن در حال حاضر ساز و در محل از دسته اول از جمله یک ابزار برای مردم به ثبت نام برای پرداخت مستقیم و پیگیری پرداخت های خود را.

عواملی مانند چگونه بسیاری از مردم خواهد بود واجد شرایط برای پرداخت و بار دوم در اطراف می تواند نقش مهمی در کم کردن سرعت یا سرعت بخشیدن به این جدول زمانی.

چه تاریخ و زمان آخرین من می تواند یک دوم محرک بررسی کنید ؟

در حالی که ما می دانیم هیچ چیز رسمی — و نمی خواهد تا زمانی که یکی دیگر از بسته نجات منتقل شده است — ما می توانید در قرعه کشی تجربه اولین محرک چک به عنوان یک پتانسیل طرح.

coronavirus-businesses-9856

حتی با برخی از کسب و کار شروع به باز ما staggeringly بالا نرخ بیکاری است.

آنجلا Lang/CNET

IRS را فرستاده اند حدود 200 میلیون چک در زمان آن انجام می شود توزیع اولین قایق پرداخت. (کل جمعیت ایالات متحده است که نزدیک به 330 میلیون نفر با توجه به اداره آمار.)

اکثر کسانی که فرستاده شد با آغاز ماه ژوئن هر چند IRS گفت: آن را ادامه خواهد داد به پرداخت نهایی دسته از طریق پایان سال است. اگر وجود دارد افراد کمتری دریافت دومین محرک بررسیاین امکان وجود دارد که آن را نمی خواهد به عنوان طولانی به ارسال دور دوم چک.

آنچه را که اتفاق می افتد به یک محرک بررسی کنید ؟

برای دریافت یک دوم بررسی جدید بسته نجات خواهد نیاز به تصویب هر دو مجلس سنا و مجلس قبل از دریافت امضا از رئیس جمهور. تنها پس از آن می تواند آن را به اثر.

پس از آن IRS در حال حاضر دارای یک سیستم در محل برای سازماندهی و توزیع آن چک. اما آن را هنوز هم می تواند هفته بیشتر قبل از شما دریافت پرداخت.

اگر شما هنوز هم در انتظار اولین دور از coronavirus پرداخت, شما می توانید پیگیری وضعیت خود محرک بررسییادگیری چگونه گزارش خود را بدون نشان دادن چک به IRS و پیدا کردن ممکن است دلیل که چرا خود محرک چک هنوز هم نمی رسید.

در اینجا حتی بیشتر منابع مورد coronavirus مشکلات وام و بیمه بیکاری, آنچه شما می توانید انجام دهید اگر شما از دست داده اید کار خود را, آنچه که در مورد اخراج و اواخر خودرو پرداخت و نحوه کنترل بودجه خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>