دوم محرک بررسی: به روز رسانی در زمانی که پرداخت می شود ارسال می شود – CNET


money-bills-wallet-coins-dollars-1002

هنگامی که یک معامله انجام می شود برای دومین محرک بررسی کنید ؟

سارا تو/CNET

یک دوم محرک بررسی است که در این جدول برای بحث در مورد زمانی که سنا در نهایت بازگشت به کار در روز دوشنبه. واشنگتن قانونگذاران انتظار می رود به بحث نکات ظریف از جمله اگر آن را به شما رخ می دهد چه مقدار پول شما ممکن است دریافت و آنچه را که مورد نیاز برای واجد شرایط برای دیگر پرداخت. آن را هنوز هم می تواند هفته ها برای کاخ سفید با سنا و مجلس نمایندگان به پیدا کردن زمینه های مشترک. فرض کنید یک پرداخت جدید می آید به ما برخی از سرنخ در مورد زمانی که IRS می تواند ارسال آن برای اولین بار از دسته چک و یا مستقیم سپرده است.

“ما به بازگشت در جلسه هفته آینده و در دوره بعد از چند هفته من تخمگذار در سنا یکی دیگر از بسته های” رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل گفت: در ژوئیه 14. “ما به دنبال در یکی دیگر از پرداخت مستقیم.”

“ما نمی توانیم به خانه بدون [قانون جدید],” مجلس نانسی پلوسی گفته بلومبرگ تلویزیون در جولای 16, ذکر شده است از دو ماه از خانه-تصویب قهرمانان قانون وضع قبل از سنا بدون عمل است. “بیشتر مردم فوت کرده اند. بیشتر مردم را در بیکاری است. و بیشتر مردم آلوده شده اند. چه مقدار در [دولت آمریکا] انتظار دارند؟”

پس چه نوع از برنامه پرداخت ما صحبت کردن در مورد ؟ ما خراب شد برخی از مهم خرما از سنا تقویم و استفاده از محرک اول بررسی کنید به عنوان یک مدل برای برآورد پتانسیل پنجره که IRS می تواند شروع به ارسال دوم را بررسی کنید.

ما همچنین پیش بینی آنچه که اتفاق می افتد اگر سنا نمی تواند با هم در یک جدید تسکین عمل قبل از آن بعد زنگ تفریح. این داستان به روز رسانی اغلب با اطلاعات جدید است.

money-bills-wallet-coins-dollars-1017

کنگره است که انتظار می رود برای شروع کار به زودی در یک کروناویروس جدید محرک لایحه ای است که ممکن است قرار دادن یکی دیگر از 1200 دلار در کیف پول خود را.

آنجلا Lang/CNET

مجلس سنا دارای 3 هفته به یک محرک بررسی تصمیم

امروز آخرین روز از برنامه ریزی سنا زنگ تفریح آغاز شد که در روز جمعه, جولای 3, که بدان معنی است که دوشنبه, جولای 20 اولین روز جلسه رزومه.

“به محض این که مجلس سنا می شود [از آن زمان شکستن] ما در حال رفتن به از نشستن بر مرکب اساس با جمهوری خواهان و دموکرات” وزیر خزانه داری استیون Mnuchin گفت CNBC در جولای 9. او اضافه کرد که از آن خواهد شد یک اولویت برای آینده قانون به تصویب بین جولای 20 و پایان ماه. در آماده سخنان قبل از یک خانه کمیته در جولای 17, وزیر تکرار گاهشمار: “ما خواهد بود با داشتن دو حزبی گفتگو در مورد مکمل امداد قوانین و امیدواریم که کنگره تصویب خواهد شد اضافی بسته بندی تا پایان این ماه است.”

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: دریافت نکرده خود محرک بررسی نشده است ؟ اجازه دهید به آهنگ…


1:33

اما در مجلس سنا و سپس یکی دیگر از زنگ تفریح شروع Aug. 7 به مک کانل و همکار خود قانونگذاران سه هفته کار برای ساخت بحث مذاکره و تصویب یکی دیگر از بسته محرک قبل از آخرین روز از جلسه آن.

چه اتفاقی می افتد اگر سنا نتواند آن مهلت?

یا نه وزیر خارجه جدید بسته نجات قبل از آن برنامه ریزی شده زنگ تفریح اوت سنا را نمی خواهد کار گذشته Aug. 7, مک کانل گفت: ژوئن 30. پلوسی با این حال هشدار داد که کنگره نمی تواند دیگری را شکست و بدون عبور جدید نجات بسته است. “از آنجا که از بیمه بیکاری, انقضای,” او گفت: “ما باید به آن قانون است.”

سنا جدول زمانی برای ساخت یک محرک بررسی تصمیم

تاریخ سنا اقدام
جولای 20 – Aug. 7 در جلسه. مجلس سنا است و انتظار نمی رود به کار گذشته Aug. 7.
Aug. 10 – سپتامبر. 7 اوت زنگ تفریح.
سپتامبر. 8 – سپتامبر. 25 در جلسه. اگر سنا نمی کند تصویب یک لایحه توسط Aug. 7 این است که دوره بعدی آن را به کار بر روی یک بسته محرک.
سپتامبر. 28 – 29 سپتامبر زنگ تفریح.
سپتامبر. 30 – Oct. 9 در جلسه. اگر سنا هنوز نشده به تصویب یک لایحه این است که آن را آخرین فرصت قبل از انتخابات عمومی در نوامبر. 3.

چرا ؟ از آنجا که مجلس سنا را در ماه اوت تعطیلی اجرا می شود از اوت. 10 سپتامبر. 7 (روز کارگر) که به معنی وجود دارد که 32 روز از آخرین تاریخ مجلس سنا در جلسه (Aug. 7) تا روز اول ادامه جلسه (Sept. 8). اگر هیچ لایحه Aug. 7, آن را نمی خواهد برداشت دوباره تا پس از آن. جلسه ماه سپتامبر اجرا می شود از طریق سپتامبر. 25.

که می تواند IRS ارسال یک دوم محرک پرداخت ؟

آن را هنوز هم ممکن است برای IRS به شروع به ارسال چک در ماه اوت اگر مجلس نمایندگان و سنا را به دور دوم محرک چک سبز نور در پایان ماه ژوئیه.

برای مرجع جمهور امضا مراقبت در عمل به قانون در مارس 27 و اولین محرک پرداخت رفت و کمتر از سه هفته بعد در 15 آوریل.

هدف از حدس و گمان اجازه دهید بگویم که یک محرک عمل می شود قانون در سه شنبه ، 7. پس از مراقبت در عمل زمانی که برای اولین بار چک می تواند توسط Aug. 26.

آن را قابل قبول که IRS می تواند حرکت حتی سریع تر به ارسال اولین موج محرک چکاز آن در حال حاضر ساز و در محل از دسته اول از جمله یک ابزار برای مردم به ثبت نام برای پرداخت مستقیم و پیگیری پرداخت های خود را.

عواملی مانند چگونه بسیاری از مردم خواهد بود واجد شرایط برای پرداخت و بار دوم در اطراف می تواند نقش مهمی در کم کردن سرعت یا سرعت بخشیدن به این جدول زمانی.

چه تاریخ نهایی من می تواند دریافت یک دوم محرک بررسی کنید ؟

در حالی که ما نمی دانیم که هر چیزی رسمی — و نمی خواهد تا زمانی که یکی دیگر از بسته نجات رسمی است — ما می توانید در قرعه کشی تجربه اولین محرک چک به عنوان یک پتانسیل طرح.

IRS را فرستاده اند حدود 200 میلیون چک در زمان آن انجام می شود توزیع اولین قایق پرداخت. (کل جمعیت ایالات متحده است که نزدیک به 330 میلیون نفر با توجه به اداره آمار.)

اکثر کسانی که فرستاده شد با آغاز ماه ژوئن هر چند IRS گفت: آن را ادامه خواهد داد به پرداخت نهایی دسته از طریق پایان سال است. اگر وجود دارد افراد کمتری دریافت دومین محرک بررسیاین امکان وجود دارد که آن را نمی خواهد به عنوان طولانی به ارسال دور دوم چک.

coronavirus-businesses-9856

حتی با برخی از کسب و کار شروع به باز ما staggeringly بالا نرخ بیکاری است.

آنجلا Lang/CNET

چه خواهد شد آن را به یک دوم محرک بررسی کنید ؟

در حال حاضر ما صبر کنید. برای دریافت یک دوم بررسی و پیشنهاد بسته نجات خواهد نیاز به تصویب هر دو مجلس سنا و مجلس قبل از دریافت امضا از رئیس جمهور. تنها پس از آن می تواند آن را به اثر.

پس از آن IRS در حال حاضر دارای یک سیستم در محل برای سازماندهی و توزیع آن چک. اما آن را هنوز هم می تواند هفته بیشتر قبل از شما دریافت پرداخت.

اگر شما هنوز هم در انتظار اولین دور از coronavirus پرداخت, شما می توانید پیگیری وضعیت خود محرک بررسییادگیری چگونه گزارش خود را بدون نشان دادن چک به IRS و پیدا کردن ممکن است دلیل که چرا خود محرک چک هنوز هم نمی رسید.

در اینجا حتی بیشتر منابع مورد coronavirus مشکلات وام و بیمه بیکاری, آنچه شما می توانید انجام دهید اگر شما از دست داده اید کار خود را, آنچه که در مورد اخراج و اواخر خودرو پرداخت و نحوه کنترل بودجه خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de