دوم محرک پرداخت چک: چقدر پول می تواند شما را دریافت کنم ؟ – CNET


cash funds running out of money change dollars wallet empty

می تواند یک دوم محرک بررسی بیشتری را تسکین پول از اول یا کمتر ؟

سارا تو/CNET

برای اکثر تا به روز اخبار و اطلاعات در مورد بیماری همه گیر کوروناویروس بازدید از این که وب سایت.

جمهوری خواهان مجلس سنا قصد به رول کردن طرح خود را برای آینده اقتصادی بسته نجات در دوشنبه اما ما در حال حاضر می دانیم که یک بخش مهم از این پیشنهاد. آن را شامل یک دوم محرک چک کنید. ما همچنین می دانیم که کاخ سفید و رهبران مجلس سنا با توجه به تکثیر $1,200 محرک بررسی دستورالعمل که مراقبت با تصویب قانون در ماه مارس است.

پس از سنا رول پیشنهاد خود را — که جمهوری خواهان خواستار مراقبت 2 — بحث می توانید شروع با خانه بیش از جزئیات نهایی از جمله چه کسی خواهد بود واجد شرایط برای دور دوم محرک پرداخت و چقدر پول هر فرد می تواند دریافت کنید.

از حزب دموکرات به رهبری خانه در حال حاضر به تصویب آن را دومین بسته محرک به نام قهرمانان عمل می کنند (این قانون) و در حال حاضر یک تفاوت این است که چه مقدار پول شما می توانید اگر شما واجد شرایط برای مراقبت در 2. به اندازه یک دوم بررسی خواهد crystalize در طول مذاکرات بیش از چند هفته آینده و بستگی دارد در بخش ارزش کل بسته نجات با پیشنهاد چهره های اعم از $1 تریلیون (سنا را هدف) به 3 تریلیون دلار (مجلس نمایندگان’ پیشنهاد).

در حالی که ما نمی دانیم که دقیقا چه مقدار پول چک می تواند ما نیست به طور کامل در تاریکی یا نه. در اینجا عمده طرح های پیشنهادی از جمله آن بیشتر یا کمتر به احتمال زیاد با توجه به آنچه که ما امروز می دانیم. این داستان به روز رسانی ها اغلب با تحولات جدید است.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: دوم محرک چک هستند و نزدیک به واقعیت


1:18

چقدر بزرگ می تواند یک دوم محرک بررسی شود ؟

رهبران مختلف در واشنگتن پیشنهاد های مختلف محرک ایده ها و مقدار دلار برای راهیابی افراد است. برخی از آنها مسئله در حال حاضر که مجلس سنا اتحاد پیوست کاخ سفید و مجلس نمایندگان در حمایت از یکی دیگر از پرداخت مستقیم.

در اینجا پیشنهاداتی که ما تا کنون شنیده ایم و چگونه به احتمال زیاد ما فکر می کنم آنها می تواند بر اساس زمان آب و هوا. البته یکی دیگر از محرک بررسی نیست یک معامله انجام می شود و هر چیزی می تواند اتفاق می افتد در حال حاضر و نهایی مذاکره است.

دوم محرک بررسی پیشنهادات

مقدار پیشنهاد پیشنهاد جزئیات چگونه به احتمال زیاد?
$0 کاخ سفید حقوق و دستمزد و مالیات را کاهش دهد بنابراین کارگران نگه داشتن بیشتر از حقوق خود را. بعید است به جای محرک را بررسی کنید.
$0 کاخ سفید کسب و کار فرار مالیاتی برای شرکت ها که نمی کردند کارگران است. بعید است به جای محرک را بررسی کنید.
کمتر از 1200 دلار کاخ سفید کوچکتر چک هدفمند در آمریکایی های کم درآمد. ممکن است اگر بسته نهایی کوچکتر است.
$1,200 مجلس نمایندگان بخشی از این قهرمانان با تصویب قانون توسط مجلس در ماه مه (نه قانون). ممکن است با کمتر از افراد واجد شرایط.
بیش از 1200 دلار کاخ سفید رئیس جمهور اعلام کرد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. کمتر احتمال دارد اما ممکن است.
$2,000 یک ماه تا اقتصاد بهبود بیش از 150 اقتصاددانان “اضطراری پول” پرداخت برای آمریکایی ها به ادامه هزینه های یک جاده به بهبود اقتصادی. باز پرداخت بعید است به تصویب.
$2,000 یک ماه تا سه ماه پس از همه گیر به پایان می رسد سناتور. کامالا هریس پرداخت از طریق پایان از همه گیر و سه ماه پس از. باز پرداخت بعید است به تصویب.
$2,000 یک ماه تا 12 ماه تشکر. Ro Khanna پرداخت ماهانه تا یک سال. سنا بعید است به توافق برسند به یک مجموع این بزرگی حتی با یک تاریخ انقضا.
$4,000 سفر اعتبار مالیاتی کاخ سفید موقت اعتبار مالیاتی برای پوشش فرد و خانواده, هزینه های سفر به معنای برگرد تا اقتصاد محلی است. بعید است به جای محرک را بررسی کنید.

می دوم بررسی شود به همان اندازه ،

به گفته وزیر خزانه داری استیون Mnuchin سنا است و با توجه به یکسان ساختار پرداخت به مراقبت عمل می کنند.

“پیشنهاد ما این است که همان ارائه به عنوان آخرین بار” Mnuchin به خبرنگاران گفت: در روز پنج شنبه با توجه به بلومبرگ. با استفاده از همان دستورالعمل به طور بالقوه می تواند یکی کمتر مانع در مذاکرات و سرعت بخشیدن به تحویل چک گرفتن آن را به دست تر و حساب های بانکی سریع تر از اگر مذاکره میکشد ، پس از همه, IRS در حال حاضر در حال توسعه یک سیستم برای ارائه مراقبت-مجاز چک.

می تواند یک دوم محرک بررسی شود کوچکتر ؟

در اوایل این ماه, کاخ سفید مشاور اقتصادی لری Kudlow گفت: دومین محرک پرداخت نمی شود به همان اندازه به عنوان اولین. که در جولای 10. آن هم راستا با اظهارات رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل که نشان داده است که بعد از بسته محرک خواهد شد $1 تریلیون کلاه.

مجلس نانسی پلوسی حزب دموکرات کالیفرنیا ساخته شده او اختلاف نظر روشن است.

“یک تریلیون دلار است … جالب نقطه شروع, اما آن را نمی کند در هر نقطه در نزدیکی” پلوسی گفت: ژوئیه 9. “ما نیاز به $1 تریلیون دلار برای دولت های ایالتی و محلی [کمک]. ما باید یکی دیگر از $1 تریلیون دلار برای بیمه بیکاری و پرداخت های مستقیم. ما نیاز به چیزی شبیه به این, اما احتمالا به همان اندازه برای [coronavirus] تست, ردیابی, درمان,” او گفت:. “چه چیزی نیست اندازه گیری است” من آن را تنها می تواند یک تریلیون دلار است.'”

مک کانل قبلا تاکید کرد که تمرکز یکی دیگر از لایحه محدود خواهد شد. سناتور جمهوریخواه هستند متمرکز از جمله مشوق هایی به مردم را به کار می کنند. نهایی کل است که هر چیزی اما تصمیم گرفت.

cash funds running out of money change dollars wallet empty

رئیس جمهور گفت او از دور دیگری از پرداخت های مستقیم.

سارا تو/CNET

کاخ سفید گفته است که می خواهم یک بزرگتر دوم بررسی

رئیس جمهور طی چند هفته گذشته بیرون می آیند به عنوان یک شرکت حمایت از دور دوم از پرداخت مستقیم به آمریکایی ها است.

“من پشتیبانی در واقع اعداد بزرگتر از دموکرات” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: ژوئیه 1, با اشاره به 1200 $در هر فرد مقدار دموکرات به رهبری خانه پیشنهاد شده است. واشنگتن پست در ماه ژوئن گزارش داد که رئیس جمهور گفته است که دستیاران او تا حد زیادی حمایتی از ارسال دور دوم چک به آمریکایی ها است.

Kudlow تکرار رئيس جمهور در حمایت از گفتن فاکس کسب و کار در این ماه “با لینک مستقیم چک احتمالا رفتن به بخشی از آن را به عنوان دور به عنوان رئیس جمهور نگران است در حال حاضر.”

وزیر خزانه داری استیون Mnuchin همچنین ابراز حمایت گفتن خبرنگاران در کاخ سفید در جلسه مطبوعاتی “ما در حال رفتن به جدی[ly] در نظر بگیرید که آیا ما در حال رفتن به قرار دادن بیشتر پرداخت ها و پرداخت های مستقیم بیش از. آن را به خوبی کار می کرد.”

رئیس فدرال رزرو جروم پاول ساخته شده در مورد بیشتر محرک پولی در آماده سخنان قبل از کمیته خدمات مالی مجلس در ژوئن 30. “کامل [اقتصادی] بازیابی بعید است تا زمانی که مردم اعتماد به نفس است که آن را بی خطر است برای تعامل مجدد در طیف گسترده ای از فعالیت های” پاول گفت. “مسیر رو به جلو را نیز بستگی به سیاست اقدامات صورت گرفته در تمام سطوح دولت برای ارائه کمک و حمایت از بهبود تا زمانی که مورد نیاز است.”

money-cash-dollars-stimulus-payments-pay-7102

سنا در نظر دارد به وزن مزایای دوم بررسی این ماه است.

می تواند بیشتر آمریکایی واجد شرایط برای پرداخت مستقیم از قبل ؟

مجلس نمایندگان تصویب قهرمانان قانون در آوریل 15. این لایحه که نه پاک سنا است و نه قانون به دنبال پرداخت بزرگتر برای بیشتر اعضای خانواده با توجه به برگه ای از خانه تخصیص بودجه (PDF).

مک کانل در حال حاضر را رد کرد و این لایحه به عنوان رئیس جمهور که آن را به نام DOA. در اینجا طرح از خانه بیل:

  • افراد: یک فرد واجد شرایط می تواند دریافت تا $1,200.
  • فرزندان و وابستگان: هر وابسته می تواند واجد شرایط برای $1,200 پرداخت.
  • خانواده ها: خانواده ها خواهد بود واجد شرایط برای پرداخت حداکثر 6000 $در مجموع پوش در پنج اعضای خانواده در 1200 $در هر کدام.
  • افرادی که نیست ما شهروندان: غیر شهروندان که فایل اظهارنامه مالیاتی از پرداخت مالیات و در غیر این صورت مطابق با قانون مالیات فدرال با استفاده از شماره شناسایی فردی مالیات دهندگان به جای شماره امنیت اجتماعی خواهد بود واجد شرایط برای پرداخت.

این لایحه همچنین گسترش بسیاری از مزایای فدرال مجموعه به پایان می رسد در این ماه.

هنگامی که ما می شنویم بیشتر محرک بررسی خبر ؟

در حال حاضر که مجلس سنا گرفته تا موضوع دیگری امداد لایحه انتظار می رود به روز رسانی روزانه به محرک بررسی وضعیت. کنگره است تا Aug. 7 به تصویب یکی دیگر از محرک لایحه قبل از یک ماه زنگ تفریح. در اینجا بیشتر بر روی جدول زمانی از جمله زمانی که IRS به طور بالقوه می تواند ارسال اولین چک.

اگر شما هنوز هم در حال انتظار برای شما برای اولین بار محرک چک کنید, در اینجا 10 دلیل ممکن است برای تاخیر و آنچه شما می توانید انجام دهید اگر شما فکر می کنم پرداخت خود را از دست داده است و یا کاهش یافته است از طریق ترک.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>