دوم محرک بررسی است اتفاق می افتد. اما چه کسی خواهد بود واجد شرایط برای آینده $1,200? – CNET


 money-bills-coins-wallet-0545

پیشنهاد برای کسانی که ممکن است یا ممکن است واجد شرایط برای یک ثانیه محرک چک گیج کننده.

آنجلا Lang/CNET

به محض این که این بعد از ظهر گزارش انتظار می رود به رول از خود مراقبت 2 پیشنهادجدید خود را بسته محرک اقتصادی که ارسال خواهد شد افراد یک دوم محرک بررسیهمراه با دیگر مزایای بالقوه است.

پس از پرده برداری از جمهوری خواهان آغاز خواهد شد جزئیات مذاکره در بعد اقتصادی تاثیر پرداخت از جمله زمانی که IRS ممکن است ارسال اولین پرداخت و خواهد شد که واجد شرایط بر اساس سن و درآمد سالانه مشمول مالیات شهروندان, وضعیت تاهل و تعداد زیادی از وابستگان شما ادعا می کنند.

به عنوان اولین محرک چک, پرداخت, تحت مراقبت 2-و یا هر آنچه نهایی قانون نامیده می شود-در حال انتظار حداکثر در 1200 $برای افراد و 500 دلار برای وابستگان.

جایی که همه چیز ایستاده است ؟ ما مفصل همه چیز را ما می دانیم در حال حاضر در مورد آنچه اتفاق می افتد با آینده نجات بسته است. بررسی بازگشت اغلب برای به روز رسانی.

چگونه بیشتر مردم می تواند واجد شرایط برای دومین محرک چک کنید

وسیعترین واجد شرایط بودن پارامترهای پیشنهاد تا کنون آمده از قهرمانان عمل (PDF) بود که به پیشنهاد مجلس نمایندگان در اواسط ماه مه. از آن شده است به شدت مخالف با جمهوری خواهان مجلس سنا و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که آن را به نام DOA. ما می توانید نگاهی به این لایحه به کمک قاب گفتگو در مورد محدودیت های بالا که ممکن است واجد شرایط برای گسترده پیشنهاد:

  • افرادی که ساخته شده کمتر از $99,000 با توجه به تنظیم درآمد ناخالص خود را از سال 2018 یا 2019 مالیات (هر کدام که شد اخیرا ثبت شده).
  • دانشجویان وابستگان بیش از 17 معلول بستگان و مالیات دهندگان پدر و مادر است.
  • خانواده ها تا پنج نفر است.
  • SSDI گیرندگان.
  • افرادی که نیست ما شهروندان و فراموش فایل اظهارنامه مالیاتی از پرداخت مالیات و در غیر این صورت مطابق با قانون مالیات فدرال با استفاده از شماره شناسایی فردی مالیات دهندگان به جای شماره امنیت اجتماعی.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: دوم محرک چک هستند و نزدیک به واقعیت


1:18

چگونه جمهوری خواهان مجلس سنا می تواند باریک الزامات مورد نیاز برای پرداخت بعدی

در حالی که رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل پیشنهاد کرده است که اگر جمهوری خواهان کنترل سنا دیگری امداد لایحه با بیشتر محرک چک تمرکز محدود خواهد شد. ایالات متحده آمریکا وزیر خزانه داری استیون Mnuchin اما گفت: این هفته این مجلس است که با توجه به یکسان ساختار پرداخت به عنوان با اهمیت می دهد عمل می کنند.

“پیشنهاد ما این است که همان ارائه به عنوان آخرین بار” Mnuchin به خبرنگاران گفت: در روز پنج شنبه با توجه به بلومبرگ.

بر اساس آن سیگنال های متضاد در اینجا است که ممکن است نمی تواند واجد شرایط برای دومین محرک را بررسی کنید.

مردم چه کسی را “بیش از حد” پول: اگر دور دیگری از محرک پرداخت می کند عبور کند اما تخصیص کوچکتر هستند برای نمایندگان پرداخت آن را محتمل است که محدودیت های درآمد می تواند تبدیل به سخت تر. شما ممکن است نیاز به کاهش حداکثر درآمد سالانه (AGI در فرم مالیاتی) به واجد شرایط.

به عبارت دیگر افرادی که بیش از یک مقدار مشخصی (که پایین تر از زمان قطع $99,000 برای افراد) به طور بالقوه می تواند از سمت چپ به دور دوم. یک مثال $40,000 در هر سال درآمد درپوش برای اولین بار مطرح شده توسط مک کانل (بیشتر در زیر).

انتقال محرومیت از زمان مراقبت در عمل: افراد جوان بین 18 و 24 افرادی که نیست ما شهروندان اما پرداخت مالیات و افرادی که زندانی هستند.

 cash funds running out of money change dollars wallet empty

آن را به زودی روشن شده است که می تواند واجد شرایط برای یکی دیگر از محرک چک کنید.

سارا تو/CNET

اینجا که نمی دریافت اولین محرک چک کنید

اگر مراقبت 2 زیر همان شرایط قوانین این گروه نباید انتظار بررسی:

  • مالیات دهندگان تنها با یک تنظیم درآمد ناخالص بالاتر از $99,000.
  • سران خانواده ها با یک AGI بیش از $136,500.
  • ازدواج با یک AGI بیش از $198,000.
  • کودکان بیش از 16 و دانشجویان تحت سن 24.
  • غیر ساکن بیگانگان به عنوان تعریف شده توسط دولت ایالات متحده.

یک $40,000 درآمد درپوش هنوز تحت بحث ؟

آن پیشنهاد شده است که بعد از محرک بررسی خواهد تنها به افرادی که $40,000 یک سال یا کمتر است. قرار است درآمد حد — که هنوز نهایی نشده است — آمد از اظهارات مک کانل در جولای 6, که در جواب سوال خبرنگار در مورد دوم محرک چک گفت: “من فکر می کنم افرادی که ضربه سخت ترین افرادی هستند که در حدود $40,000 یک سال یا کمتر است. بسیاری از آنها را به کار در صنعت مهمان نوازی. به طوری که به خوبی می تواند بخشی از آن است.”

مجلس نانسی پلوسی سوال مک کانل پیشنهاد حقوق و دستمزد کلاه. “من نمی دانم که در آن $40,000 آمد, از,” او گفت: در 9 ژوئیه در کنفرانس مطبوعاتی. “من فکر می کنم خانواده های ساخت بیش از $40,000 احتمالا نیاز به کمک بسته به وضعیت خود.”

cash funds running out of money change dollars wallet empty

خواهد شد که دیدار با الزامات مورد نیاز برای دریافت یک دوم بررسی ؟ آن را بیش از حد به زودی برای گفتن دارد.

سارا تو/CNET

این رقم نمی مقیاس در تمام بازارهای آمریکا. در سان فرانسیسکو به عنوان مثال ایالات متحده وزارت مسکن و توسعه شهری تعریف می کند “بسیار کم درآمد محدودیت” در $60,900 برای یک واحد نان و $87,000 برای یک خانواده چهار نفره بر اساس 50 درصد از مترو منطقه متوسط درآمد در سال 2020 است. که خواهد بود و بالاتر از هر $40,000 قطع.

که $40,000 شکل مک کانل ذکر شده ممکن است از یک نامه سرگشاده منتشر شده 16 ژوئن از بیش از 150 اقتصاددانان به رهبری بن برنانکه سابق رئیس فدرال رزرو اعلام کرد که که “در میان افرادی که مشغول به کار بودند در ماه فوریه تقریبا 40% (PDF) از کسانی که در خانواده های ساخت کمتر از $40,000 یک سال از دست داده بود در ماه مارس است.”

زمانی که به شرایط مورد نیاز بود ،

پس از سنا باعث می شود پیشنهاد خود را با کاخ سفید را به دخالت در مذاکرات با مجلس آغاز خواهد شد. پس از توافق ساخته شده است محرک بیل نمی خواهد اثر را تا زمانی که رئیس جمهور نشانه های آن به قانون است. ما نمی خواهد می دانم که هر چیزی که برای اطمینان حاصل کنید تا یک محرک لایحه می آید به واضح تر تمرکز, اما ما باید یک ایده خوب چه کنگره مهلت است و زمانی که یک چک می تواند ارسال شود.

برای اطلاعات بیشتر در اینجا چیزی است که ما می دانیم در مورد عمده طرح های پیشنهادی برای دومین بسته محرک. ما همچنین اطلاعات در مورد بیمه بیکاری, آنچه شما می توانید انجام دهید اگر شما از دست داده اید کار خود را و آنچه که در مورد اخراج.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>