دوم محرک بررسی: چقدر پول شما می توانید انتظار از آینده IRS پرداخت ؟ – CNET


 dollars-money-1

چقدر پول آیا ما واقعا به دنبال به در با دوم محرک بررسی کنید ؟

آنجلا Lang/CNET

برای اکثر تا به روز اخبار و اطلاعات در مورد بیماری همه گیر کوروناویروس بازدید از این که وب سایت.

ما در حال حاضر یک ایده زمانی که کنگره تصمیم گیری در مورد دوم محرک بررسیشناخته شده رسما به عنوان یک “تاثیر اقتصادی پرداخت” و یا “پرداخت مستقیم” (در مقابل پرداخت به یک سازمان دولتی و مدارس و یا افراد متحده). سنا دیدار خواهد کرد دوشنبه برای شروع کار بر روی جدید کروناویروس بسته امداد است که انتظار می رود عبارتند از دیگری پرداخت مستقیم. چه ما نمی دانیم این است که اگر آن را بزرگتر یا کوچکتر از اولین محرک چککه دست به 1200 $در هر فرد و 6000 دلار برای خانواده ها.

چگونه سنا تقسیم مجموع پولی بسته است اولین گام در تعیین چقدر پول شما ممکن است دریافت کنید. اگر چه برخی از رهبران (از جمله رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن) را به نام یک محرک بزرگتر بررسی آن می تواند باد بودن سخت تر به واجد شرایط برای یک ثانیه محرک پرداخت.

سیاستمداران در سراسر طیف سیاسی اغلب متضاد ایده های در مورد چه مقدار پول به آن تعلق دارد در دیگری تاثیر اقتصادی پرداخت; ما شامل کسانی که پیشنهادات زیر. این داستان اغلب به روز رسانی.

چقدر پول دوم محرک بررسی می آورد

واشنگتن رهبران در حال صحبت کردن در مورد این ممکن است محرک ارقام برای افراد:

 • هیچ کدام. کنگره می تواند تمرکز خود محرک تلاش ها در معافیت های مالیاتی برای کسب و کار به عنوان یک راه برای تقویت ما شده.
 • کمتر از $1,200. پیشنهاد شده توسط لری Kudlow کاخ سفید مشاور اقتصادی در جولای 10.
 • $1,200 حداکثر پرداخت برای افراد است. پیشنهاد شده توسط قهرمانان قانون تصویب شده توسط مجلس نمایندگان. (این قانون نیست. بیشتر در زیر.)
 • پول بیشتر برای افراد از قهرمانان قانون پیشنهاد به اشاره با مغلوب ساختن پیشی جستن در ژوئیه 1.
 • $2,000 یک ماه با اورژانس “پول” پرداخت تا زمانی که اقتصاد بهبود. پیشنهاد شده توسط مجموعه ای از بیش از 150 اقتصاددانان از سیاست موسسات و دانشگاه ها.
 • $2,000 ماهانه پرداخت از طریق پایان از همه گیر و برای سه ماه پس از. پیشنهاد سناتور. کامالا هریس.
 • $2,000 یک ماه تا 12 ماه. پیشنهاد شده توسط Rep. Ro Khanna.
 • A $4,000 سفر موقت اعتبار مالیاتی (PDF). پیشنهاد ما سفر انجمن پس از مغلوب ساختن پیشی جستن در آغوش ایده ممکن است. سناتور. مارتا McSally در زمان این ایده بیشتر و پیشنهاد یک لایحه (PDF) که به زوج $8,000 اعتبار مالیاتی برای پوشش هزینه های سفر به همراه 500 دلار برای هر فرزند واجد شرایط.
 • حقوق و دستمزد کاهش مالیات پیشنهاد شده توسط معاون رئیس جمهور مایک پنس و دیگر مقامات کاخ سفید که اجازه می دهد کارگران را به نگه داشتن بیشتر از حقوق خود را. رئیس جمهور اصرار حقوق و دستمزد مالیات باید بخشی از دومین بسته نجات با توجه به واشنگتن پست.

به عنوان اولین محرک بررسی آن تقریبا مشخص است که کنگره را شامل خواهد شد واجد شرایط محدودیت بر اساس چه مقدار پول شما را سالانه خود را در سن تعدادی از وابستگان شما و خود ما تابعیت و یا وضعیت اقامت.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: انجام این کار برای اولین بار اگر شما گذاشته شده است یا furloughed


15:52

دوم محرک چک می تواند کوچکتر از اولین

دوم محرک پرداخت نمی شود تا آنجا که برای اولین بار Kudlow گفت: ژوئیه 10. که هم راستا با اظهارات رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل که نشان داد که بعد از بسته محرک خواهد شد $1 تریلیون کلاه.

مجلس نانسی پلوسی حزب دموکرات کالیفرنیا ساخته شده است که او اختلاف نظر روشن است.

“یک تریلیون دلار است … جالب نقطه شروع, اما آن را نمی کند در هر نقطه در نزدیکی” پلوسی گفت: ژوئیه 9. “ما نیاز به $1 تریلیون دلار برای دولت های ایالتی و محلی [کمک]. ما باید یکی دیگر از $1 تریلیون دلار برای بیمه بیکاری و پرداخت های مستقیم. ما نیاز به چیزی شبیه به این, اما احتمالا به همان اندازه برای [coronavirus] تست, ردیابی, درمان,” او گفت:. “چه چیزی نیست اندازه گیری است” من آن را تنها می تواند یک تریلیون دلار است.'”

مک کانل قبلا تاکید کرد که تمرکز یکی دیگر از لایحه محدود خواهد شد و در صورت تصویب خواهد شد آخرین coronavirusمربوط به نجات بسته است. سناتور جمهوریخواه هستند متمرکز از جمله مشوق هایی به مردم را به کار می کنند. مجموع نهایی هر چیزی است اما تصمیم

cash funds running out of money change dollars wallet empty

رئیس جمهور گفت او از دور دیگری از پرداخت های مستقیم.

سارا تو/CNET

کاخ سفید از نمای دوم محرک چک کنید

رئیس جمهور طی چند هفته گذشته آمده به عنوان یک شرکت حمایت از دور دوم از پرداخت مستقیم به آمریکایی ها است.

“من پشتیبانی در واقع اعداد بزرگتر از دموکرات” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: ژوئیه 1, با اشاره به 1200 $در هر فرد مقدار دموکرات به رهبری خانه پیشنهاد شده است. واشنگتن پست در ماه ژوئن گزارش داد که رئیس جمهور گفته است که دستیاران او تا حد زیادی حمایتی از ارسال دور دوم چک به آمریکایی ها است.

Kudlow تکرار رئيس جمهور در حمایت از گفتن فاکس کسب و کار هفته گذشته “مستقیم چک احتمالا رفتن به بخشی از آن را به عنوان دور به عنوان رئیس جمهور نگران است در حال حاضر.”

وزیر خزانه داری استیون Mnuchin همچنین ابراز حمایت گفتن خبرنگاران در کاخ سفید در جلسه مطبوعاتی “ما در حال رفتن به جدی[ly] در نظر بگیرید که آیا ما در حال رفتن به قرار دادن بیشتر پرداخت ها و پرداخت های مستقیم بیش از. آن را به خوبی کار می کرد.”

رئیس فدرال رزرو جروم پاول ساخته شده در مورد بیشتر محرک پولی در آماده سخنان قبل از خانه کمیته خدمات مالی در 30 ژوئن. “کامل [اقتصادی] بازیابی بعید است تا زمانی که مردم اعتماد به نفس است که آن را بی خطر است برای تعامل مجدد در طیف گسترده ای از فعالیت های” پاول گفت. “مسیر رو به جلو را نیز بستگی به سیاست اقدامات صورت گرفته در تمام سطوح دولت برای ارائه کمک و حمایت از بهبود تا زمانی که مورد نیاز است.”

money-cash-dollars-stimulus-payments-pay-7102

سنا در نظر دارد به وزن مزایای دوم بررسی این ماه است.

یکی دیگر از زمانی محرک چک کنید اما برای بیشتر مردم

مجلس نمایندگان تصویب قهرمانان قانون در آوریل 15. این لایحه که به تصویب مجلس سنا است و نه قانون به دنبال پرداخت بزرگتر برای بیشتر اعضای خانواده با توجه به برگه ای از خانه تخصیص بودجه (PDF). مک کانل در حال حاضر را رد کرد و این لایحه به عنوان رئیس جمهور که آن را به نام DOA. در اینجا طرح از خانه بیل:

 • افراد: یک فرد واجد شرایط می تواند دریافت تا $1,200.
 • فرزندان و وابستگان: هر وابسته می تواند واجد شرایط برای $1,200 پرداخت.
 • خانواده ها: خانواده ها خواهد بود واجد شرایط برای پرداخت حداکثر 6000 $در مجموع پوش در پنج اعضای خانواده در 1200 $در هر کدام.
 • افرادی که نیست ما شهروندان: غیر شهروندان که فایل اظهارنامه مالیاتی از پرداخت مالیات و در غیر این صورت مطابق با قانون مالیات فدرال با استفاده از شماره شناسایی فردی مالیات دهندگان به جای شماره امنیت اجتماعی خواهد بود واجد شرایط برای پرداخت.

این لایحه همچنین گسترش بسیاری از مزایای فدرال مجموعه به پایان می رسد در این ماه.

دوم محرک پرداخت: چه می آید بعدی ؟

سنا بازگشت به واشنگتن در دوشنبه, جولای 20, هنگامی که آن را انتخاب کنید تا موضوع بعدی نجات بیل و بررسی کنید. به مجلس سنا خواهد شد که سه هفته تا Aug. 7 به تصویب یکی دیگر از محرک لایحه قبل از یک ماه زنگ تفریح.

اگر شما هنوز هم در حال انتظار برای شما برای اولین بار محرک چک کنید, در اینجا 10 دلیل ممکن است برای تاخیر و آنچه شما می توانید انجام دهید اگر شما فکر می کنم پرداخت خود را از دست داده است و یا کاهش یافته است از طریق ترک.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>