دوم محرک بررسی برای $1,200? $2,000? چقدر خواهد شما واقعا ؟ – CNET


 money-cash-dollars-stimulus-payments-pay-7139

ما باید انتظار یک پرداخت جدید اگر کنگره می گذرد دومین بسته محرک اقتصادی این تابستان ؟

جیمز مارتین/CNET

برای اکثر تا به روز اخبار و اطلاعات در مورد بیماری همه گیر کوروناویروس بازدید از این که وب سایت.

کنگره eyeing یک اقتصاد ما کند شده توسط coronavirus تعطیلی به نظر می رسد آماده به ثبت نام در یکی دیگر از کمک های مالی بسته در تابستان امسال-و با آن یک دوم محرک را بررسی کنید. برای کسانی که در تلاش برای پایان می رسد دیدار, سوال این است که چقدر کنگره اختصاص به یک محرک جدید پرداخت برای تابستان?

“من کشف حجاب چیزی است که خواهد شد یک محل شروع و در چند هفته” رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل گفت: در مورد بسته محرک اقتصادی جدید. و یک پرداخت جدید برای افراد و خانواده ها “به خوبی می تواند بخشی از آن را,” او اضافه شده است.

همانطور که برای پول ؟ در حالی که سنا باقی مانده است کم حرف دیگر پیشنهادات طیف وسیعی از تنها $1,200 پرداخت تا به 2000 $در هر ماه از طریق پایان از همه گیر. در ادامه برای آنچه که ما در حال شنیدن. و در اینجا اطلاعات بیشتر در زمانی که ما فکر می کنم واشنگتن را در رسیدن به یک تصمیم و که ممکن است واجد شرایط برای یک ثانیه محرک چک کنید اگر یک جدید اقتصادی لایحه می گذرد.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: دریافت نکرده خود محرک بررسی نشده است ؟ اجازه دهید به آهنگ…


1:33

چقدر پول می دوم محرک چک کنید شما ؟

واشنگتن رهبران در حال صحبت کردن در مورد این ممکن است محرک ارقام برای افراد:

این ارقام نشان دهنده حداکثر مجموع ما شنیده ایم. به عنوان اولین محرک بررسی آن تقریبا مشخص است که کنگره را شامل خواهد شد واجد شرایط محدودیت بر اساس چه مقدار پول شما را سالانه خود را در سن تعدادی از وابستگان شما و خود ما تابعیت و یا وضعیت اقامت.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: انجام این کار برای اولین بار اگر شما گذاشته شده است یا furloughed


15:52

چه رئیس جمهور تهمت و دولت او می گویند در مورد دوم محرک بررسی کنید ؟

رئیس جمهور طی چند هفته گذشته آمده به عنوان یک شرکت حمایت از دور دوم از پرداخت مستقیم به آمریکایی ها است.

“من پشتیبانی در واقع اعداد بزرگتر از دموکرات” رئيس جمهور گفت: ژوئیه 1, با اشاره به 1200 $در هر فرد مقدار دموکرات به رهبری مجلس نمایندگان پیشنهاد شده است. واشنگتن پست در ماه ژوئن گزارش داد که رئیس جمهور گفته است که دستیاران او تا حد زیادی حمایتی از ارسال دور دوم چک به آمریکایی ها است.

cash funds running out of money change dollars wallet empty

رئیس جمهور گفت او از دور دیگری از پرداخت های مستقیم.

سارا تو/CNET

شورای اقتصاد ملی مدیر لری Kudlow تکرار رئيس جمهور در حمایت از گفتن فاکس کسب و کار هفته گذشته “مستقیم چک احتمالا رفتن به بخشی از آن را به عنوان دور به عنوان رئیس جمهور نگران است در حال حاضر.”

وزیر خزانه داری استیون Mnuchin همچنین ابراز حمایت گفتن خبرنگاران در کاخ سفید در جلسه مطبوعاتی “ما در حال رفتن به جدی[ly] در نظر بگیرید که آیا ما در حال رفتن به قرار دادن بیشتر پرداخت ها و پرداخت های مستقیم بیش از. آن را به خوبی کار می کرد.”

بیشتر صندلی فدرال رزرو جروم پاول ساخته شده در مورد بیشتر محرک پولی در آماده سخنان قبل از خانه کمیته خدمات مالی در 30 ژوئن. “کامل [اقتصادی] بازیابی بعید است تا زمانی که مردم اعتماد به نفس است که آن را بی خطر است برای تعامل مجدد در طیف گسترده ای از فعالیت های” پاول گفت. “مسیر رو به جلو را نیز بستگی به سیاست اقدامات صورت گرفته در تمام سطوح دولت برای ارائه کمک و حمایت از بهبود تا زمانی که مورد نیاز است.”

سنا چه بود ؟ زمان بندی بسته های کوچکتر شاید هیچ پول در همه

مک کانل همواره اعلام کرده است که سنا تصمیم خواهد گرفت که در این ماه که آیا آمریکایی ها را ببینید دوم محرک را بررسی کنید. “اگر وجود دارد یکی دیگر از آن را با هم می آیند در ماه جولای او گفت:” در ماه ژوئن.

و اکثر رهبر است, خوش بینانه در مورد دوم بسته: “من فکر می کنم ما چیزی را انجام دهید دوباره. من فکر می کنم این کشور نیاز به یکی از آخرین, افزایش,” او گفت:.

او خواه همکار سناتور. Roy Blunt seconded ژوئیه جدول زمانی. “من فکر می کنم [جولای] زمان بندی در حال رفتن به فقط در مورد حق برای ما به دانستن آنچه که ما نیاز به دانستن در یک بسته است که حرکت ما را به اوت, سپتامبر, اکتبر,” بی پرده گفت: ژوئن 30.

و در حالی که مجلس سنا ارائه شده است بسیاری از جزئیات در آن چه خواهد شد در آن عبارتند از پیشنهاد مک کانل واضح گردیده است که آن را نمی خواهد. “من نمی توانم به شما بگویم چه مقدار است و به احتمال زیاد در این نقطه, اما نمی توان آن را از 3 تریلیون,” مک کانل گفت: در اواخر ماه گذشته. وی پیشتر تاکید کرد که تمرکز یکی دیگر از لایحه محدود خواهد شد و در صورت تصویب خواهد شد. سناتور جمهوریخواه هستند متمرکز از جمله مشوق هایی به مردم را به کار می کنند.

money-cash-dollars-stimulus-payments-pay-7102

سنا در نظر دارد به وزن مزایای دوم بررسی این ماه است.

$1,200 پرداخت یک بار از این خانه قهرمانان عمل می کنند ؟

از حزب دموکرات به رهبری مجلس نمایندگان تصویب قهرمانان قانون در آوریل 15. این لایحه که به تصویب مجلس سنا است و نه قانون به دنبال پرداخت بزرگتر برای بیشتر اعضای خانواده با توجه به برگه ای از خانه تخصیص بودجه (PDF). مک کانل در حال حاضر را رد کرد و این لایحه به عنوان رئیس جمهور که آن را به نام DOA. در اینجا طرح از خانه coronavirus لایحه:

  • افراد: یک فرد واجد شرایط می تواند دریافت تا $1,200.
  • فرزندان و وابستگان: هر وابسته می تواند واجد شرایط برای $1,200 پرداخت.
  • خانواده ها: خانواده ها خواهد بود واجد شرایط برای پرداخت حداکثر 6000 $در مجموع پوش در پنج اعضای خانواده در 1200 $در هر کدام.
  • افرادی که نیست ما شهروندان: غیر شهروندان که فایل اظهارنامه مالیاتی از پرداخت مالیات و در غیر این صورت مطابق با قانون مالیات فدرال با استفاده از شماره شناسایی فردی مالیات دهندگان (ITIN) به جای شماره امنیت اجتماعی خواهد بود واجد شرایط برای پرداخت.

این لایحه همچنین گسترش بسیاری از مزایای فدرال مجموعه به پایان می رسد در این ماه.

دوم محرک بررسی: چه می آید بعدی ؟

آن را در ماه جولای قرار می دهد که ما در ماه مهلت مک کانل برای سنا برای تصمیم گیری در یک دوم محرک را بررسی کنید. خانه گذشت و قهرمانان آن در لایحه ممکن است. با سنا در یک برنامه ریزی شکستن تا 20 ژوئیه مک کانل و جمهوری خواه به رهبری سنا را سه هفته تا Aug. 7 به هنر و صنعت خود را بسته محرک آن تصمیم به حرکت به جلو.

اگر شما هنوز هم در حال انتظار برای شما برای اولین بار محرک چک کنید, در اینجا 10 دلیل ممکن است برای تاخیر و آنچه شما می توانید انجام دهید اگر شما فکر می کنم پرداخت خود را از دست داده است و یا کاهش یافته است از طریق ترک.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>