دوم محرک بررسی واجد شرایط بودن: به روز رسانی وضعیت در که واجد شرایط برای یک پرداخت اضافی – CNET


 money-bills-coins-wallet-0545

پیشنهاد برای کسانی که ممکن است یا ممکن است واجد شرایط برای یک ثانیه محرک چک گیج کننده.

آنجلا Lang/CNET

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل گفت: در این هفته است که در مجلس سنا خواهد بود “نگاهی دیگر پرداخت مستقیم” زمانی که کنگره تشکیل مجدد در روز دوشنبه. آن را نزدیک به یک تعهد است که مک کانل ساخته شده است در رابطه با یک دوم محرک چک کنید. چقدر پول پرداخت جدید می تواند فقط یکی از موضوعاتی خواهد بود که در جدول زمانی که واشنگتن قانونگذاران بحث دیگری امداد بسته است. بخشی از این بحث را در مرکز خواهد بود که واجد شرایط برای پرداخت دوم-و کسی که نمی خواهد واجد شرایط.

با استناد به کاخ سفید مشاور اقتصادی لری Kudlow فاکس کسب و کار گزارش هفته گذشته که دومین محرک بررسی خواهد شد تمرکز بر روی افرادی که دارای درآمد پایین یا بیکار هستند اما هنوز هم ناشناخته که چگونه است که مشخص شود دقیقا. بنابراین حتی اگر شما موفق به دریافت اولین $1,200 محرک بررسیهیچ تضمینی وجود ندارد که شما خواهد بود واجد شرایط برای یک ثانیه اقتصادی پرداخت.

“تنها یک فرد بی عاطفه انکار می کند که ده ها میلیون نفر از کار میلیون ها نفر از کسب و کارهای کوچک تعطیل و بیمارستان و مدارس و خانه های سالمندان در مواجهه با چالش های زیادی نیاز به کمک” جاشوا Gotbaum یک مهمان و پژوهشگر در مطالعات اقتصادی در سیاست عمومی سازمان موسسه بروکینگز گفت: CNET این هفته است. “در بسیاری از موارد تنها ملت و دولت فدرال است در یک موقعیت برای ارائه کمک کند.”

در زیر ما دقیق همه چیز را که ما می دانیم در این نقطه است. توجه داشته باشید که این داستان به روز رسانی ها اغلب به عنوان ما در یادگیری اطلاعات جدید است.

دوم محرک بررسی صلاحیت: بهترین سناریو

وسیعترین واجد شرایط پیشنهاد شده تا کنون می آید از قهرمانان عمل (PDF) پیشنهاد شده توسط مجلس نمایندگان در ماه مه. از آن شده است قاطعانه مخالف توسط سنا و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که آن را به نام DOA اما آن می تواند کمک به قاب گفتگو در مورد محدودیت های بالا که ممکن است قادر به دریافت یک دوم محرک را بررسی کنید. در اینجا چه کسی واجد شرایط بر اساس آن پیشنهاد:

  • افرادی که ساخته شده کمتر از $99,000 با توجه به تنظیم درآمد ناخالص خود را از سال 2018 یا 2019 مالیات (هر کدام که شد اخیرا ثبت شده).
  • دانشجویان وابستگان بیش از 17 معلول بستگان و مالیات دهندگان پدر و مادر است.
  • خانواده ها تا پنج نفر است.
  • SSDI گیرندگان.
  • افرادی که نیست ما شهروندان و فایل اظهارنامه مالیاتی از پرداخت مالیات و در غیر این صورت مطابق با قانون مالیات فدرال با استفاده از شماره شناسایی فردی مالیات دهندگان به جای شماره امنیت اجتماعی.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: انجام این کار برای اولین بار اگر شما گذاشته شده است یا furloughed


15:52

این افراد ممکن است واجد شرایط برای پرداخت دوم

مک کانل گفته است که اگر سنا که خود را حزب جمهوریخواه عبور می کند یکی دیگر از امداد لایحه که شامل بیشتر محرک چک تمرکز محدود خواهد شد. بر اساس حدس و گمان در اینجا است که ممکن است واجد شرایط برای یک ثانیه محرک را بررسی کنید.

هیچ کس واجد شرایط: یک بسته محرک می تواند به قانون امضا شده است که به اعتبار مالیاتی و مشوق های دیگر به کسب و کار. آن را ممکن است برخی از مردم می تواند یک سفر و یا ناهار خوری اعتباری, اما نه بررسی کنید.

مردم چه کسی را “بیش از حد” پول: اگر دور دیگری از محرک پرداخت می کند عبور کند اما تخصیص کوچکتر هستند برای نمایندگان پرداخت این احتمال وجود دارد می تواند پایین تر حداکثر درآمد سالانه (AGI در فرم مالیاتی) به واجد شرایط. به عبارت دیگر افرادی که بیش از یک مقدار مشخصی (که پایین تر از زمان قطع $99,000 برای افراد) به طور بالقوه می تواند از سمت چپ به دور دوم. یک مثال $40,000 کلاه ذکر شده در بالا.

انتقال محرومیت از زمان مراقبت در عمل: افراد جوان بین 18 و 24 افرادی که نیست ما شهروندان اما پرداخت مالیات افرادی که زندانی هستند.

 cash funds running out of money change dollars wallet empty

آن را به زودی روشن شده است که می تواند واجد شرایط برای یکی دیگر از محرک چک کنید.

سارا تو/CNET

که از دست رفته اولین محرک چک کنید

بیایید نقد و بررسی بود که از مطالعه حذف در دور اول:

  • مالیات دهندگان تنها با یک تنظیم درآمد ناخالص بالاتر از $99,000
  • سران خانواده ها با یک AGI بیش از $136,500
  • ازدواج با یک AGI بیش از $198,000
  • کودکان بیش از 16 و دانشجویان تحت سن 24
  • غیر ساکن بیگانگان به عنوان تعریف شده توسط دولت آمریکا

است $40,000 قطع واقعی و از کجا آمد ؟

آن پیشنهاد شده است که بعد از محرک بررسی خواهد تنها به افرادی که $40,000 یک سال یا کمتر است. قرار است درآمد حد — که هنوز نهایی نشده است — آمد از اظهارات مک کانل در جولای 6, که در جواب سوال خبرنگار در مورد دوم محرک چک گفت: “من فکر می کنم افرادی که ضربه سخت ترین افرادی هستند که در حدود $40,000 یک سال یا کمتر است. بسیاری از آنها را به کار در صنعت مهمان نوازی. به طوری که به خوبی می تواند بخشی از آن است.”

نانسی پلوسی, مجلس, سوال, مک کانل پیشنهاد حقوق و دستمزد کلاه. “من نمی دانم که در آن $40,000 آمد, از,” او گفت: در 9 ژوئیه در کنفرانس مطبوعاتی. “من فکر می کنم خانواده های ساخت بیش از $40,000 احتمالا نیاز به کمک بسته به وضعیت خود.”

این رقم نمی مقیاس در تمام بازارهای آمریکا. در سان فرانسیسکو به عنوان مثال ما اداره مسکن و توسعه شهری تعریف شده “بسیار کم درآمد محدودیت” در $60,900 برای یک واحد نان و $87,000 برای یک خانواده چهار نفره بر اساس 50 درصد از مترو منطقه متوسط درآمد در سال 2020 است. که خواهد بود و بالاتر از هر $40,000 قطع.

آن پیشنهاد شده است که $40,000 شکل مک کانل اشاره کرد آمد از یک نامه سرگشاده منتشر شده 16 ژوئن از بیش از 150 اقتصاددانان به رهبری بن برنانکه سابق رئیس فدرال رزرو اعلام کرد که که “در میان افرادی که مشغول به کار بودند در ماه فوریه تقریبا 40% (PDF) از کسانی که در خانواده های ساخت کمتر از $40,000 یک سال از دست داده بود در ماه مارس است.”

هنگامی که ما می دانیم بیشتر در مورد محرک بررسی مدارک?

ما نمی خواهد می دانم که هر چیزی که برای اطمینان حاصل کنید تا یک محرک لایحه می آید به واضح تر تمرکز, اما ما باید یک ایده خوب زمانی که ممکن است اتفاق می افتد و زمانی که چک می تواند ارسال شود. این گفتگو قرار است به صورت جدی در دوشنبه, جولای 20, زمانی که سنا در جلسه.

“به محض این که مجلس سنا می شود [از آن زمان زنگ تفریح] ما در حال رفتن به از نشستن بر مرکب اساس با جمهوری خواهان و دموکرات” وزیر خزانه داری استیون Mnuchin گفت CNBC در جولای 9. او اضافه کرد که از آن خواهد شد یک اولویت برای آینده قانون به تصویب بین جولای 20 و پایان ماه.

برای اطلاعات بیشتر در اینجا چیزی است که ما می دانیم در مورد عمده طرح های پیشنهادی برای دومین بسته محرک. ما همچنین اطلاعات در مورد بیمه بیکاری, آنچه شما می توانید انجام دهید اگر شما از دست داده اید کار خود را و آنچه که در مورد اخراج.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>