SDCC 2020: ما unbox Marty McFly و دیگر رمز و راز sky movies میآید – CNET


funkopop-00000

مارتی McFly, Nightcrawler, Mr. Freeze و وید ویلسون تاریخ sky movies پاپ ،

بریجت کری/CNET

وجود دارد ممکن است یک فرد در سن Diego Comic-Con امسال اما نیست که توقف sky movies از رها کردن جدید کلکسیونی برای طرفداران کمیک.

این شرکت با ارسال من یک جعبه منحصر به فرد و ارقام که به مقصد بود نشان داد در کنوانسیون سالانه. CNET این فرصت را به آنها نشان می دهد به جهان اول, بنابراین به طور طبیعی ما به حال خودمان کمی تعجب unboxing حزب در زوم به طور کامل خود را سرگرم کنید و به ما برداشت اول.

با San Diego Comic-Con سال 2020 لغو شد با توجه به کروناویروس, Comic Con بین المللی است که در حال حاضر برگزاری یک رایگان دیجیتال رویداد به نام [email protected]صفحه اصلی. CNET است پوشش مجازی جمع پانل و یک آنلاین سالن نمایشگاه در جولای 22-26 — و وجود دارد حتی محدود شود-نسخه merch برای خرید.

مارتی McFly از بازگشت به آینده

funko-marty

مارتی چک کردن Watch Sky Movies پاپ.

بریجت کری/CNET

“در تابستان سال 2020 کنوانسیون” limited-edition ارقام عبارتند از: بازگشت به آینده را Marty McFly چک کردن خود را سازمان دیده بان کامل با کمی هدفون در اطراف گردن و عینک آفتابی مطرح شده است. پیدا کردن او در خارج برای مدت زمان محدود. بچه های خود را می خواهی آن را دوست دارم.

آقای یخ از Batman & Robin

funko-mrfreeze

آقای فریز Sky Movies پاپ.

بریجت کری/CNET

شکستن یخ با آقای فریزر از سال 1997 فیلم Batman & Robin. یک شخصیت با بازی آرنولد شوارتزنگر این رقم پوشش داده شده است در یخی زرق و برق و یخ زدگی. شما می توانید پیدا کردن او سرد را به عنوان یک GameStop منحصر به فرد.

وید ویلسون با نام مستعار Deadpool

funko-wadewilson

وید ویلسون (سلاح XI) sky movies پاپ.

بریجت کری/CNET

X-Men و ریشه: انواع پستانداران گوشتخوار دله می شود مقدار زیادی از فلک از طرفداران. اما این فیلم به ارمغان آورد Wade Wilson — با نام مستعار Deadpool — به صفحه نمایش بزرگ برای اولین بار. آن را خشن بوده است برای این نسخه از رایان رینولدز’ شخصیت. از دست داده و شخصیت او را. خود را از دست داده است. از دست سر خود را. اما اگر شما می خواهید به او را به خانه و کمک به التیام زخم آن شما می توانید پیدا کردن این مرتکب خطا شدن سر وید ویلسون (سلاح XI) در Walgreens.

Nightcrawler از X-Men و عاقبت

به طور غیر منتظره teleporting به قلب ما دوباره Nightcrawler از X-Men و عاقبت X2: X-Men United. طراحی شده به عنوان شخصیت های معروف ساخته شده توسط بازیگر Alan Cumming, این, مرتکب خطا شدن سر نسخه Kurt واگنر دقیق صورت خالکوبی و شناور روی یک پایه lunging به عنوان او دوباره در هوا. شفاف و پاها پدیدار شود از دود و ابر در پشت او. جزئیات اینجا حال همه ما مایل به *BAMF* حق را به یک موضوع داغ برای به دست آوردن یک.

funko-nightcrawler

Nightcrawler Sky Movies پاپ.

بریجت کری/CNET

در تمام طول هفته sky movies آشکار است SDCC کلکسیونی در آن کانال های رسانه های اجتماعی. این آمار و ارقام ما فاقد بسته بندی در فروش جولای 22 برای $15 و همه نیز به فروش می رسد در Funko.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>