SDCC 2020: marvel’s جدید جهش باز صحنه را نشان می دهد آخرالزمانی ترور – CNET


the-new-mutants

جدید جهش یک X-Men spinoff.

20th Century Fox/دیزنی

نویسنده/مدیر Josh Boone بازیگران و اعضای Maisie Williams, Anya Taylor-Joy, Charlie Heaton, Alice Braga, Blu شکار و هنری Zaga شرکت در [email protected]صفحه اصلی پنل در پنجشنبه اصلی ترسناک-هیجان انگیز Marvel جدید جهش. بازیگران و کارگردان در مورد ساخت بسیار با تاخیر و به اشتراک گذاشته شده فیلم افتتاحیه صحنه. (خلاصه بازی پیش رو است.)

در آن صحنه که دیده می شود با شروع در حدود 24:14 به نیم ساعت ویدئو زیر دانیل Moonstar (Blu شکار) متزلزل است بیدار و توسط پدرش که تسلط او خارج به یک آخرالزمانی خاکستر پر سناریو نیست که پایان خوبی برای او است. دنی می یابد و سپس خودش بیدار شدن از خواب دستبند به تخت فلزی داخل تسهیلات مرموز و او را نه تنها در خصوص طراحی و نوجوانان وجود دارد. مختصری صحنه باز شد و یک تیزر حلقه نشان دادن صحنه های از در سراسر فیلم. تیزر حلقه نشان داد تمام جهش به علاوه دکتر ریس (آلیس براگا).

پنج جدید جهش همه باید چهره خود را بدترین ترس از جمله وحشتناک شیطان خرس از کمیک. کتاب های کمیک تصویرگر لایحه Sienkiewicz به طور خلاصه پیوست پنل برای چت با بازیگران و کارگردان است.

ویلیامز که نقش خجالتی و محفوظ Rahne سینکلر/Wolfsbane گفت: او قدردانی بازی یک شخصیت خیلی متفاوت از او یاد نقش پررنگ و مرگبار Arya Stark در HBO فیلمهای آمار بازی تاج و تخت.

“من واقعا هیجان زده به بازی کسی مثل Rahne چون من همیشه نوع دیده می شود خودم را به عنوان مطلب که شخصیت” ویلیامز گفت. “زمانی که من بازی Arya, من همیشه به اتاق فرمان و واقعا شجاع و قوی و این نوع اگزوز و من واقعا احساس می کنید مانند آن است.”

بون قبلا تایید کرد که ویلیامز و شکار شخصیت های را در رابطه با داستان عشق.

“در به طور معمول کاملا مردانه جهان از ابرقهرمانان آن را فقط دوست داشتنی برای دیدن این دو شکننده زنانی که فقط محافظت از یک دیگر و نور را در هر یک از دیگر” ویلیامز گفت.

Heaton که نقش سام اکلاهما/توپ نیز خواسته شد برای مقایسه کنید که شخصیت با دیگر مطرود و غیر متجانس با محیط نقش خود را که از جاناتان بایرز در Netflix بکشد غریبه همه چیز.

“با سام, من حدس می زنم در راه که در آن او خواهد متفاوت از یک شخصیت مانند جاناتان از غریبه همه چیز … من معنی بدیهی است, (جهش) قدرت” Heaton گفت. “من در بر داشت که وجود دارد این نوع از قدرت در سام و کیفیت رهبری است که او ممکن است و … وجود دارد واقعی درونی درد با سام.”

اگر چه این فیلم X-Men spinoff آن را متصل به مارول سینمایی جهان است. فیلم منتشر شد اولین تریلر در سال 2017 و در اصل به معنای بیرون آمدن در سال 2018 اما رنج های متعدد به تاخیر می اندازد. یکی دیگر از تریلر بیرون آمد و در ژانویه.

متن در ابتدای پنل شوخی در مورد این فیلم بسیاری از نسخه قبلی تاریخ قبل از لیست Aug. 28 سال 2020 به عنوان زمان hoped-for premiere اما افزود: “انگشتان عبور.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>