اسکات موریسون گریه می کند 'سایبر گرگ!' به deniably سرزنش چین

تصویر: iStock "منابع ارشد" در سازمان های دولت فدرال گزارش تایید کرد که چین اعتقاد بر این است که به پشت اخیر ح

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 30 خرداد 1399
china-map.jpg
تصویر: iStock

"منابع ارشد" در سازمان های دولت فدرال گزارش تایید کرد که چین اعتقاد بر این است که به پشت اخیر حملات سایبری با هدف قرار دادن تمام سطوح دولت در استرالیا و همچنین بخش خصوصی است.

نخست وزیر اسکات موریسون اجتناب بود سرزنش چین در کنفرانس مطبوعاتی خود در صبح روز جمعه.

"من به سادگی می خواهم بگویم این است که آستانه عمومی اسناد در سطح فنی بسیار بالا," او گفت:.

"استرالیا نیست قاضی به آرامی در اسناد و هنگامی که و اگر ما را انتخاب کنید برای انجام این کار آن است که همیشه انجام شده در زمینه آنچه که ما معتقدیم باید در استراتژیک ما منافع ملی."

آن را یک نابغه به کشف کردن که چین به احتمال زیاد مقصر ،

داشتن منابع بی نام نشت تایید بدان معنی است که چین نامگذاری شده است اما موریسون deniability قابل قبول.

"البته از آن است که چین ایم" تام Uren تحلیلگر ارشد در امنیت سایبر در استرالیا سیاست راهبردی موسسه بین المللی سایبر مرکز سیاست.

"وجود دارد معدود کشورهایی است که دارای قابلیت: روسیه, چین, آمریکا, انگلستان و شاید ایران و NK [کره شمالی] اگر چه آنها ممکن است در مقیاس." Uren گفت.

"تنها چین در این لیست خواهد شد که اشتها برای چنین گسترده رویکرد است."

با توجه به Uren, موریسون بود با ارسال سیگنال به دو مخاطبان یکی داخلی و یکی خارجی.

"برای مخاطبان داخلی: نشانه صدا از یک هزار CISOs ضربه زدن به درخواست برای منابع بیشتر به عنوان "ساعت فقط گفت: این مهم است'," Uren گفت.

"برای چینی: ما خسته از این و از آن افزایش یافت و به بالاترین سطح است. هشدار نهایی و یا ما می شود خیلی بیشتر است. MinDef [وزیر دفاع لیندا رینولدز] ظاهر جالب بود و طراحی شده است برای تقویت جدیت است."

این دیپلماتیک زاویه نیز توضیح می دهد که چرا موریسون به نام یک کنفرانس مطبوعاتی به حلقه مانند با صدای بلند اما محتوا-رایگان اینترنتی زنگ هشدار دهنده است.

موریسون قرار داده و جدی خود صدای خود را به ما بگویید آنها پیچیده دولت مبتنی بر حملات -- آنها همیشه پیچیده -- و که آنها بوده ام می افتد "بیش از بسیاری از ماه" و "فرکانس افزایش پیدا کرده است".

است که می گویند آن را با Y در آن است.

رینولدز گفت: ما نیاز به اطمینان حاصل شود که "هر وب سایت و یا ایمیل سرور به طور کامل به روز شده با آخرین نرم افزار" و "همیشه استفاده از احراز هویت چند عاملی".

ما همچنین باید نخ دندان ما یک بار در روز و بازدید دندانپزشک دو بار در سال.

موریسون نمی تواند کمک کند اما پرتاب در برخی از سیاسی مباهات ،

او به ما یادآوری از خود AU$156 میلیون, انتخابات, تعهد به ساخت سایبر انعطاف پذیری و طولانی سر رسیده 2020 استراتژی امنیت سایبر منتشر خواهد شد "در ماه های آینده".

اما تنها بتن announceable استرالیا Cyber Security مرکز مشاوره 2020-008

آن را فقط به یکی دیگر روال هشدار در مورد تاکتیک ها و تکنیک های و روشهای خاص این دشمن و آنچه که سازمان باید انجام دهید برای محافظت از خود. آن را به سختی به ارزش آزار نخست وزیر است.

خطر خالی کنفرانس های مطبوعاتی

دفن پیام های رمزی در غیر این صورت بی معنی کنفرانس مطبوعاتی ممکن است حس را برای دیپلماسی اما آن را می شود در خطر خروج از مخاطبان داخلی بدانم که آیا دولت می داند آنچه در آن صحبت کردن در مورد.

موریسون واقعا می گویند هر چیزی به غیر از "وجود دارد بسیاری از cybers اتفاق می افتد و آنها بد هستند". اما ما در حال حاضر می دانستم که.

او تلاش می کرد با سوالات روزنامه نگاران, نیاز به اعتراف است که تحقیقات نیست و نشان داد هر مقیاس شخصی نقض داده. او قادر به می گویند که چگونه بسیاری از سازمان آمار شده اند دیگر از "بسیاری" و نمی تواند نام هر یک از آنها.

مبهم دست تکان دادن نیست یک نگاه خوبی به خصوص با توجه به دولت کمتر از عملکرد ستارگان وقتی که می آید به computering.

به یاد داشته باشید ادعاهای وزیر بی کفایتی ببخشید وزیر دولت خدمات استوارت رابرت که myGov پورتال دمیده شده توسط یک حمله انکار سرویس?

به یاد داشته باشید که کل robo-بدهی چیزی بود که حکومت غیر قانونی است ؟

باید بروم ؟

آنچه در مورد شکوه است که COVIDSafe?

گریه "سایبر گرگ!" بدون اینکه بتوانیم به نقطه به بتن واقعیت است که مردم می تواند مربوط به به راحتی می تواند منجر به نزدیکی بیشتر با پیام نادیده گرفته می شود.

به یاد داشته باشید به عنوان مترجم.در خالق Maciej Cegłowski توییتی در دیگر زمینه "تمام نقطه 'پسر که گریه گرگ" بود که وجود واقعی گرگ".

و به عنوان Uren اشاره کرد: "جالب است فکر می کنم در مورد آنچه که باعث این واکنش توسط [موریسون]. قورباغه شده است جوش بنابراین آنچه که ما پرش؟" در واقع. در ارتباط باشید.

مربوط به پوششtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب