دانشمندان در نهایت شناسایی غول sunfish لارو و آنها غول پیکر در همه – CNET


larval-mola-kerryn-parkinson

لارو نمونه نیست کاملا به غول به عنوان آن بالغ همتای.

Kerryn پارکینسون

غول دست انداز سر Sunfish یا مولا alexandriniیک اندازه بزرگتر. این یکی از بزرگترین ماهی جهان با رسیدن به سه متر یا 9.8 فوت طول دارد. حیوانات عبور از طرفداران ممکن است تشخیص آن را به عنوان یکی از بزرگترین ماهی شما می توانید جمع آوری در بازی.

برای مدت زمان طولانی دانشمندان در تلاش برای شناسایی آن لاروی فرم تا حدودی به دلیل وجود سادگی نیست بسیاری یافت می شود. در حال حاضر آنها در نهایت موفق به پیدا کردن لارو برای اولین بار, اما آن را به دور از آنها انتظار داشتند.

به عنوان بخشی از یک مطالعه led توسط موزه استرالیا یک تیم از دانشمندان در استرالیا و نیوزیلند شد در نهایت قادر به ژنتیکی شناسایی ماهی و تجزیه و تحلیل نمونه های جمع آوری شده در سال 2017 توسط CSIRO RV محقق و حفظ در الکل-اما لاروی نمونه خود بود.

به عنوان یک نتیجه غیر منتظره اندازه فرآیند شناسایی شد به خصوص دشوار است — ویژگی های به طور معمول مورد استفاده برای شناسایی افراد بزرگسال نیست و قابل مشاهده در لاروی نمونه پس از آن مورد نیاز قابل توجهی تجزیه و تحلیل بیشتر.

gettyimages-466799294

به مولا مولاانواع لوله sunfish می تواند رشد کند تا تقریبا ده ،

دانیل Botelho / برکرفت رسانه ها از طریق گتی ایماژ

“با استفاده از منابع از استرالیا موزه ژنومیک آزمایشگاهی ما قادر به انجام تجزیه و تحلیل DNA بر روی یکی از نمونه ها که در الکل نگهداری شده. گفت:” دکتر ماریان Nyegaard, sunfish متخصص و سرب در این مطالعه در بیانیه ای گفت:.

“ژنتیکی ID یکی از این لارو فوق العاده مهم است اما تنها یک گام در سفر طولانی به سمت توصیف اوایل ontogeny از هر سه مولا گونه تلاش خواهد شد که نیاز به همکاری جهانی. اگر ما می خواهیم برای حفاظت از این دریایی غول ما نیاز به درک تمام زندگی خود را تاریخ و که شامل دانستن آنچه لارو بود و جایی که آنها رخ می دهد.”

با وجود برگزاری این رکورد برای بیشترین پتانسیل باروری و یا توانایی تولید فرزندان در 300 میلیون ova در یک زن و عدم لارو تا کنون ساخته شده است و این روند شناسایی فوق العاده قابل توجه است.

“با توجه sunfish بسیار فوق العاده پرثمر این یک معما است که چرا تخم مرغ های خود را هرگز در طبیعت یافت می شود و به همین دلیل sunfish لارو ها پس از چند دور بین – آنها کجا هستند؟” Nyegaard می پرسد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>