SAP برزیل رئیس جمهور می شود ارتقا به منطقه ای نقش

SAP ترویج رئيس جمهور خود را برای برزیل کسب و کار منجر به غول نرم افزاری عملیات در امریکا لاتین و کارائیب است.

رئیس جمهور برای SAP برزیل تابعه پس 2013, کریستینا Palmaka شروع خواهد شد در منطقه ای نقش در آگوست 1, جایگزین کلودیو Murazabal که همچنین ترویج کردم به رهبری شرکت عملیات جنوب اروپا و خاورمیانه و آفریقا است.

در زیر نقش جدید Palmaka خواهد بود رهبری یک تیم از 5000 کارمند در سراسر منطقه و حمایت از مشتری استخر 48,500 سازمان. Murazabal هنوز هم درگیر با عملیات شرکت را در امریکا لاتین و کارائیب به عنوان رئیس منطقه است. Palmaka ادامه خواهد داد برای نظارت بر SAP برزیل عملیات تا زمانی که جایگزینی برای آن یافت نشود.

“من خوشحال هستم که کریستینا یکی از ما بالا انجام مدیران را سر ما در آمریکای لاتین کسب و کار, زیر بسیار موفق تصدی به عنوان رئیس جمهور SAP برزیل. کریستینا و تاثیر آن بر کسب و کار ما در برزیل شده است گسترده و من مشتاقانه منتظر به او الهام بخش از نام تجاری از رهبری و تعامل” گفت: Adaire فاکس-Martin عضو SAP هیئت اجرایی و رئیس شرکت مشتری موفقیت سازمان است.

تحت Palmaka رهبری SAP برزیل کسب و کار تبدیل به یکی از بهترین نمایشی تابعه این شرکت اعلام کرد. اجرایی که قبلا برگزار می شود نقش های ارشد فن آوری شرکت ها از جمله مایکروسافت و HP است با تمرکز بر موضوعاتی مانند توسعه کارکنان و همچنین تنوع و شمول در محل کار. دیگر دستاوردها شامل درآمد لبه صدور گواهینامه برای برابری جنسیتی برای عملیات برزیل.

در مصاحبه با ZDNet در سال 2017 Palmaka صحبت در مورد اینکه او چگونه سرمایه گذاری مقدار زیادی از زمان به درک که چگونه فن آوری های مانند blockchain یادگیری ماشینی, هوش مصنوعی و تجزیه و تحلیل ترجمه به واقعیت های مشتریان در برزیل: “ماموریت من این است که به توضیح ارزش این نوآوری و معرفی آن در سطح بالا مکالمات من با مدیران اجرائی در مورد چگونه آنها می تواند استفاده از فن آوری برای آماده سازی کسب و کار خود را برای پنج تا 10 سال است.”

SAP رد پا در برزیل مهم است و در شرکت های بزرگتر: در کسب و کار با بیش از 800 کاربران SAP سهم بازار می رسد 50 درصد است. به طور کلی شرکت آلمانی سهام آن در بازار رهبری با Totvs محلی نرم افزار سازمانی شرکت با توجه به تحقیقات توسط, برزیلی, مدرسه کسب و کار Fundação Getúlio Vargas.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>