سامسونگ را به پرده توجه داشته باشید 20, Galaxy Z برابر 2 در اوت. 5 در مجازی Unpacked – CNET


image001

سامسونگ خود را معرفی خواهد کرد جدید دستگاه های تلفن همراه در طول یک دیجیتال رویداد on Aug. 5.


سامسونگ

این رسمی است. سامسونگ خواهد پرده جدیدترین دستگاه های تلفن همراه — به احتمال زیاد به توجه داشته باشید 20, Galaxy Z برابر 2 و یک 5G نسخه از Galaxy Z تلنگر — در طول یک مجازی بستهای رویداد on Aug. 5.

این شرکت روز سه شنبه گفت: آن را به میزبان یک زندگی دیجیتال رویداد در 10 p. m. و/7 p. m. PT در www.samsung.com. این طرح به شرح زیر مشابه حرکت توسط شرکت هایی مانند اپل که باید خود را تغییر رویدادهای آنلاین در طول رمان coronavirus همه گیر.

سامسونگ است که انتظار می رود برای نشان دادن خاموش خود را نسل دوم Galaxy برابر آن گسترش می یابد از یک تلفن به تبلت. این شرکت با تاخیر راه اندازی اولین, برابر, است که آغاز شده است در $1,980توسط پنج ماه از آوریل 2019 به سپتامبر آن سال پس از برخی از خبرنگاران یافت می شود صفحه نمایش نقص در بررسی خود واحد است. در این سال آن انتظار می رود برای راه اندازی دور دوم با چه چه می تواند به نام Galaxy برابر 2 و یا Galaxy Z برابر 2. دستگاه جدید خواهد ساخت و در آنچه که سامسونگ که از سال گذشته فاجعه و فوریه Galaxy Z تلنگراست که بیشتر شبیه به یک تاشو گوشی های هوشمند است که برابر را در یک بسته جمع و جور.

قابل توجه تغييرات برابر می تواند شامل یک صفحه نمایش شیشه ای به جای پلاستیک و بزرگتر صفحه نمایش داخلی. برخی شایعات حتی نشان می دهد آن را با S Pen stylus و دیگران می گویند سامسونگ معرفی خواهد شد ارزان تر برابر E یا برابر Lite کنار گرانتر برابر 2.

و سامسونگ و حتی ممکن است معرفی یک 5G نسخه از آن Z تلنگر foldable. اولین نسخه که آمار بازار در اواسط ماه فوریه تنها زد در شبکه های 4G.

همراه با جدید foldables سامسونگ, on Aug. 5 انتظار می رود که به پرده بعدی کهکشان توجه داشته باشید به احتمال زیاد با نام توجه داشته باشید 20. به جای دو مدل مانند سال گذشته Galaxy Note 10 و تبصره 10 Plus سامسونگ را معرفی می توجه داشته باشید سه مدل در این سال احتمالا نام توجه داشته باشید 20, 20 به علاوه توجه داشته باشید و توجه داشته باشید 20 فوق العاده. دومی دستگاه می تواند دو منحنی صفحه نمایش زمزمه-نازک ناهنجاری به رایگان تا حداکثر فضای صفحه نمایش و کمی نازک تر بدن به طور کلی در مقایسه با Galaxy Note 10 Plus. تمام مدل های آمده به احتمال زیاد با 5G اتصال.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: سامسونگ Galaxy Z تلنگر: 3 ماه بعد, من می تواند به توقف استفاده از…


14:23

آن زمان دشوار برای شرکت ها برای معرفی گوشی های. 2020 قرار بود سال های قوی برای گوشی صنعت به عنوان نوآوری مانند 5G و تاشو صفحه نمایش رو خرید مردم دوباره. در عوض مالی مبارزات و نگرانی در مورد COVID-19 محدود خواهد شد و تعدادی از دستگاه های شرکت می تواند و چگونه بسیاری از تلفن های مردم خواهد شد و در واقع خرید. حتی یک بار بدتر از همه گیر است که در پشت ما و دیگر بازارهای اقتصاد جهانی خواهد شد و به احتمال زیاد همچنان به مبارزه.

سامسونگ از کره جنوبی یکی از اولین بازارهای به برخورد با این بیماری همه گیر کوروناویروس. این شرکت به طور موقت توقیف کارخانجات و آن نیز بسته شده است آن چهار ما فروشگاه. این بیماری همه گیر در همان زمان سامسونگ معرفی آن دستگاه مهم از سال کهکشان S20. با شروع در $999 دستگاه می تواند برای رسیدن به مصرف کنندگان خارج از محل کار و یا در خود بانک توازن. در آوریل سامسونگ و معرفی یک ترکیب جدید از گوشی های سری در ایالات متحده است که شروع در $110. این شرکت امیدوار است که آنها به شما درخواست تجدید نظر به بودجه بیشتر آگاه خریداران از جمله ده ها میلیون نفر از کار در ایالات متحده است.

رفتن دیجیتال

Coronavirus را مجبور به شرکت ها برای تجدید نظر محصول خود را راه اندازی کرد. GSMA لغو کنگره جهانی موبایل که بزرگترین موبایل, یک هفته قبل از روزنامه نگاران به مقصد بارسلونا, اسپانیا در اواخر فوریه. به جای تلفن راه اندازی بیش از چند ماه گذشته اپل هواوی و OnePlus باید تمام برگزار دیجیتال حوادث و یا معرفی دستگاه از طریق آزادی مطبوعات. اپل در اواخر ماه ژوئن برگزار مجازی کنفرانس توسعه دهندگان به جای جمع هزاران نفر از برنامه سازان در کالیفرنیا و شرکت هایی مانند گوگل و Facebook تصمیم گرفتند به قراضه خود را توسعه همایش های این سال است.

سامسونگ تمایل به برگزاری بزرگ تلفن همراه راه اندازی محصول دو بار در سال یک بار در اواخر زمستان و اوایل بهار و دوباره در تابستان. آخرین آن راه اندازی محصول برای Galaxy S20آمد و تنها چند هفته قبل از اروپا و آمریکا رفت و مستند به دلیل رمان coronavirus بیماری همه گیر. آن زمان نمی توانست بدتر برای سامسونگ. این شرکت مهم ترین گوشی های سال وارد بازار فقط به عنوان مصرف کنندگان متوقف صرف پول است. بهمن ماه هنگامی که S20 فروش رفت بود

در اواخر ماه آوریل سامسونگ هشدار داد که coronavirus خواهد “به طور قابل توجهی” صدمه دیده است عملیات خود را در ماه های آینده. شرکت تراشه حافظه کسب و کار شده است با بهره گیری از “قوی” تقاضا برای سرورها و رایانه های شخصی که بیشتر مردم از خانه کار می کنند اما تلفن همراه خود را و تلویزیون, کسب و کارهای دیگر صدمه دیده اند این بیماری همه گیر. هنوز در اوایل ماه جولای سامسونگ گفت: آن سه ماهه دوم سود در واقع افزایش یافت چرا که از یک زمان به دست آوردن مرتبط با آن نمایش کسب و کار. آن را به جزئیات بیشتر در مورد نتایج آن در اواخر این ماه.

همراه با Unpacked سامسونگ در هفته گذشته گفت: این طرح به میزبان یکی دیگر از رویداد مجازی در ماه سپتامبر به جای شرکت در IFA الکترونیک در برلین. سامسونگ به طور معمول معرفی آن به دستگاه های تلفن همراه در بستهای و سپس با استفاده از IFA به بحث در مورد آن در لوازم خانگی و جزئیات بیشتر در مورد آن محصولات جدید است. اما گاهی اوقات به معرفی دستگاه های تلفن همراه نشان می دهد. سال گذشته آن را به اشتراک گذاشته اطلاعاتی در مورد کهکشان خود را برابر و راه اندازی اولین قیمت پایین تر 5G گوشی های هوشمند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>