سامسونگ در Q2 سود قوی با تشکر از حافظه


samsung-logo-shutterstock-tk-kurikawa.jpg

سامسونگ الکترونیک نوشته شده 8.15 تریلیون برنده در سود عملیاتی و 53 تریلیون برنده در فروش برای سه ماهه دوم سال 2020 این شرکت گفت: در روز پنج شنبه.

آن است که افزایش 23.5% و رها از 5.6 درصد از سال قبل.

شرکت نیمه هادی کسب و کار کمک سهم در سود عملیاتی با 5.43 تریلیون دلار به دست آورد.

تقاضا برای حافظه از مراکز داده ها و رایانه های شخصی با توجه به تاثیر COVID-19 همه گیر کمک درآمد برای سه ماهه سامسونگ گفت.

ابهامات باقی می ماند برای نیمه دوم سال 2020 با توجه به همه گیر اما کره جنوبی غول تکنولوژی انتظار دارد تقاضا برای بازیابی رفتن به جلو با تشکر از آینده گوشی های هوشمند و کنسول های بازی راه اندازی شد.

سامسونگ تلفن همراه کسب و کار با وجود تعطیلی فروشگاه در سراسر جهان به دلیل شیوع هنوز هم کمک دوم بالاترین سطح از سود با 1.95 تریلیون دلار به دست آورد.

فروش گوشی صدمه دیده بود توسط COVID-19 همه گیر اما کسب و کار مدیریت هزینه های کارآمد برای دفاع از خود سود دهی سامسونگ گفت.

کنگلومرا انتظار رقابت شدید برای رفتن به جلو در میان ابهامات از این بیماری همه گیر.

سامسونگ راه اندازی خواهد شد, پرچمدار جدید مدل های درون کهکشان توجه داشته باشید و برابر سری و گسترش کم به اواسط ردیف مدل فروش در حالی که در ادامه تلاش های خود برای بهبود سودآوری آن گفت.

سامسونگ صفحه نمایش, کسب و کار, در ضمن, کمک 300 میلیارد برنده در سود عملیاتی با وجود تقاضا در حال سقوط با تشکر یک بار پرداخت. شرکت نمی استادانه درست شده در مورد آنچه پرداخت گنجانده شده است اما این احتمال وجود دارد که مجازات پرداخت شده توسط اپل برای خرید نیست به اندازه کافی پنل های OLED خود را شبیه به آنچه رخ داده است یک سال قبل.

کره جنوبی غول تکنولوژی مصرف کننده در کسب و کار الکترونیک نیز کمک 730 میلیارد دلار به دست آورد. فروش صدمه دیده بودند از COVID-19 همه گیر اما کارآمد مدیریت زنجیره تامین جهانی به دیدار کوتاه مدت تقاضا برای تلویزیون های کمک کرد سود این شرکت اعلام کرد.

مربوط به پوشش

سامسونگ دنده تا برای توجه داشته باشید کهکشان 20 بستهای رویداد با یک تیزر تصویری

اگر شما چشمک زدن شما احتمالا از دست بزرگترین سرنخ به آنچه در آینده در Aug. 5 رویداد Unpacked.

سامسونگ تایید نشده کهکشان جوانه های زنده بی سیم از earbuds در برنامه به روز رسانی

سامسونگ همیشه به نظر می رسد نشت لوازم جانبی یا دو درست قبل از یک رویداد Unpacked.

سامسونگ در Q2 سود افزایش می یابد 23 درصد با وجود COVID-19

سامسونگ تراشه کسب و کار کمک به احتمال زیاد سهم در حالی که خود مصرف کننده الکترونیک فکر این است که شانس بهتر از ابتدا می ترسید.

سامسونگ Galaxy XCover طرفدار: cheat sheet (TechRepublic)

سامسونگ منتشر شد ناهموار گوشی های هوشمند برای اولین بار در سه سال و این یکی ساخته شده است با کسب و کار در ذهن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>