سامسونگ دنده تا برای توجه داشته باشید کهکشان 20 بستهای رویداد با یک تیزر تصویری


samsung-unpacked-trailer-1.jpg

سامسونگ جدیدترین دستگاه صف وجود دارد, اما تنها اگر شما می دانید آنچه شما دنبال آن هستید.

تصویر توسط Jason Cipriani/ZDNet

سامسونگ روز دوشنبه در وبسایت خود به آن کانال یوتیوب. این شرکت تماس کوتاه تیزر “Trailer #1” — احتمالا به این دلیل که ما بیشتر ببینید تریلر در روزهای منتهی به آن, Aug. 5 رویداد Unpacked.

این ویدئو نشان نمی دهد خیلی, خارج از تصادفی S Pen stylus تست همراه با متن امیدوار کننده منحصر به فرد دسترسی به توسعه دهندگان و طراحان و نوآوران.

اما پس از آن فقط قبل از اینکه این کلیپ به پایان می رسد وجود دارد مختصری عکس که به نظر می رسد برای نشان دادن شبح از پنج محصولات مختلف. پنج — اعلام نشده — محصولات. یک تصویر از لحظه ای که در بالای پست.

آنها را ببینید ؟ در اینجا چیزی است که ما فکر می کنیم آنها عبارتند از: شروع در بالا سمت چپ وجود دارد یک طرح کلی از یک تبلت به احتمال زیاد Galaxy Tab S7. فقط زیر آن چیزی است که به نظر می رسد با کهکشان جوانه های زنده بی سیم از earbuds. کهکشان دیده بان 3 به نظر می رسد به سمت راست از earbuds, به دنبال یک foldable گوشی احتمالا Galaxy Z برابر 2. وجود دارد چیزی است که مطمئن شوید که به توجه داشته باشید 20 کامل با یک S Pen تکیه در برابر آن.

سامسونگ در حال حاضر به تایید آن اعلام خواهد شد پنج محصولات در بستهای که آن را لگد کردن در 10در و همکاران در روز سه شنبه ، 5. این رویداد مجازی در دسترس خواهد بود در سامسونگ سایت و ما باید پوشش کامل آن را به عنوان گستراند.

Samsung Unpacked 2020

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>