سامسونگ توجه داشته باشید کهکشان 20 Z برابر 2: تاریخ راه اندازی, ویژگی ها, مشخصات, و هر چیز دیگری ما می دانیم تا کنون

فقط در یک زن و شوهر از هفته سامسونگ برگزاری آخرین رویداد Unpacked که در آن شرکت است که انتظار می رود به اعلام پنج دستگاه های جدید از جمله آخرین قسط در توجه داشته باشید و برابر ترکیب اولیه. در علاوه بر این به گوشی های جدید این امکان وجود دارد ما می توانیم یک ساعت هوشمند جدید قرص های بی سیم از earbuds و چه کسی می داند چه چیز دیگری.

ما شده ایم نظارت بر نشت و شایعات برای دستگاه های جدید در طول چند ماه گذشته و در زیر خلاصه ای از آنچه که ما انتظار داریم سامسونگ اعلام کند.

ما نگه داشتن به روز رسانی این پست به عنوان اطلاعات بیشتر حباب به سطح.

چه خواهد شد یادداشت جدید بود به نام ؟

 • ما فرض می کنیم توجه داشته باشید کهکشان 20
 • وجود دارد همچنین می تواند توجه داشته باشید 20 مدل فوق العاده

سامسونگ مانند بسیاری از شرکت های الکترونیک را دوست دارد به چوب به یک طرح نامگذاری پس از آن تاسیس شده است. که گفت: ما انتظار نداریم که سامسونگ به دنبال توجه داشته باشید 10 با توجه 11. ما بر این باورند که سامسونگ به دنبال خواهد داشت همان نامگذاری رویکرد آن زمان با کهکشان S20 در اوایل سال جاری و اعلام Galaxy Note 20.

این معلوم نیست که چگونه بسیاری از توجه داشته باشید از 20 مدل وجود خواهد داشت و آنچه که دقیقا نسخه بزرگتر نامیده خواهد شد. ما پول است توجه داشته باشید 20 و توجه داشته باشید 20 فوق العاده.

زمانی که سامسونگ اعلام کرد که توجه داشته باشید 20 و برابر 2 است ؟

 • سامسونگ در حال برگزاری مجازی بستهای رویداد در آگوست 5.

در اوایل ماه جولای سامسونگ اعلام کرد که آن را نگه مجازی بستهای رویداد در اوت 5 در 10 am ET. دعوت برای این رویداد برگ های زیادی به تخیل اما به نظر می رسد برای نشان دادن یک S-Pen چکیدن جوهر به یک گودال که در آن پاشیده. معنی? حدس می زنم خود را به عنوان خوب است به عنوان معدن.

هنگامی که شما دریافت می کنید توجه داشته باشید 20 در دست های خود را? خوب سامسونگ شده است اعلام گوشی های جدید, مصرف preorders و سپس انتشار آنها را یک زن و شوهر از هفته بعد. با توجه به XDA میزبان تلویزیون و نویسنده حداکثر Weinbach فعلی توجه داشته باشید 20 تاریخ پرتاب اوت 21.

note-20-evleaks.jpg
تصویر حسن نیت ارائه میدهد از Evan Blass (@evleaks)

چه خواهد شد توجه داشته باشید 20 نگاه مانند?

 • بسیاری مانند کهکشان S20 فوق العاده
 • S Pen حافظه منتقل شده است

به همین دلیل آن را توضیح دهید زمانی که شما می توانید به تماشای این دست ، در اینجا:

همانطور که می بینید این قرار است توجه داشته باشید 20 فوق العاده است که کمی بزرگتر از تبصره 10 به علاوه دارای S Pen holder در یک موقعیت جدید و یک دوربین دست انداز — درست مثل S20 فوق العاده.

قبل از به دست در ویدئو Weinbach ارسال شده در برخی کدها که سامسونگ تا به حال به طور تصادفی منتشر شده در روسیه نسخه ای از وب سایت این شرکت.

آنچه در مورد مشخصات?

 • یک 120Hz QHD در صفحه نمایش فوق العاده
 • Snapdragon 865+ است که به احتمال زیاد
 • 100x زوم در حال حاضر چیزی از گذشته
 • سه دوربین نصب بر روی هر دو مدل

کوالکام فقط اعلام Snapdragon 865 Plus پردازنده های تلفن همراه و با توجه به یخ جهان است که سابقه جامد از نشت اطلاعات دقیق قبل از آن در دسترس عموم است که دقیقا همان چیزی است که خواهد شد مورد استفاده در این یادداشت 20 صف. کمی ارتقا پردازنده می افزاید: 10% افزایش در CPU و GPU عملکرد شکستن 3GHz فرکانس آستانه. مانند استاندارد 865 پردازنده آن شامل 5G اتصال که ما انتظار داریم توجه داشته باشید 20 خط به استفاده از.

فقط این هفته وب سایت آلمانی WinFuture منتشر کرده است آنچه در آن ادعا می شود مشخصات کامل هر دو توجه داشته باشید 20 و تبصره 20 فوق العاده. بر اساس این گزارش نیز وجود داشته باشد توجه داشته باشید 20 نوع که فاقد 5G پشتیبانی می کند.

در نهایت توجه داشته باشید 20 شایعه شده است که در حال حاضر در حال غرق 100x زوم از ویژگی های است که با راه اندازی کهکشان S20 فوق العاده به جای تمرکز بر بهبود کلی تجربه دوربین با زوم 50 برابر سطح. WinFuture گزارش پشت کردن است که ادعا می کنند با فوق العاده اعضاء را در 50x زوم در حالی که استاندارد تبصره 20 را 30x.

خارج از یک تعداد انگشت شماری از نشت ما نمی هر گونه بتن اعداد برای ذخیره سازی حافظه و یا حتی اندازه صفحه نمایش. در یک زن و شوهر از شرکت ذوب توییتهایی راس جوان ادعا کرد توجه داشته باشید 20 نمایش خواهد بود 6.42-اینچ, در حالی که توجه داشته باشید به علاوه 20 (شاید Ultra?) خواهد بود 6.87-اینچ است. SamMobile گزارش محتوای توییتهایی زمانی که آنها برای اولین بار ارسال شده در اوایل این سال است.

این یک شرط بندی امن می گویند که توجه داشته باشید 20 شروع خواهد شد با حداقل 128 GB از ذخیره سازی اگر چه WinFuture ادعا می کند آن دو که در 256GB و یا 8GB یا 12 گیگابایت حافظه بسته به مدل.

این S20 فوق العاده خواهد شد که یک 6.9 اینچ 120 هرتز صفحه نمایش در حالی که توجه داشته باشید 20 در خواهد آمد در 6.7 اینچ با 60 هرتز سرعت رفرش.

همانطور که برای دوربین های WinFuture گزارش فوق را 108MP اصلی دوربین 12MP ultra-wide-angle و یک دوربین 12MP زوم اپتیکال 5x تیرانداز. استاندارد توجه داشته باشید 20 گزارش شده که یک دوربین 12MP اصلی 12MP گسترده ای فوق العاده و یک 64MP تله با زوم اپتیکال 3x.

note20-green-evleaks.png
تصویر حسن نیت ارائه میدهد از Evan Blass (@Evleaks)

چقدر هزینه خواهد داشت ؟

 • شروع قیمت باید 1000 $

یخ جهان است و پيش بينی توجه داشته باشید 20 هزینه خواهد شد $999 در حالی که توجه داشته باشید 20 فوق العاده خواهد بود در قیمت $1,299 و ما تصور کسانی که تخمین نزدیک هستند اگر نه کمی پایین است.

این S20 فوق العاده برای مثال شروع می شود در $1,399 و دریافت بسیاری از انتقادات در مورد بودن بیش از حد گران است. امیدوارم سامسونگ گرفت که بازخورد و یک راه برای کاهش هزینه های high-end Note 20 دستگاه.

آنچه که در مورد Galaxy Z Fold2?

 • پیگیری برای اولین کهکشان برابر شده است و انتظار می رود به زودی
 • زمان شایعات نقطه به اوت. 5 اعلام داشت. راه اندازی
 • این نام می تواند کهکشان Z Fold2? شاید ؟

یخ جهان, نوشته شده است, به بیرون درز, بازاریابی, عکس, تایید نام جدید و به ما یک تار نگاه Z Fold2 جدید طراحی.

کهکشان برابر جامد بود اولین تلاش در یک گوشی تاشو صفحه نمایش به خوبی از پس مسائل اولیه که تاخیر در راه اندازی اولیه خود. سامسونگ با موفقیت راه اندازی یکی دیگر از foldable گلکسی Z, تلنگر, در اوایل این سال و در حال حاضر وقت آن است برای برابر آن حضرت بود.

با توجه به راس جوان Z Fold2 اعلام خواهد شد در کنار توجه 20 اما در دسترس نخواهد بود تا زمانی که در ماه سپتامبر.

Android Authority گزارش که Z Fold2 خارجی صفحه نمایش را اندازه گیری 6.23-اینچ, در حالی که داخلی صفحه نمایش را اندازه گیری 7.59 اینچ با 120 هرتز سرعت رفرش درست مانند توجه داشته باشید 20 خط.

خارج از محدود نشت و شایعات Z Fold2 به احتمال زیاد 5G و شاید یک S Pen برای اولین بار اضافه کردن به آن بهره وری متمرکز مجموعه ای از ویژگی های.

ما می دانیم که مقدار زیادی بیشتر در مورد سامسونگ آخرین گوشی های هوشمند منتشر شده در چند هفته اما تا آن زمان ما را برای تماشای بیشتر گزارش نشت و شایعات.

آیا شما به دنبال به جلو به هر دو دستگاه ؟ اگر چنین است و چرا ؟ اجازه دهید ما را در نظرات می دانم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>