سامسونگ تایید نشده کهکشان جوانه های زنده بی سیم از earbuds در برنامه به روز رسانی


winfuture-galaxy-buds-live.jpg

WinFuture

اگر شما خود را یک جفت کهکشان جوانه
شما بدون شک با استفاده از برنامه همراه بر روی آی فون یا آندروید تلفن. برنامه این است که چگونه شما می توانید تنظیم تنظیمات نصب سیستم عامل به روز رسانی و سفارشی کردن چگونه از earbuds استفاده می شود.

در روز جمعه, سامسونگ, به روز رسانی نرم افزار و it شامل بیش از فقط رفع اشکال. به گزارش The Vergeو تایید توسط ZDNet این به روز رسانی شامل تصاویر و اطلاعاتی در مورد کهکشان جوانه زندگی می کنند.

صبر کنید که چه ؟ کهکشان جوانه زنده هستند و ظاهرا این شرکت بعد جفت بی سیم از earbuds. برای چند ماه گذشته به عنوان نشت و شایعات گرم کردن در مورد آینده دستگاه آنها بوده است affectionally به عنوان کهکشان لوبیا و است که دقیقا آنچه مانند نگاه کنند.

galaxy-buds-live-app-store.jpg
تصاویر توسط Jason Cipriani/ZDNet

به عنوان شما می توانید در تصاویر ارسال شده در فروشگاه App Galaxy جوانه های زنده را لغو سر و صدا فعال (ANC) — چیزی کهکشان جوانه به علاوه وجود ندارد — همراه با کنترل های لمسی و یک تساوی.

با توجه به WinFutureداخلی با اسم رمز برای earbuds است که در واقع “باقلا.” عمر باتری در همان گزارش باید در حدود 4.5 ساعت با ANC فعال یا 5.5 با آن خاموش است.

ما انتظار داریم سامسونگ را کهکشان جوانه های زندگی رسمی در اوت. 5 در آینده آن رویداد Unpacked که در آن سامسونگ است که انتظار می رود به اعلام داشته باشید 20, توجه داشته باشید, 20, فوق العاده, ممکن, جدید کهکشان و کهکشان Z برابر 2.

Samsung Unpacked 2020

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net