سامسونگ بازیکنان Blu-ray در حال راه اندازی مجدد سیستم در یک حلقه و هیچ کس نمی داند چرا

هزاران نفر از کاربران در سراسر اینترنت گزارش شدید مسائل خود را با سامسونگ بازیکنان Blu-ray سینمای خانگی و سیست

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 31 خرداد 1399
samsung-blu-ray.png

هزاران نفر از کاربران در سراسر اینترنت گزارش شدید مسائل خود را با سامسونگ بازیکنان Blu-ray سینمای خانگی و سیستم سینمای خانگی.

همه مسائل نظر می رسد که آغاز شده و در همان زمان, دیروز, جمعه, ژوئن 19, زمانی که این گزارش برای اولین بار شروع به ظاهر در سامسونگ رسمی انجمن حمایت از [1, 2, 3, 4, 5], ق و توییتر.

مسائل متفاوت است بسته به مدل دستگاه; اما بیشترین مشکلات مواجه می شوند به نظر می رسد که سامسونگ Blu-ray بازیکنان در حال ورود به یک راه اندازی مجدد حلقه به عنوان به زودی به عنوان آنها روشن (ویدیو زیر را ببینید).

دیگر کاربران گزارش مشکلات دیگر مانند دستگاه ساخت صداهای عجیب و غریب و آن را به عنوان به طور مداوم در تلاش برای خواندن یک دیسک حتی اگر دیسک اسلات خالی است.

در موارد دیگر دستگاه های در حال بستن ثانیه پس از تبدیل در حالی که دیگر کاربران گزارش که بازیکنان نه پاسخ به دستورات و یا فشار دکمه.

ریشه و علت این موضوع این است که در حال حاضر نامشخص است. ZDNet رسیده است از نظر به سامسونگ امریکا و سامسونگ دفاتر اصلی, اما ما نمی شنید برگشت و به احتمال زیاد دلیل از زمان های آخر هفته.

برخی از کاربران بر این باورند که این موضوع می توانست ناشی از botched به روز رسانی سیستم عامل; با این حال به نظر نمی آید درست باشد.

مسائل تاثیر تعداد زیادی از مدل دستگاه که برخی از آنها پایان زندگی. علاوه بر این شرکت هایی مانند سامسونگ معمولا نمی فشار به روز رسانی سیستم عامل به تعداد زیادی از دستگاه مدل, همه در یک بار در اواخر بعد از ظهر جمعه.

توضیح بیشتر واقع گرایانه است که مسائل ناشی بودن منقضی شده گواهی SSL است که سامسونگ بازیکنان Blu-ray با استفاده از اتصال به سامسونگ سرور از طریق HTTPS.

منقضی شده گواهی اغلب علت اصلی قطع و آنها به آمار بالا شرکت های دیگر مانند Facebook, Microsoft, Roku, اریکسون, موزیلا, و دیگران.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن