روسی هکر مجرم برای Dropbox لینک و Formspring نقض


Yevgeniy Nikulin
تصویر از طریق autorambler.ru

یک هیئت منصفه در بر داشت روسی hacker یوگنی Nikulin گناه برای نقض شبکه های داخلی از, لینک, Dropbox و Formspring بازگشت در سال 2012 و پس از آن فروش خود کاربر پایگاه داده در بازار سیاه است.

به حکم هیئت منصفه به تصویب رسید در روز جمعه در اولین دادگاه چه بود برگزار شد در کالیفرنیا پس از شروع coronavirus (COVID-19) بیماری همه گیر.

سه هک

با توجه به اسناد دادگاه و شواهد ارائه شده در دادگاه Nikulin هک تمام سه شرکت در بهار سال 2012.

هکر برای اولین بار نقض LinkedIn بین مارس 3 و 4 مارس 2012 پس از او آلوده به یک کارمند لپ تاپ با نرم افزارهای مخرب است که اجازه Nikulin به سوء استفاده کارمند VPN و دسترسی به لینک های داخلی شبکه است.

از اینجا هکر به سرقت برده حدود 117 میلیون کاربر ثبت داده ها که شامل نام کاربری, کلمه عبور و ایمیل.

Nikulin سپس با استفاده از لینک داده برای ارسال نیزه فیشینگ ایمیل به کارکنان در شرکت های دیگر از جمله افراد مشغول به کار در Dropbox که در آن او قادر به نقض یک کارمند حساب و سپس دعوت خود را به یک پوشه Dropbox برگزاری شرکت داده است.

این نفوذ به طول انجامید از مارس 14, 2012, ژوئیه 25, 2012, و, مقامات می گویند که Nikulin قادر به خاموش با گنجینه ای از اطلاعات در 68 میلیون Dropbox به کاربران از جمله نام کاربری و ایمیل و تایید کلمه عبور.

Nikulin نیز قادر به phish راه خود را به حساب کارمند یک Formspring مهندس از جایی که بین 13 ژوئن 2012 و ژوئن 29, 2012, اعتقاد او به دست آورده و دسترسی به داخلی شرکت کاربر پایگاه داده متشکل از 30 میلیون کاربر جزئیات.

Nikulin به فروش می رسد داده های زیر زمینی هکر بازار برای دیگر مجرمان سایبری. داده های ظاهر آنلاین در سال 2015 و 2016 به عنوان داده های مختلف معامله گران قرار داده برای فروش عموم در دسترس مرجع تخصصی و جنایی تجارت الکترونیک فروشگاه.

این عملیات استرداد و ما محاکمه

مقامات از آغاز تحقیقات پس از سه شرکت ثبت شکایات کیفری در کالیفرنیا در سال 2015. Nikulin دستگیر شد و یک سال بعد در اکتبر سال 2016 در حالی که تعطیلات در پراگ با دوست دختر خود را.

رادیو آزاد اروپا سرمقاله منتشر شده در سال 2016 برجسته Nikulin را عجیب, شیوه تامین مالی توسط خود نرم فعالیت است. این شامل چند اتومبیل لوکس و گران قیمت, ساعت و سفر در سراسر اروپا است. در مصاحبه ای با روسیه سایت AutoRambler, Nikulin بستری برای داشتن یک لامبورگینی Huracan یک بنتلی, قارهای GT و یک مرسدس بنز G-Class.

با وجود تلاش برای مبارزه با تروریسم در جمهوری چک هکر شد و در نهایت ارسال به ما در تابستان 2017, که در آن او arraigned در مقابل یک قاضی.

پس از سال 2017, هکر باقی مانده زندانی. در طول تمام این Nikulin تغییر وکلا چندین بار حاضر به همکاری با این تحقیقات و یا رسیدن به یک درخواست معامله شد نقل مکان کرد و از طریق چندین زندان و بررسی شد و توسط روانشناسان تحت دادگاه جهت نگرانی برای سلامت روان خود را از قاضی پس از Nikulin حاضر به صحبت با شوراها و به نظر می رسد در مقابل دادگاه. Nikulin داشت ذهنی مناسب برای یک محاکمه.

واقعی محاکمه شد در ابتدا مجموعه ای برای اوایل سال 2020 بود اما با تاخیر دو بار به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

در آزمایشی که صورت گرفت تحت شرایط خاص و محافظ اقدامات Nikulin pled گناه نیست. ما دادستان ثابت خود را, اما آنها همچنین تلاش برای پین کردن او به دیگر هک و جنایی توطئه.

قاضی نظارت مورد به نام دادستان تلاش به سوال فقط روز قبل از محاکمه به پایان رسید توصیف تلاش های خود را و شواهد به عنوان “خرافات,” فکر اگر دادستان شد از هدر رفتن هیئت داوران و نیز خواست با صدای بلند اگر دادستان به حال هیچ شواهد واقعی در برابر Nikulin علاوه بر پیام های خصوصی ارسال شده بین دو نام مستعار در اینترنت چت.

اما با وجود این قاضی نقد دادستان برای رسیدگی به این پرونده هیئت منصفه در بر داشت Nikulin گناه تنها پس از شش ساعت بحث و تبادل نظر.

Nikulin به صدور حکم شد و برنامه ریزی شده برای سپتامبر 29 سال 2020 است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>