رباتیک در کسب و کار: همه چیز انسان نیاز به دانستن

مقدمه

یک نوع ربات را تحمل کرده است برای آخرین نیم قرن: درشت مسلح به یک Goliaths که تسلط صنعتی خطوط مونتاژ.

این رباتهای صنعتی شده اند وظیفه ای خاص — ساخته شده و به نقطه جوش می گویند و یا اضافه کردن موضوعات به انتهای یک لوله. آنها نمی سکسی, اما در نیمه دوم قرن 20 آنها تبدیل تولیدی صنعتی و با آن کم و متوسط نیروی کار ماهر چشم انداز در خیلی از آمریکا و آسیا و اروپا است.

شما احتمالا از شنیدن شده است که خیلی بیشتر در مورد ربات و رباتیک بیش از سال گذشته. چرا که برای اولین بار پس از سال 1961 اولین GM Unimate به عنوان اولین ربات صنعتی در این زمینه است که یک بار دیگر تبدیل اقتصاد جهان است.

تنها در این زمان تاثیر رفتن به گسترده تر. بسیار گسترده تر است. که به ویژه در نور از COVID-19 همه گیر است که کمک به پیشبرد اتوماسیون تصویب در سراسر انواع صنایع به عنوان تولید کنندگان تحقق مراکز خرده فروشی و رستوران ها به دنبال ایجاد با دوام عملیات است که می تواند مقاومت در برابر تحول اختلالات و مقررات.

بیشتر و بیشتر روبات ها در حال برداشت تا در ادارات و بیمارستان ها و مدارس — قطعا غیر محیط های صنعتی — به عنوان به خوبی به عنوان در انبارها تحقق مراکز و کوچک ساخت مراکز. بیشتر و بیشتر آنها بر روی جاده و پرواز در بالای سر.

و این فقط به نام چند حوزه که در آن روبات به سرعت در حال به دست آوردن کشش با انجام کار موثر تر و قابل اعتماد با کمتر از زايمان اختلالات و برای پول کمتر از قبلا امکان پذیر است.

که بسیاری از مردم هیجان زده — و بسیاری از دیگران نگران است. خیره کننده سرعت توسعه در این صنعت مطرح شده است و بسیاری از سوالات.

این راهنما نوشته شده است با شرکت در ذهن آدرس ، و آن را به شما در این زمینه را تا ذهن خود را در مورد دیگران. آن را نیز به شما یک دسته در یک صنعت است که آماده ضربه $210 میلیارد دلار تا سال 2025 (CAGR از 26٪) که مربوط به تجارت و روز به روز زندگی در دهه های آینده نمی تواند اغراق آمیز باشد.

چه یک ربات ؟

رباتیک حرفهایها این بحث بیش از آبجو. هیچ کس برنده است. چرا که هر یک تعریف محدود می شود خودسرانه سفت و سخت و یا بیش از حد به طور کلی.

است که ماشین لباسشویی خود را یک ربات ؟ مدرن ماشین بالا پایان که درگیر در هزاران نفر از فرآیندهای بدون راننده علم و دانش ، در حقیقت, آن را کمی مانند عدالت پاتر استوارت تعریف پورنوگرافی: شما می دانید که یک ربات هنگامی که شما یک.

نیاز به یک تعریف بهتر?

یک ربات برنامه ریزی دستگاه است که از لحاظ فیزیکی در تعامل با جهان اطراف آن است و قادر به انجام یک سری پیچیده از اقدامات مستقل و یا نیمه مستقل.

چرا تاکنون در این زمینه پیشرفت های زیادی در چند سال گذشته?

وجود دارد چهار دلیل:

  • سقوط قیمت سنسور
  • منبع باز توسعه
  • نمونه سازی سریع
  • همگرایی فن آوری های متفاوت

سنسور

تقاضا برای محاسبات تلفن همراه شده است یک مزیت برای توسعه رباتیک منجر به سقوط قیمت ها پیشرفت های سریع و کوچک سازی از تکنولوژی سنسور. شتاب سنج استفاده می شود به هزینه صدها دلار در هر. در حال حاضر هر گوشی های هوشمند می تواند اندازه گیری شتاب و همچنین ضبط خیره کننده تصویری, رفع موقعیت جغرافیایی و ارائه راهنمایی, رابط با دستگاه های دیگر و انتقال در سراسر چندین باند طیف — قابلیت روبات نیاز به مانور را از طریق جهان ما مولد.

حضور در همه جا از دستگاه های IoT یکی دیگر از راننده. تا سال 2025 وجود دارد خواهد بود 100 میلیارد اینترنت از چیزهایی که دستگاه های متصل تولید درآمد از 10 تریلیون دلار است. برای اولین بار سنسور که ضبط و ارسال اطلاعات مربوط به فشار و گشتاور و موقعیت در حال خاک ارزان منجر به رونق در رباتیک توسعه است.

به طور مشابه قیمت lidar و سنسورهای مادون قرمز که قبلا گران ترین سنجش از تجهیزات برای هدایت ربات را کاهش 90% با تشکر در بخش های بزرگ به تهاجمی توسعه خودروهای بدون راننده توسط گوگل Waymo و دیگران. و 3D دوربین های دیجیتال استفاده می شود که به دور از دسترس به همه اما اکثر پرخرج بودجه R&D تیم و هالیوود تیتان در حال حاضر در دسترس off-the-shelf به لطف برخی از کار هوشمند با الگوریتم.

منبع باز توسعه

در سال 2009 یک مقاله ارائه شده در IEEE کنفرانس بین المللی رباتیک و اتوماسیون (ICRA) معرفی روباتیک و سیستم عامل (ROS) به جهان است. ROS اولین بار است که استاندارد سیستم عامل برای توسعه رباتیک. آن را نیز اتفاق می افتد به رایگان و منبع باز و ذاتا قابل انعطاف آزاد رباتیک توسعه دهندگان از زمان گران وظیفه در حال توسعه یک سیستم عامل از ابتدا.

وجود دارد مقدار زیادی از منبع باز کاربران در محاسبات شخصی اما از آنجا که عامل اختصاصی محیط های مانند ویندوز رسیده مقیاس اولین منبع باز و گزینه همیشه یک جایگزین برای چیز دیگری است. نه چندان با رباتیک که در آن منبع باز است که در حال حاضر هنجار در نتیجه سراسیمگی از جمعیت-کمک به توسعه است.

باز رباتیک که تحت نظارت ROS می افتد نیز پرده برداری از یک شبیه ساز رباتیک به نام Gazebo که اجازه می دهد تا مهندسان برای تست روبات ها در واقعیت مجازی بدون خطر سخت افزار.

چگونه تاثیرگذار باید ROS و Gazebo شده است ؟ از 23 تیم های رقیب در vaunted رباتیک DARPA چالش 18 استفاده از روبات ها در حال اجرا بر روی ROS و 14 مورد استفاده Gazebo خود را به آزمون های انسان نما رقبا در محیط های مجازی.

اثبات شده است در سرمایه گذاری. در سال 2015 بیش از 150 میلیون دلار در VC بودجه رفت و برای شرکت های در حال توسعه روبات است که به اجرا در ROS.

نمونه سازی سریع

هر چند ما هنوز در حال انتظار برای دیدن اگر پرینتر 3D را اساسا تغییر چگونه (و در آن) کالاهای مصرفی تولید شده تاثیر افزودنی ساخت رباتیک در توسعه شده است ، “3D چاپ را قادر می سازد خالق برای رفتن از یک ذهن خم مفهوم به یک محصول جامد در عرض چند ساعت (یا چند روز)” با توجه به رباتیک فردا که آهنگ های این صنعت است.

پرینتر در ساز فضاهای دانشگاه و بخش های مهندسی که برخی از آنها اجازه می دهد برای چند مواد فلزی و چاپ را به طور قابل توجهی کاهش داده و مانع ورود رباتیک توسعه است. نیاز به اثبات ؟ فقط چک کردن تعداد رباتیک پروژه های که زندگی می کنند در Kickstarter در حال حاضر.

زمانی که مهندسین می توانید نمونه قطعات در میز کار خود را و نوآوری به شرح زیر است.

تکنولوژی همگرایی

فقط به عنوان آن را به ارمغان آورد سنسور کاهش قیمت این موفقیت عظیم از محاسبات تلفن همراه موجب پیشرفت در صدا و به رسمیت شناختن شی که پاک کردن برنامه های کاربردی در رباتیک. بازی های 3D سنسور در حال کمک روبات حرکت درهم و برهمی های غیر انسانی جهان است. و شرکت هایی مانند گوگل و آمازون و اپل بوده است سخت در محل کار آوردن محدود هوش مصنوعی سیستم عامل آنلاین و به خانه.

این تمام شده است همراه قابل پیش بینی سال بیش از سال افزایش قدرت محاسباتی همراه با ورود ابر و فناوری IoT. قرار دادن آن همه با هم و شما می توانید ببینید که بسیاری از فن آوری است که roboticists شده اند در انتظار است بالغ فقط در چند سال گذشته است.

COVID-19

این غیر ممکن است به بحث در مورد آینده اتوماسیون بدون صحبت کردن در مورد COVID-19 و خاموش شدن ناگهانی و اخراج که منجر شد.

اگر دانه های رباتیک انقلاب شده اند جوانه بیش از یک دهه برای رفتن به آزمایشگاه تحقیقاتی بید گاراژ و پیشگامانه رباتیک تحقیقات آغاز شد که بیرون آمدن از DARPA مسابقات در اوایل 2000s COVID-19 ممکن است به اثبات می شود یک accelerant.

خط حزب در این صنعت شده است که روبات ها به این معنا نیست به جای کارگران را به کار آسان تر برای حرفه ای با استعداد. بازاریابی حرفه ای دریافت توده از پول فروش آن فرض, و آن را خوش طعم فروش زمین قطعا آسان به اندازه کافی برای فرو کردن در یک کار بحران در طول یک اقتصاد قوی که خزش اتوماسیون دشوار است برای تعیین کمیت از نظر تلفات انسانی.

همه گیر ممکن است تغییر کند که. کارگران furloughed در تمام انواع صنایع شرکت ها در حال بسته شدن فروشگاه و یا سفت کردن کمربند و احترام تن به سمت کارگر, چه کسی بود اتوماسیون تبلیغ به عنوان کمک به جایگزین شده است توسط یکی دیگر از زمین: اتوماسیون می تواند ایستادن در جایی که انسان کارگران را مجبور به ماندن در خانه. هیچ کس آن را گفت اما سرمایه گذاران ممکن است به عنوان به خوبی می شود با کیف پول خود را.

“بسیاری از تجهیزات اتوماسیون در صنعت استفاده می شود به جای کار دستی در تکراری و ساده فرآیندهای. اما در آینده ما معتقدیم مشترک روبات ها به طور فزاینده شرکت در مجموعه فرآیندهای تولید می گوید:” فلیکس یانگ شتاب دیجیتالی سرب چین در SF DHL چین ForwardX مشتری و بزرگترین تدارکات شخص ثالث ارائه دهنده خدمات در جهان است.

روبات را شغل. در حال ترس توجیه کرد ؟

عذاب و دل تنگی استدلال

که صدای شما را می شنوند ؟ بزرگ می توانید از کرم ها باز کردن ، بسیار هوشمند مردم بنا از نقطه مخالف دیدگاه در مورد این موضوع و من توصیه شدید سوء ظن از هر کسی که صحبت می کند در مورد این چیزها با unnuanced یقین است.

قطعا وجود دارد برخی از harbingers خبر بد. یک مطالعه اخیر توسط اداره ملی تحقیقات اقتصادی نگاه کرد تاثیر افزایش استفاده از ربات های صنعتی در آمریکا محلی بازار کار از سال 1990 تا 2007 و در بر داشت که وجود دارد “بزرگ و قوی منفی اثرات روبات بر اشتغال و دستمزد در سراسر مناطق رفت و آمد.” با توجه به داده های تاریخی شغل از دست رفته به روبات شده اند به اندازه کافی به جای فرصت های جدید به ارمغان آورد توسط روبات بحث فن اغلب سقوط.

این یافته ها نه اخباری و باید در چارچوب مناسب — جاری رونق در رباتیک تا حد زیادی آغاز شده پس از سال 2007 و آن را دشوار است به ارتباط تاثیر روبات بر اشتغال در صنایع مختلف به تولید و بهداشت و درمان.

اما ترس واقعی هستند به اندازه کافی است که heavy hitters در حال گرفتن توجه داشته باشید. بیل گیتس ابراز حمایت از یک ربات مالیاتی به عنوان مثال — مالیات به کار روبات را که جایگزین مالیات بر درآمد از دست رفته توسط دولت هنگامی که یک ربات انسان مشاغل. کره جنوبی آمده است که نزدیک به چشم انداز و به نظر می رسد آماده به مشوق های مالیاتی برای شرکت های سرمایه گذاری در اتوماسیون. کره جنوبی رئیس جمهور نگران است که افزایش نرخ بیکاری در رباتیک سن ضروری خواهد قوی سیستم رفاه است که یک مشکل بزرگ پس از دولت خواهد بود جمع آوری مالیات کمتر درآمد به پد مانند یک سیستم در طول یک بحران اشتغال.

گزارش اخیر قیمت واترهاوس کوپر نشان می دهد که 38 درصد از ما شغل می تواند از دست رفته به اتوماسیون توسط اوایل 2030s. “خطرات به نظر می رسد بالاترین در بخش هایی مانند حمل و نقل و ذخیره سازی (56 درصد) تولید (46 درصد) و عمده فروشی و خرده فروشی (44%) اما پایین تر در بخش هایی مانند بهداشت و مددکاری اجتماعی (17 درصد).”

اما این یافته ها لزوما نظری که حساب برای دراماتیک محدوده به ظاهر معتبر پیش بینی در مورد آینده اشتغال هنگامی که ماشین می تواند انجام بسیاری از چیزهای در حال حاضر انجام شده توسط انسان است.

این نیست که روشنی

در طرف دیگر این بحث وجود دارد یک استدلال معتبری که اتوماسیون منجر شده است در منطقه ای زیان کار اما خالص کار را افزایش می دهد. یکی از طرفداران این دیدگاه است که این انجمن تجارت A3 که منتشر شد یک مطالعه که در بر داشت که در غیر رکود دوره بازگشت به سال 1996 هر دو کلی اشتغال و ربات حمل و نقل افزایش یافته است. “به ما” جف Burnstein, رئيس جمهور از A3 به من گفت: “این بدان معنی است که ربات نمی کشتار شغل است.”

چند سال پیش فدراسیون بین المللی رباتیک صادر شده یک مطالعه که در نگاه رباتیک استفاده در چین و ژاپن و برزیل و هند است. به عنوان ربات با استفاده از شتاب در این کشورها نرخ بیکاری کاهش یافت.

IDC یافت می شود که هزینه های رباتیک ضربه $135.4 میلیارد دلار در سال 2019 از $71 میلیارد دلار در دو سال قبل است. بر اساس این گزارش خدمات مانند آموزش ، استقرار و ادغام و مشاوره حساب خواهد شد برای 32 میلیارد دلار از این که حساب برای بسیاری از مشاغل جدید است.

حتی بارها ذکر شده PWC گزارش نیست و همه دل تنگی و عذاب. روبات افزایش بهره وری و بهره وری تمایل به تولید ثروت. تاریخی که منجر به افزایش در بخش خدمات شغل که نیست آسان به طور خودکار.

وجود دارد مقدار زیادی از چاله به بهم زدن در این روش از همه این گزارش ها. و این نقطه ای: یک روش دقیق برای پیش بینی که چگونه فن آوری تغییر خواهد کرد به آینده است گریزان — و این به ویژه هنگامی که فن آوری های مورد نظر را اساسا تغییر پارادایم اقتصادی. در گسترده پی قطعیت که شما باید Ray Kurzweil پیش بینی مدینه فاضله و نویسنده مارتین فورد پیش بینی چیزی بسیار bleaker.

در نهایت PWC گزارش می آید به آنچه که ممکن است معقول ترین و البته ناموفق مبهم نتیجه گیری. آن را واقعا روشن نیست که چه اتفاقی خواهد افتاد. به طور متوسط قبل از مالیات بر درآمد باید افزایش یابد با افزایش در بهره وری است. اما منافع نخواهد بود به طور مساوی در سراسر درآمد و یا آموزش و پرورش قرار گرفتند.

چه نوع از روبات ها در حال حاضر تبدیل جهان ؟

وجود دارد مقدار زیادی از دسته را انتخاب کنید, اما شما باید بدانید در مورد این:

  • مشترک روبات
  • ربات های telepresence
  • انبارداری و تدارکات اتوماسیون
  • بهداشت و درمان روبات
  • خود رانندگی وسایل نقلیه

مشترک روبات

نسل جدیدی از همکاری ربات های پدید آمده در چند سال گذشته است. بر خلاف سنگین صنعتی روبات ها در قرن 20 این همکاری رباتها که بیشتر آن به یک یا چند بند بند اسلحه انعطاف پذیر هستند و به راحتی reprogrammable در پرواز است. بسیاری از مدل های یادگیری با انسان نشان می دهد ،

اولیه از ویژگی های که باعث می شود مشترک روبات از شرکت هایی مانند جهانی روبات های شرکت Rethink Robotics و ABB امن است توانایی خود را برای جلوگیری از ناخواسته برخورد و با استفاده از دقت بالا گشتاور سنسور برای تشخیص زمانی که آنها ضربه به چیزی یا کسی که آنها باید. که قابلیت اجازه می دهد تا رباتها به عملکرد خارج از ایمنی قفس و در کنار انسان که باز می شود تا بهره وری جدید بالقوه برای صنعتی تولید کنندگان. روبات ها می توانند یاد بگیرند که وظایف پیچیده و سپس عمل به عنوان یک جفت دوم زبر دست به تقویت توانایی های متخصصین و کارگران ماهر — بنابراین “مشترک” تعیین.

چرا از آن است که یک بازی را تغییر ؟

اتوماسیون در حال افزایش است در صنایع مانند خودرو و تولید قطعات الکترونیکی و ساخت سریع تاخت و تاز به منظور تحقق انبارها. به عنوان قیمت برای وظیفه همه کاره عامل سقوط کوچک و متوسط تولید کنندگان شروع به استخدام روبات. حتی پس محتمل آینده است که می بیند روبات جایگزین کارگران صنعتی به طور کامل به دور است در افق و در عین حال با اقتصاد طرفدار یک رویکرد ترکیبی ایمنی از نگرانی های اولیه.

بازار مشترک روبات می تواند به $3.3 میلیارد دلار تا سال 2022.

ربات های Telepresence

ربات های Telepresence شده اند که چیزی از تازگی شروع به خزش به استفاده گسترده تر. وجود دارد انواع مختلفی از استخوان بندی دو مدل که اساسا iPads ها بر روی چهار چرخ به iRobot را $30,000 Ava 500.

چرا از آن است که یک بازی را تغییر ؟

در سراسر بخش های بسیاری وجود دارد یک بخش در حال رشد از قرارداد کارگران و مترجمان آزاد که نمی تواند در دفتر تمام وقت و دفاتر شاهد ارزش شکار استعداد در سراسر مناطق. ربات های Telepresence پیشنهاد شگفت انگیزی کافی جایگزین به حضور فیزیکی. من تا به حال یک فرصت برای سعی کنید چند مدل و توانایی به حرکت در اطراف اتاق واقعا متمایز از تجربه ساده اسکایپ تماس بگیرید.

بازار برای telepresence روبات می تواند به 8 میلیارد دلار توسط 2023.

انبار و تدارکات

در تمام این دسته از ربات ها در اینجا تحت پوشش انبار و تدارکات اتوماسیون است که با داشتن بیشترین تاثیر قابل توجهی در تجارت جهانی در حال حاضر است.

چرا ؟ یک پاسخ این است که آمازون است. در سال 2012 آمازون خریداری Kiva سیستم های که باعث می شود سیستم های اتوماسیون برای انبارها برای $775 میلیون. آمازون ارائه می دهند همان روز تحقق سیستم های اتوماسیون در تحقق آن مراکز. که سمت چپ بقیه جهانی خرده فروشی تقلا برای گرفتن.

امروز شما می تواند سخت و فشرده برای پیدا کردن یک خرده فروش با هر e-commerce آرمان نیست که بازسازی عملیات خود را با یک چشم به سمت اتوماسیون. 2012 Kiva خرید در سمت چپ یک سوراخ بزرگ. Kiva شد تامین کنندگان پیشرو از انبار تدارکات راه حل ها و شرکت های بزرگ مانند کالاهای اساسی Walgreens و فاصله تکیه بر فن آوری آن است.

در حال حاضر و در گذشته چندین رباتیک شرکت های در حال آوردن تدارکات محصولات خود را به بازار پر سوراخ سمت چپ توسط Kiva کسب و گسترش وعده خودکار انبار به کوچک و متوسط و خرده فروشان.

برخی از راه حل های در حال مقاوم سازی مانند خود هدایت چرخ دستی است که می تواند به سرعت و مستقل حرکت بین ایستگاه بسته بندی. دیگران بیشتر فراگیر و جامع مایل از تسمه نقاله و هزاران رباتیک چینان و تصرف.

چرا از آن است که یک بازی را تغییر ؟

این کمی مانند پرسیدن چرا ظرف حمل و نقل بازی-changer. به دلیل آن را به طور کامل دگرگون شده چگونه تجارت جهانی عمل. فروش در سراسر جهان از انبارداری و تدارکات روبات آمار محترم 1.9 میلیارد دلار و در سال 2016. تا سال 2021 با توجه به پیش بینی شرکت تحقیقات Tractica بازار را ضربه عظیم $22.4 میلیارد دلار است.

بهداشت و درمان

15013.jpg

یک ربات کمک یک تیم فولاد در نیویورک-Presbyterian Hospital

زمینه رو به رشد جراحی رباتیک است که توسط بصری فولاد که باعث می شود سیستم جراحی داوینچی. صدها هزار عمل جراحی در حال حاضر انجام شده با داوینچی سیستم در هر سال — تقریبا هر پروستات بیمار با انتخاب مردد برای آن — و جراحی رباتیک به سرعت گذشت مهم تصویب آستانه. بصری فولاد در حال حاضر $18.2 میلیارد بازار کلاه.

فولاد روبات ها در حال رفتن به بازی بسیار بزرگتر نقش مهمی در بهداشت و درمان در سال های پیش رو است. Auris فولاد تاسیس توسط بصری از بنیانگذاران فرد Moll مطرح نیم میلیارد در بودجه حتی اگر این شرکت ندارد یک محصول به بازار هنوز رتبهدهی نشده است.

اما عمل جراحی نیست و تنها راه روبات ها در حال ورود به بهداشت و درمان. دستیار شخصی روبات مانند مدل های طراحی و توسعه توسط Aldebaran هستند به احتمال زیاد به نظر می رسد در مراکز ارشد به زودی به خصوص در کشورهای با سرعت پیری جمعیت مانند ژاپن است.

پرده برداری از تویوتا $1 میلیارد تویوتا موسسه تحقیقات چند سال پیش است که در حال حاضر در حال توسعه روبات است که می تواند در بدون ساختار و نیمه ساختار محیط های مانند بیمارستان ها و دیگر امکانات مراقبت.

و روبات مانند Aethon را یدک کش در حال حاضر در حال حرکت لوازم پایین مشمع کف اتاق و راهرو در حالی که رباتیک راه حل کمک در آموزش و کمک به اتصال بیماران در مناطق دور افتاده با متخصصان در سراسر جهان است.

چرا از آن است که یک بازی را تغییر ؟

ربات به کمک عمل جراحی کمتر تهاجمی دقیق تر و به احتمال زیاد به باز کردن افق های جدید برای درمان جراحی. Auris برای مثال کاوش غیر تهاجمی فولاد ابزار برای ریه و سرطان گلو. به طور گسترده تر روبات می تواند به کاهش هزینه های بهداشت و درمان توسط خودکار وظایف عملیاتی در حالی که به طور بالقوه کاهش اشتباهات.

پزشکی رباتیک بازار می تواند به ارزش $12.8 میلیارد دلار تا سال 2021.

خود رانندگی وسایل نقلیه

خود رانندگی وسایل نقلیه زرق و برق دار تکنولوژی رباتیک در حال حاضر. اما ماشین شما ببینید گوگل و بارگذاری تست در کالیفرنیا جاده ها تنها یک نرم افزار برای self-driving فن آوری است.

تا کنون کوچک خود هدایت وسایل نقلیه داشته اند به مراتب بیشتر از تاثیر بر تجارت آنها به عنوان ماهرانه حرکت های ساختار یافته و نیمه ساختار محیط از کارخانه ها و انبارها و فضاهای که پیشنهاد کمتر اتفاقی از جاده ها باز است.

دست زدن به مواد خاص بوده است رسیده برای اتوماسیون از طریق خود هدایت وسایل نقلیه در بخش های بزرگ به دلیل آن چنین خطرناک بخش برای بشر کارگران است. خود هدایت روبات مجهز به lidar دوربین و یک دسته از سنسورهای دیگر می توانید با خیال راحت و به سرعت حرکت بارگذاری اسکله و کارخانه طبقه در حالی که اجتناب از برخورد با کارگران است.

بازار جهانی برای این وسایل نقلیه را در رسیدن به $2.8 میلیارد دلار تا سال 2022.

به عقب در جاده ها, self-رانندگی با وسایل نقلیه در حال نشان دادن تعداد زیادی از وعده اما بزرگترین اولیه تاثیر خواهد شد به احتمال زیاد از نیمه مستقل کامیون. ایده این است که مسافت های طولانی کامیونداران قادر خواهد بود برای قرار دادن سکوهای خود را بر روی خلبان اتوماتیک در حالی که در بزرگراه ها, جایی که آنها صرف بیشتر از زمان و سپس برگشت به اپراتور حالت در خیابان های شهرستان مشغول.

در سال 2016 اتو که بارگذاری کرده است پس از به دست آورد برای $680 میلیون هماهنگ اول تجاری تحویل توسط خود هدایت دکل بزرگ.

چرا از آن است که یک بازی را تغییر ؟

ایمنی بزرگترین مزیت است. همراه با برخی از فن آوری های بازیکنان تقریبا در هر عمده تولید کننده خودرو است که به دنبال خود-رانندگی فن آوری است. ما هنوز یک دهه یا بیشتر از دوام به طور کامل خودمختار ماشین ها و کامیون ها و این که نمی مقاطعه در پتانسیل نظارتی holdups. حتی زمانی که تکنولوژی وارد می شود ، آن را در حالی که برای موجود ناوگان به نوبه خود بیش از. اما اشتباه نکنید در آینده در انتظار است که در آن بسیاری از اتومبیل در جاده ها رانندگی خود را بیشتر از زمان. وقتی اتفاق می افتد که تصادفات جاده ای باید شاقول و ترافیک را بهبود بخشد.

بازار برای خود رانندگی و نیمه مستقل و وسایل نقلیه می تواند $77 میلیارد 2035.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de