افزایش اسلحه: نحوه تغییر مک پردازنده می تواند جهان را تغییر

بازگشت از ARM و پردازنده RISC تکنولوژی به بحث عمومی از کامپیوتر رومیزی در بازار است که مانند سکندری بر یک قسمت از “دوستان” وقتی که کوه در می رم از طریق “کانال های مورد علاقه” خود را بر روی کنترل از راه دور تلویزیون. شما می توانید یک کمی شوخ طبع می شوند لبخند یک لحظه از قلب گرما, تماشای کسانی که قبلا مردمی جوان با خود چتر رنگین کمان رقص. شما به یاد داشته باشید sillier لحظاتی که شخصیت های همه چیز شما انتظار نداشتم که قبل از تلویزیون شد و اشباع شده با چنین لحظات روزانه.

همچنین نگاه کنید

Arm processors: Everything you need to know

پردازنده های Arm: همه چیز شما نیاز به دانستن

اپل حرکت اخیر به طراحی مجدد آن در رایانه های مکینتاش در اطراف تراشه های است که آن را ممکن برای خود جایگزین اینتل است بازیگران جدید به ویژه در اطراف یک کلاس از پردازنده وجود دارد که یک فرصت بسیار خوب شما خود را در حال حاضر.

ادامه مطلب

سپس برای پنج دقیقه بعد از نشان دادن شخصیت تلاوت یک اسکریپت شما دیده شده به طوری که اغلب شما تقریبا می توانید ببینید در ذهن خود مدیران’ دست نوشته یادداشت های حاشیه. شما می دانید که در آن در حال حاضر. بنابراین شما در نظر رکوع و شکار برای چیزی که نمی تواند شما را دقیقا همان خسته طنزهای مسیر.

همچنین: Arm مبتنی بر مکینتاش: حرکت هوشمند برای اپل اما بی ربط به آینده رایانه های شخصی ویندوز

پس از سال 1980 موفق ترین (به عنوان مثال به طور گسترده به عنوان خوانده شده) اخبار فناوری داستان شده اند در مورد رقابت روشها: MS-DOS در مقابل DR DOS, سنگ مقابل, ویندوز, اپل در مقابل آی بی ام و موتورولا در مقابل اینتل RISC در مقابل مرکز همکاریهای علمی بین المللی لینوکس در مقابل ویندوز, اروپا, مقابل, ویندوز, اپل در مقابل ویندوز, اپل در مقابل صنعت موسیقی اپل در مقابل ___. بیشتر از زندگی حرفه ای من بوده است در مورد پوشش مسائل مربوط به فن آوری است که بهترین نماد با یک تکیه گاه.

بنابراین این واقعیت است که اپل آخرین اخبار resuscitates 30-plus-سال RISC در مقابل مرکز همکاریهای علمی بین المللی بحث باید مورد استقبال هر tech news ناشر که قدردانی قلب گرم شدن قدرت reruns. در طول همه گیرهنگامی که آن را سخت برای ساخت یک داستان با یک سخت تر تاثیر از مشکلات روزمره فقط بیرون رفتن ما می توانید تمام قسمت های تکراری ما می توانید دریافت کنید.

اپل پردازنده ARM لحظه به چند ده تازه یوتیوب مورخان به ناچار تماس آن است که یک سیگنال از فروپاشی قریب الوقوع بسیار قدیمی (حداقل به عنوان قدیمی به عنوان پیر می شود در این صنعت) و بسیار شایع logjam. در اواخر ماه ژوئن اپل اعلام کرد که تغییر تولید مک CPU از Intel x86 به خود ARM مبتنی بر “اپل سیلیکون است.” با استفاده از طراحی و روش تولید با الهام از این شرکت موجود رویکرد برای ARM مبتنی بر تراشه برای آی فون و آی پد این شرکت خواهد ساخت سفارشی A12Z پردازنده برای مک با استفاده از ARM64 آموزش تنظیم مجوز آن توسط ARM Holdings Ltd. (اپل بود و در واقع از بنیانگذاران اصلی پردازنده ARM ساز و یک سهامدار در ARM Holdings.)

من می دانم که شما وسوسه. شما رسیدم که نقطه تحقق. دکمه برگشت است و فقط در دسترس است. در عین حال من از شما درخواست این یک بار با من. بله این ستون است که در مورد همان مسیر باغ شما بوده ام قبل از من آن را بپذیرد. بله, آن را یک بیماری همه گیر و آن را سخت به مراقبت در مورد تکنولوژی که بیش از 1000 آمریکایی ها در حال مرگ هستند و هر روز و پلیس مخفی در حال گرفتن ناکامی های خود در حومه بچه با باطوم. ولی این نمی تواند شما را به همان مقصد شما را دیده ام یک میلیون بار.

پایان دم از قانون مور

تا چند سال پیش اینتل فرمول برای موفقیت کسب و کار شده است قانون مور به نام موسس آن گوردون مور. وجود یک فضیلت چرخه اقتصادی در قراردادن اجزای بیشتر بر روی مدارات مجتمع در یک نرخ از پیش تعیین شده. قرار داده راه دیگر وجود دارد که نرخ بازار برای مماشات مصرف کننده علاقه ای بزرگتر و بهتر پردازنده حتی اگر “بزرگتر” چیزی است که مصرف کننده می تواند جسمی را ببینید. اگر شما می توانید تولید و فروش componentized الکترونیک در بازار است که رای دادن, شما می توانید مطمئن باشید راحت حاشیه.

RISC را ضد استدلال به قانون مور به عنوان بهترین نشان از پردازنده های ARM همواره دیوید در مقابل جالوت داستان (شما رو به عشق است که “در مقابل”). وجود دارد یک وری به دست آوردن توان متوجه شد اگر شما می توانید انجام این کار از یک آموزش با هشت یا ده کوچکتر منطقی متصل دستورالعمل. و در کنترل شرایط کسانی که سود می تواند سنگین تر بودن از مزایای عملکرد از قراردادن اجزای بیشتر. این که چرا گوشی های هوشمند خود را در جیب یا کیف می تواند انجام عملکرد کامل-صفحه کامپیوتر اگر شما آن را می خواستم حتی اگر CPU خود را ندارد الکتریکی با قدرت باد فن.

باید به عنوان خوانده شده:

تا به حال x86 مزیت رقابتی حداقل در بازارهای بزرگتر کامپیوتر شده است پایدار با یک بیت از اهرم عرضه شده در دوره به دلیل یک سری از خوش شانس شرایطی. نرم افزار پایه برای تقریبا تمام مقیاس بزرگ و محاسبات وارد شده برای پردازنده های x86. اکثر مردمی که هنوز هم استفاده از رایانه های شخصی هنوز هم نیاز به ویندوز. (بله, وجود دارد این است که ویندوز 10 برای پردازنده های ARM. اما شما در آن دیده می شود؟) شتاب دهنده صنعت GPU صنعت و تمام رابط های ما ساخته شده برای کامپیوتر فرض حضور همه جانبه از صنعت استاندارد معماری که در گذشته و فلک در “مقابل” آرنا آمد فقط قبل از اینکه عراق به کویت حمله کرد.

این نیست که پردازنده های x86 همان گاز guzzling غول های آنها در پنتیوم روز. اینتل مهندسین مسئول بسیاری از بزرگترین دستاوردهای بهره وری مراکز داده اند دیده می شود بیش از شش سال گذشته. در شروع دولت اوباما جهان را در مراکز داده بودند و پیش بینی شده برای مصرف به اندازه 12% از کل جهان به برق تا پایان آن دوره دوم. امروزه محققان از جمله جاناتان Koomey (من سنج, Anthony Fauci برق) نشان داده اند که این رقم در واقع کمتر از 1%.

بنابراین ما یک آه امداد تنفس در حال حاضر. ناپایداری محیط زیست ما همراه با آن از دولت ما و فرهنگ ما چیزی است که ما قادر به منطقی چشم پوشی از درون محدودیت زمانی که اقتصاد مقیاس — مانند یک گوردون مور کشف — chug حق همراه و نمی سقوط در ایالات متحده است. ما می دانیم که ما امروز زندگی می کنند با یک زیرساخت فناوری است که غیر قابل تحمل در و از خود برای مدت طولانی-و نه فقط در پردازنده های x86 اما تمام زیرساخت شبکه است که پشتیبانی از آنها. AT&T بوده است صدایی این شیپور برای سال و تکرار این پیام در هر کجا که آن را می توانید.

کسب و کار پایان brave new world

اقتصاد مقیاس دارای محدودیت است. قانون مور ثابت کرد که مزیت رقابتی و کالایی می تواند شرکت وجود دارد و که سابق می تواند به راحتی سبقت گرفتن دومی. همه شما نیاز به 1) نسبتا پایدار اقتصاد جهانی 2) یک اسمی عملکردی زنجیره تامین 3) امن ذخیره کردن از درآمد قابل تصرف فضاي توزیع در میان مصرف کنندگان 4) کامل و بدون وقفه همکاری از قوانین فیزیک است.

در این لحظه در تاریخ ما یکی از چهار و یکی از حلق آویز با تنزیب موضوع. یکی از بد تماس تلفنی از چین و این همه از دست داده است.

در هر فن بازار پس از اختراع سنگ وجود دو نیرو به طور همزمان در محل کار. عرضه طرف به دنبال به دست آوردن یک مزیت رقابتی و پس از آن برای قفل کردن آن در. طرف تقاضا درایو به طور موثر در هر محصول و خدمات نسبت به توده کالایی برای اطمینان از در دسترس بودن و قیمت. هر تلاش برای به طور خودکار فرآیند-و یا مانند قانون مور به آن را اعلام خودکار برای ما — یک عمل تعادل این دو نیرو. بازار را تحمل خود را همزیستی در درون محدودیت زمانی که ما بازی مانند همه چیز مسالمت آمیز و copacetic و “در مقابل” ما در سرفصل هیچ معنی دار بیشتر از یک حرفه ای مسابقه کشتی.

همچنین: اپل سیلیکون: چرا توسعه دهندگان لازم نیست به نگرانی در TechRepublic

ما به کسانی که محدودیت — در واقع ما پیشی گرفتن آنها. ما دیگر نمی تواند خودرا برای امتحان اماده چیزهایی که در بالای سیستم عامل مخاطره آمیز و انتظار می رود یکی دیگر از 18 یا 24 ماه بدون وقفه سودآوری است. اپل تغییر آن مکینتاش از x86 به بازو با وعده بهره وری بیشتر و عملکرد مبتنی بر x86 برنامه باید یک پرچم قرمز هشدار برای همه ما در فن آوری کسب و کار مثل این است که شاهد همه در یک کشور در جایی به طور ناگهانی با پوشیدن ماسک. ما رایگان است. روز که لینوکس در مقابل ویندوز حتی اهمیت گذشت. سی سال reruns از معماری مناقشات سیاسی نیز ممکن لینکلن/داگلاس بحث.

ما حرکت های بعدی در این جهان باید پررنگ — بسیار جسورانه تر از حتی اپل — مبادا ما را ترک بیش از پوسیده باقی مانده از یک تکرار از جامعه ما را از سقوط.

به شما گفته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>