بانک مرکزی استرالیا کمک به سازمان های دسترسی جدید پرداخت ویژگی های

در حالی که بانک مرکزی استرالیا (RBA) نقش مهمی در کشور مالی بازار تجارت آن را نیز یک بانک برای همه استرالیایی سازمان های دولتی.

و مانند سایر بانک ها به بانک مرکزی متوجه آن نیاز به “موثر و کارآمد و خدمات به مشتریان بزرگ و بدیهی است که ارائه ارزش-اضافه کردن خدمات برای کمک به سازمان ها برای ارائه خدمات خود را به استرالیا عمومی” با توجه به بانک مرکزی استرالیا نرخ بهره بانکی تکنولوژی ارشد مدیریت دیوید Zufic.

زبان به عنوان بخشی از Mulesoft اتصال دیجیتال 2020, Zufic توضیح داد که چگونه در تحقق آن نقش بانک مرکزی قرار گرفتند و پنج سال برنامه تحول بود که شکسته به سه بخش است.

برای اولین بار متمرکز مدرن و انجام کامل اطلاعات مهاجرت از آن 29 پردازنده مرکزی برنامه های کاربردی که هر کدام 30 نفر-سال. با توجه به Zufic های پیری پردازنده مرکزی آهسته بانک مرکزی توانایی واکنش نشان می دهند ادغام و ارائه خدمات جدید است.

“ما تا به حال یک نوار بسیار بالا از صفر-مشتری تاثیر یا تغییر مورد نیاز, بنابراین ما تا به حال برای مقابله با تمام خصیصه های ذاتی از کسانی که 30 سال از سفارشی سازی و مهندسی معکوس برای مدیریت است که” او گفت:.

بخشی دیگر از این برنامه آماده برای راه اندازی جدید پرداخت پلت فرم (NPP) که رفت زندگی در فوریه 2018.

پلت فرم اجازه می دهد تا برای انتقال پول از فردی به فرد دیگر در نزدیکی زمان واقعی با استفاده از یک آدرس ایمیل و یا شماره تلفن به جای سنتی BSB یا شماره حساب روند.

Zufic اضافه شده که از طریق برنامه های بانک مرکزی همچنین متوجه شد که نیاز به ایجاد یک ابر مبتنی بر API دروازه اجازه می دهد تا دیگر سازمان های دولتی برای دسترسی به ویژگی های جدید و ویژگی های به طوری که آنها می تواند به بهبود سیستم های خود را.

او توضیح داد که چگونه در حال توسعه این بانک صادر شده درخواست شرکت در مناقصه به دنبال یک ارائه دهنده است که می تواند به توسعه API دروازه بود که امن مبتنی بر ابر و تایید شده و تایید شده توسط استرالیا سیگنال های اداره.

“وجود دارد هیچ میراث مرتبط با این بنابراین شما یک شانس شما آن را راه اندازی و پس از آن مهم است که ما در زمان است که به در نظر گرفتن” Zufic گفت.

این عربا حل و فصل با Mulesoft به عنوان ادغام آن ارائه شده است.

این جفت ارز با هم کار کرده به افشای عربا داخلی خدمات وب را قادر می سازد در زمان واقعی خدمات به اعتبار BPay biller و کدهای CRNs ارائه باز بانکی مورد نیاز و فعال آژانس برای دسترسی به NPP زمان واقعی دستورالعمل پرداخت و پاسخ به سوالات.

Zufic برجسته چگونه مثلا افشای رابط های برنامه کاربردی برای NPP به معنای سازمان می تواند به سرعت تحویل اورژانس پرداخت.

“به طور سنتی [اورژانس پرداخت] انجام می شود بیش از سه روز و یا آن را می تواند چک. اما مردم نیاز به در حال انتظار برای این و این استرس های مالی در بالای شخصی خود استرس اما در حال حاضر آنها در تلفن و یا در مرکز خدمات از آژانس و در زمان واقعی قبل از آنها به سمت چپ پول در حساب خود را,” او گفت:.

با نگاه به آینده Zufic گفت: بانک مرکزی استرالیا نرخ بهره را برای گسترش آن منتشر شده کتابخانه API در یک فشار بیشتر برای کمک به مشتریان خود را.

“ما در حال حاضر به دنبال از طریق ما کاربردی پشته … برای ساخت که خارجی کتابخانه API در همگانی راه,” او گفت:.

مربوط به پوشش

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>