خواهان فشار لایحه نیاز به شرکت های فن آوری برای کمک به دسترسی به داده های رمزگذاری شده – CNET


gettyimages-1220492607

رئیس کمیته قضایی مجلس سنا لیندزی گراهام معرفی کرده است قانون است که می تواند تضعیف رمزگذاری برای تحقیقات پلیس.

تام ویلیامز-استخر/گتی ایماژ

گروهی از جمهوری خواهان مجلس سنا به دنبال نیروی شرکت های فن آوری مطابق با “قانونی دسترسی” به اطلاعات رمزگذاری شده به طور بالقوه خطر انداختن فن آوری ویژگی های امنیتی.

در روز سه شنبه قانونگذاران جمهوریخواه کنگره معرفی شده قانونی دسترسی به داده های رمزگذاری شده عمل می کنند, که خواستار پایان دادن به “حکم ضد” رمزگذاری که مختل تحقیقات جنایی ، این لایحه پیشنهاد شد و توسط سناتور. لیندزی گراهام رئیس کمیته قضایی مجلس سنا همراه با سنسور. تام پنبه و مارشا بلکبرن. در صورت تصویب این قانون نیاز به شرکت های فن آوری به محققان کمک به دسترسی به داده های رمزگذاری شده در صورتی که کمک خواهد کمک به انجام یک حکم.

قانونگذاران و ما در وزارت دادگستری به مدت طولانی مبارزه با شرکت های فن آوری بیش از رمزنگاری است که می تواند مورد استفاده برای رمزگذاری داده ها. وزارت دادگستری معتقد است که رمزگذاری مانع از محققان از اخذ مدارک لازم از متهمان’ دستگاه و درخواست کرده است که با تکنولوژی غول های ارائه “قانونی دسترسی داشته باشید.”

که می تواند در بسیاری از راه های مانند ارائه یک کلید برای باز کردن رمز نگاری است که تنها در دسترس برای پلیس درخواست. اف بی آی یک درخواست مشابه را به اپل در سال 2016 زمانی که می خواستم برای دریافت اطلاعات از یک مرده تروریستی آیفون در سان برناردینو کالیفرنیا مورد تیراندازی.

دادن دسترسی به طور خاص برای سازمان های دولتی که درخواست شده است که اغلب به عنوان یک “رمزگذاری backdoor,” چیزی tech کارشناسان و طرفداران حفظ حریم خصوصی به مدت طولانی استدلال به خطر می اندازد بیشتر مردم از آن کمک می کند.

پایان به پایان رمزگذاری محافظت میلیاردها نفر از مردم از هکرها سرکوبگر دولت و سوء استفاده از شرکای عاشقانه با ارائه اقدامات امنیتی است که حتی شرکت های خود قادر به کرک. ایجاد یک راه را برای محققان به دسترسی به داده ها نگرانی را افزایش می دهد که این روش همچنین می تواند باز کردن درب برای هکرها و مجرمان به سوء استفاده است که قرار گرفتن در معرض.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و اپل برای جدید…


3:27

این قانون پیشنهادی توقف کوتاه نیاز به شرکت های فن آوری برای ایجاد یک backdoor اشاره کرد که دادستان کل ممنوع است از دادن مراحل خاص در مورد نحوه شرکت های فن آوری نیاز به پیروی از قانونی دسترسی به سفارشات.

این قانون پیشنهادی همچنین اجازه می دهد تا برای شرکت های فن آوری است که دریافت یک درخواست به درخواست تجدید نظر به دادگاه فدرال برای تغییر و یا کنار سفارشات.

“موضع من روشن است: پس از اجرای قانون بدست می آوریم لازم است دادگاه مجوز آنها باید قادر به بازیابی اطلاعات به کمک در تحقیقات” گراهام در بیانیه ای گفت. “ما به قانون احترام می گذارد و محافظت از حریم خصوصی و حقوق مطیع قانون آمریکایی است. آن را نیز قرار می دهد تروریست ها و جنایتکاران متوجه است که آنها دیگر قادر به مخفی کردن در پشت فن آوری برای پوشش دادن آهنگ خود را.”

این لایحه همچنین اجازه می دهد تا دادستان کل برای ایجاد رقابت با یک جایزه برای هر کسی که می آمد تا با یک راه برای دسترسی به داده های رمزگذاری شده در حالی که حفاظت از حریم خصوصی و امنیت. کارشناسان امنیتی به مدت طولانی اشاره کرد که این غیر ممکن است درخواست.

قانون معرفی شده در جمعه نیست کنگره اولین تلاش در تضعیف رمزگذاری سیاست در ایالات متحده است. در ماه مارس گراهام و یک گروه دو حزبی از سناتورهای معرفی کسب آن عمل می کنند که می تواند دور با تکنولوژی شرکت های بخش 230 حقوقی سپر اگر آنها همچنان به کمک به حفاظت از شکارچیان کودک از طریق ابزارهایی مانند رمزگذاری.

وزارت دادگستری انتقاد کرده است شرکت های فن آوری مانند اپل و Facebook برای استقبال از رمزگذاری استدلال تکنولوژی حفاظت از تروریست ها و شکارچیان کودک. در ماه مه اف بی آی گفت: آن را به حال یک “اپل ” مشکل” وی از سوی مامورین که این شرکت حاضر به کمک به باز کردن یک تروریست’ آی فون از یک 2019 حمله به یک پایگاه نیروی دریایی در فلوریدا.

اپل نمی پاسخ به یک درخواست برای نظر برای این داستان اما گفت: ممکن است که آن را تا به حال کمک اف بی آی تحقیقات در هر راه ممکن است.

نمایندگان مجلس همچنین با اشاره به نحوه فروشندگان مواد مخدر با استفاده از WhatsApp, یک Facebook متعلق به رمزگذاری شده-سرویس پیام و نحوه اجرای قانون شده است قادر به جمع آوری شواهد از آن است. Facebook نمی پاسخ به یک درخواست برای نظر.

این قانون همچنین اجازه می دهد دادستان کل به نیاز شرکت های فن آوری به گزارش توانایی خود را مطابق با این حکم.

“این لایحه اعلام کرد امروز توازن منافع حفظ حریم خصوصی مصرف کنندگان با امنیت عمومی و منافع جامعه نیاز سازندگان دستگاه های مصرف کننده به اجرای قانون با دسترسی به داده های رمزگذاری شده که مجاز توسط یک قاضی” دادستان کل لایحه Barr در بیانیه ای گفت. “من مطمئن هستم که ما در سطح جهانی شرکت های فن آوری می تواند مهندس امن محصولات است که حفاظت از اطلاعات کاربر و اجازه می دهد تا به صورت قانونی دسترسی داشته باشید.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>