از راه دور کار: این ابزار رایگان تست چقدر خوب امنیتی خود را واقعا است

کارگران از راه دور می توانند یاد بگیرند که چگونه به نگه داشتن خود و سازمان خود – امن از حملات سایبری با کمک یک مجموعه جدید از ابزار رایگان و آزاد تمرینات از National Cyber Security Centre.

‘خانه و از راه دور کار’ ورزش اضافه شده است به NCSC ورزش در یک جعبه ابزار طراحی شده برای کمک به کوچک و متوسط کسب و کار آماده برای دفاع در برابر حملات سایبری توسط کارکنان تست با حالات بر اساس اطراف هک واقعی حوادث و درس چگونه پاسخ می دهند.

طراحی شده توسط NCSC – بخشی از GCHQ با نقش نگه داشتن بریتانیا امن از حملات سایبری – آخرین ابزار نشان دهنده افزایش کنترل از راه دور کار در طول دوره از سال 2020 به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر کوروناویروس تحمیل مستند و هکرها چگونه باید نگاه را به استفاده.

تمرینات تمرکز بر چگونه کارکنان با خیال راحت می توانید دسترسی به شبکه چه خدمات ممکن است مورد نیاز برای امن کارمند, همکاری, و چه فرآیندهای در محل مدیریت سایبر حادثه از راه دور.

به عنوان بخشی از تمرین های که در دسترس هستند برای دانلود به صورت رایگان – کارکنان ارائه اطلاعات در مورد فرآیندها و دانش در مورد تقویت امنیت سایبری و در حال آزمایش بر روی آنها چه آموخته است.

ببینید: یک استراتژی پیروزی برای امنیت سایبر (ZDNet گزارش ویژه) | دانلود گزارش به عنوان یک PDF (TechRepublic)

“ما می دانیم که کسب و کار می خواهید به انجام همه آنها می توانند برای حفظ خود و کارکنان خود را امن در حالی که در خانه مشغول به کار ادامه می دهد و با استفاده از ورزش در یک جعبه است یک راه عالی برای انجام این کار است. در حالی که امنیت سایبری می تواند احساس دلهره آور آن را ندارد و بازخورد ما تا به حال از ما تمرینات است که آنها سرگرم کننده و همچنین آموزنده” گفت: سارا لیون NCSC معاون مدیر برای اقتصاد و جامعه تعامل داشته باشد.

“من مصرانه از رهبران کسب و کار برای درمان, ورزش در یک جعبه در همان راه آنها را به طور منظم خود را آتش دریل – انجام این کار کمک خواهد کرد که کاهش احتمال سقوط قربانی به آینده حملات سایبری,” او اضافه شده است.

راه اندازی در سال گذشته از خانه و از راه دور کار جعبه ابزار دهم سری از حالات به کمک سازمان های آماده سازی کارکنان خود را برای یک حمله توسط هکرها. ورزش های دیگر شامل حالات بر اساس اطراف واقعی ransomware از دست دادن دستگاه و یک حمله سایبری شبیه ساز است که تقلید هکرها با هدف قرار دادن سازمان به تست پاسخ.

با توجه به NCSC بیشتر تمرینات به زودی اضافه خواهد شد اجازه می دهد کسب و کار برای کمک به محافظت در برابر طیف وسیع تری از حملات و حوادث.

این NCSC قبلا منتشر راهنمایی در تقویت امنیت سایبر از کارکنان که در حال کار از خانه. مشاوره شامل حصول اطمینان از دسترسی به سیستم های امن رمزهای عبور قوی و اگر در دسترس از دو فاکتور تأیید هویت.

جزئیات بیشتر در امنیت سایبر

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>