کارگران از راه دور در سنگاپور آگاه از قوانین امنیتی, اما هنوز هم شکستن آنها را به هر حال

بیش از نیمی از کارگران در سنگاپور باید خود شرکت امنیت سایبر سیاست در ذهن در حالی که کار از راه دور در میان COVID-19 همه گیر اما چند هنوز هم شکستن قوانین به هر حال. برخی از 38 درصد اعتراف به اتصال به شبکههای Wi-Fi بدون استفاده از شرکت های بزرگ خود را VPN (شبکه خصوصی مجازی) نرم افزار در حالی که 37 درصد را آپلود اطلاعات شرکت ها به غیر کار برنامه های کاربردی.

برخی از 59 درصد از کارکنان از راه دور در کشور گفت: آنها “بیشتر آگاه” از سازمان خود را از سیاست های امنیتی هنگامی که سنگاپور به تصویب رسید سخت امن فاصله قوانین در آن “مدار شکن” دوره است. با این حال هنوز هم بسیاری از قوانین شکست به هر حال با توجه به درک محدود و یا محدودیت منابع با توجه به ترند میکرو نظرسنجی که نظرسنجی 502 پاسخ دهندگان در سنگاپور است. این مطالعه بخشی از یک گزارش های جهانی برای سنجش از راه دور کارگران درمان از شرکت امنیت سایبر و آن سیاست.

سنگاپور يافته ها نشان داد که 89 درصد از کارگران از راه دور گفت: آنها دستورالعمل خود را از این تیم به طور جدی و 87 درصد به رسمیت شناخته شده و نقش خود را در حفظ سازمان خود را امن. یکی دیگر از 71 درصد آگاه بودند با استفاده از غیر کار و برنامه های کاربردی بر روی دستگاه های شرکت مطرح شده یک ریسک امنیتی است.

چنین آگاهی با این حال موفق به تحقق واقعی به رفتار. مثلا 39 درصد گفت: آنها اغلب یا همیشه قابل دسترسی شرکت های بزرگ داده ها با استفاده از غیر کار دستگاه. یکی دیگر از 16 درصد به احتمال زیاد با کلیک بر روی لینک ارائه خدمات رایگان مانند اضافی ذخیره سازی ابر و سریعتر اتصال به اینترنت حتی زمانی که این شد از ناشناخته آدرس ایمیل.

برخی از 52 درصد بستری برای دانلود و یا با استفاده از غیر کار و برنامه های کاربردی بر روی دستگاه های شرکت از جمله 35 درصد است که این کار را بدون اجازه قبلی از این تیم است. و 37 درصد از پاسخ دهندگان سنگاپور حال آپلود اطلاعات شرکت ها به غیر از کار و برنامه های کاربردی.

Trend Micro هشدار داد که cybercriminals به دنبال بهره برداری از چنین شیوه برای رخنه به شرکت. حملات فیشینگ به عنوان مثال باقی مانده یک ابزار در میان مخرب هکرها با تعداد این حملات در سنگاپور صعود از 16,100 در سال 2018 به 47,500 سال گذشته است. این آمار از گزارش اخیر سایبری آژانس امنیت سنگاپور که نشان داد که cybercrime اختصاص 26.8 درصد از تمام جرایم در کشور در سال گذشته است.

Trend Micro جنوب شرقی آسیا و هند معاون رئیس جمهور Nilesh جین گفت: “این دلگرم کننده است برای دیدن یک اکثریت سنگاپوری کارکنان به رسمیت شناختن نقش خود را به عنوان انسان فایروال شرکت خود را. به نزدیک سایبر خطر شکاف به خصوص ناشی از مردم که یا بی اطلاع از سیاست های امنیتی و یا حتی کسانی که فکر می کنم آنها را بالاتر از قوانین سازمان نه تنها باید با ارائه آموزش اما یک فرصت برای اضافه کردن گارد ریل و کنترل در حالی که درک نیازهای کاربران.

“با استفاده از ترکیبی از هر دو مثبت و آسان برای استفاده و مد امیدوارم تشویق رفتاری تغییر و درک” جین گفت.

با استناد به لبه تپه دانشگاه cyberpsychology علمی لیندا K. کی این گزارش اشاره کرد که معنیدار وجود دارد تفاوت های فردی در سراسر نیروی کار است. “این می تواند شامل فردی کارمند ارزش پاسخگویی در درون سازمان خود و همچنین جنبه های از شخصیت! — که همه آنها عوامل مهم است که رانندگی مردم رفتار” کی گفت. “به منظور توسعه بیشتر موثر امنیت رایانه آموزش و شیوه های باید توجه بیشتری به این عوامل است. این به نوبه خود می تواند کمک به سازمان اتخاذ مناسب تر و یا قرار دادی cybersecurity آموزش کارکنان خود را که ممکن است بیشتر موثر است.”

مربوط به پوشش

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>