ریس ویترسپون را اعلام کرد دلخراش ترین اخبار–ما خیلی غمگین برای او!

برای بسیاری از زنان هنگام زایمان می تواند باعث افسردگی پس از زايمان. کمی آتش همه جا بازیگر ریس ویترسپون به تاز

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 12 اردیبهشت 1399

برای بسیاری از زنان هنگام زایمان می تواند باعث افسردگی پس از زايمان. کمی آتش همه جا بازیگر ریس ویترسپون به تازگی صحبت در مورد مبارزه با افسردگی پس از تولد او نخستزاده آوا Phillippe, در Jameela جمیل است: "من وزن" پادکست.

Reese Witherspoon

ویترسپون بود 24 سال زمانی که او برای اولین بار مادر شد. او ازدواج کرده بود به Ryan Phillippe و سهام دو فرزند با بازیگر. ویترسپون گفت: جمیل است که او را "درک نوع هورمونی coaster غلتکی است که شما هنگامی که شما را متوقف پرستاری."

Reese Witherspoon

چلپ چلوپ اخبار

ویترسپون نیز صحبت کرد و با صراحت در مورد چگونه پس از هر کودک او تا به حال تجارب مختلف. در علاوه بر این به آوا,20, ویترسپون, دو, دیگر, کودکان, شماس Phillippe, 16, و او جوانترین پسر, تنسی, 7, با, شوهر, جیم Toth. ویترسپون توصیف افسردگی با هر کودک "یک بچه من تا به حال نوع خفیف پس از زایمان و بچه من شديد پس از زايمان که در آن من تا به حال به خیلی سنگین دارو چون من فقط فکر مستقیم در همه -- و سپس من تا به حال یکی از بچه ها که در آن من تا به حال هیچ پس از زايمان در همه."

Reese Witherspoon

چلپ چلوپ اخبار

یک مطالعه اخیر نشان داد که 1 به 7 از زنان ممکن است پس از زايمان در سال های پس از زایمان. مانند بسیاری از زنان در دوران پس از زايمان تجربه بسیاری از زنان ننگ و عدم راهنمایی در مورد چگونه به حرکت از سلامت روان و مراقبت از نوزاد. مشهور هستند و هیچ تفاوتی در مبارزات خود.

Reese Witherspoon

چلپ چلوپ اخبار

به دلیل تجارب خود را با افسردگي پس از زايمان ویترسپون می گوید: "من فکر می کنم هورمون هستند بنابراین understudied نمی فهمیدم." او ادامه می دهد "وجود دارد فقط کافی نیست تحقیقات در مورد آنچه اتفاق می افتد به بدن زنان و تغییرات هورمونی است که ما نمی گرفته به طور جدی به عنوان من فکر می کنم آنها باید باشد."tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب