نادر “حلقه آتش” خورشید گرفتگی: تصاویر خیره کننده از سراسر جهان – CNET


عکاس کریستن M Caldon اسیر این خورشید گرفتگی حلقوی توالی در پارک ملی گراند کانیون در سال 2012.

کریستن M. Caldon/NPS/پارک ملی گراند کانیون

برای اولین بار از دو گرفتهای خورشیدی برای سال 2020 تبدیل خورشید به درخشان “حلقه آتش” در روز یکشنبه. مردم در واقع در طول یک باند باریک جهان, در بخش هایی از آفریقا و آسیا بودند و خوش شانس چند که فرصتی برای دیدن نادر “حلقوی” گرفتگی دست اول.

یک خورشید گرفتگی حلقوی اتفاق می افتد زمانی که ماه خیلی دور از زمین به طور کامل پنهان کردن خورشید ترک حلقه ای از نور خورشید در اطراف ماه. این است که چگونه این نوع از گرفتگی خود را دریافت شاعرانه “حلقه آتش” نام مستعار.

کامل گرفتگی حلقوی قابل مشاهده بود از بخش هایی از آفریقا و خاورمیانه و آسیا در طول پنج شنبه. شمال هند تجربه نزدیک به کامل گرفتگی با 99.4 درصد از نور خورشید مسدود شده و در اوج.

ما گرد کرده ام تا برخی از بهترین تصاویر فیلترینگ از طریق وب سایت زیر. ما نگه داشتن این قطعه به روز رسانی با بهترین های ما پیدا کنید.

Roscosmos های فضایی روسیه آژانس دستگیر برخی از تصاویر فوق العاده از بایکونور Cosmodrome, یک سکوی پرتاب برای فضانوردان ناسا بیش از نه سال گذشته.

هندی نگار Pankaj جین برداشت این حماسه ضربه محکم و ناگهانی.

Annularity اتفاق افتاده در اطراف چندی بعد از ظهر به وقت محلی در سیرسا هند. این ضبط از زمان و تاریخ یوتیوب جریان نشان می دهد یک شبح مانند نارنجی, حلقه اطراف سایه ماه.

timeanddate.png

این است که حلقه ای از آتش است.

زمان و تاریخ یوتیوب

آسمان ابری در سراسر نقاط هند ساخته شده برای قابل توجه سند چشم انداز.

البته نبود تمام آسمان روشن…

این نمی تواند تنها گرفتگی سال. در مجموع خورشید گرفتگی است که بر روی آن ضربه بزنید برای دسامبر. 14 برای بینندگان در بخش هایی از آمریکای جنوبی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>