RangeForce حمایت از سیسکو برای متصل کردن cyber security شکاف مهارت


Team of programmers working on new project.

آن تیم های امنیتی نیاز به آموزش و تست موثر باشد.

گتی ایماژ/iStockphoto

RangeForce مطرح شده است و 16 میلیون دلار از سرمایه گذاران که شامل سیستم های سیسکو برای آن واقعیت مجازی امنیت سایبری آموزش پلت فرم مشتق شده از ناتو cyber defense فن آوری است که می تواند شبیه سازی های متعدد سیستم های امنیتی. پلت فرم شبیه سازی حملات در زمان واقعی و می آموزد تیم مورد قدیمی تر-اما-هنوز-موثر حملات همراه با جدیدتر سوء استفاده.

این سری بودجه استفاده خواهد شد به گسترش salesforce با هدف قرار دادن سرمایه گذاری در آن بخش. کسب و کار تحت فشار زیادی هستند و برای محدود کردن کامپیوتر به دلیل نقض قوانین جدید در اروپا و آمریکا به خصوص در کالیفرنیا. اما وجود دارد باقی می ماند ثابت کمبود امنیت کامپیوتر حرفه ای با تجربه مناسب برای مقابله با مدرن سوء استفاده.

“شرکت می تواند اطمینان حاصل شود که امنیت خود تیم باید مهارت های آنها نیاز دارند و باید این تجربه را از طریق ما در زندگی واقعی شبیه سازی حملات به می دانم که چه باید بکنید و چگونه با هم کار کنند” گفت: Gordon لاوسون رئیس جمهور و جمعی از RangeForce. “وجود دارد برخی از ابزار امنیتی اما آنها بسیار استفاده کنید اگر این تیم نمی داند که چگونه به استفاده از آنها. و وجود دارد به خوبی شناخته شده حملات که یک تیم با تجربه می دانم که چگونه به پاسخ.”

لاوسون گفت که وجود دارد بسیاری از آسیب پذیری های شناخته شده مانند تزریق SQL است که در ادامه به طاعون کاربران و اصلاح نشده باقی می ماند. فروشندگان رنج می برند اغلب از سیاست های داخلی و مقاومت مواجه در تلاش برای رفع مشکل نرم افزار است.

RangeForce ایجاد کرده است صدها نفر از آنچه در آن در دنیای واقعی آموزش ماژول های که شبیه سازی واقعی امنیت حادثه مدل در اطراف ابزار و برنامه های مورد استفاده توسط کسب و کار. وجود دارد بسیاری از فروشنده خاص آموزش ماژول های مانند Splunk برای کربن سیاه و سفید و ثبت آینده. سیسکو با استفاده از پلت فرم به آموزش آن فروشندگان در آن ابزارهای امنیتی.

RangeForce شده است در حال رشد بسیار سریع و گزارش 2,700 ٪ در سال بیش از سال افزایش در درآمد سالانه.

“در حال تهدید چشم انداز ادامه به برجسته کردن یکی از بزرگترین چالش های پیش روی امنیت جهانی صنعت امروز: نیروی کار-مهارت های شکاف” گفت: برت هارتمن معاون رئیس جمهور و CTO سیسکو امنیت کسب و کار ،

در علاوه بر این به سیسکو انرژی تاثیر همکاران و پهلوان پایتخت گروه پیوست سری بودجه.

لاوسون گفت که بودجه مطرح شد در طول COVID-19 مستند. سرمایه گذاران قدردانی افزايش فشار بر شرکت تیم های امنیتی از این مستند. این بخش در حال حاضر باید محافظت از شرکت های بزرگ نیروی کار است که در سراسر اتاق به صفحه اصلی-افزایش فرصت ها برای کاربران ،

گزارش های اخیر از SonicWall دریافته که COVID-19 ایجاد کرده است یک “بخشش” برای مجرمان است. مشترک دفتر کار نوع سند مانند مایکروسافت آفیس تبدیل شده اند به شدت با استفاده از بردارهای توسط جنایتکاران امیدوار کارکنان از صفحه اصلی منحرف خواهد شد و با کلیک بر روی لینک اشتباه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>