QUT محققان با استفاده از هوش مصنوعی-فعال هواپیماهای بدون سرنشین برای شناسایی koalas در bushfire مناطق آسیب دیده


koala.jpg

محققان از دانشگاه تکنولوژی کوئینزلند (QUT) را شناسایی کرده اند که چگونه با استفاده از هوش مصنوعی-فعال مادون قرمز هواپیماهای بدون سرنشین می تواند کمک به ارائه برآورد دقیق در مورد تعداد بازمانده koalas در bushfire مناطق آسیب دیده.

جدید مدل سازی روش های منتشر شده در مجله بوم شناسی و تکامل و بر اساس تحقیقات قبلی که منتشر شد و در مجله علمی, گزارش.

در آن زمان این تحقیق نشان داد که استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین و مادون قرمز تصویربرداری شد و قابل اعتماد تر و کمتر تهاجمی از سنتی حیوانات جمعیت نظارت بر تکنیک های مانند داشتن مردم نگاه کردن درختان و یا آوردن سگ به خر خر کردن koalas.

صحبت کردن با ZDNet تحقیقات منجر اعطای همیلتون توضیح داد که چگونه این آخرین روش طول می کشد را به حساب وجود دارد که چالش های خاصی مواجه هنگامی که در تلاش برای شناسایی koalas در انبوه بوتهزار.

“زمانی که شما صحبت کردن در مورد تشخیص ما در حال صحبت کردن در مورد پیدا کردن همه چیز شما می توانید نقطه در منطقه, اما ما ممکن است قادر به دیدن چیزهایی است که تا حدودی به این دلیل ما به دنبال در سایبان; شاید [کوآلا] است که تحت یک شعبه و یا گاهی اوقات ما چیزی نقطه دو بار به خاطر هواپیماهای بدون سرنشین, پرواز به و وپیش” او گفت:.

“هنگامی که ما می گویند که ما در حال گرفتن دقت بالا در تشخیص ما اما این است که اگر همه چیز در دسترس هستند را تشخیص دهد. آنچه در این [روش] می کند این است که می گویند: “ما می دانیم که وجود دارد ممکن است برخی از مسائل وجود دارد چون تاج است که کمی ضخیم و یا ممکن است آن را کمی گرم وجود دارد چند غلط تشخیص’. آنچه در این مدل سازی می کند را به حساب کسانی که انواع و عوامل آن را بسیار دقیق تر.”

همیلتون توضیح داد که چگونه با استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین و هوش مصنوعی برای تشخیص koalas بود “آشکار دسته کوچک موسیقی جاز” اما همچنین اذعان کرد که آن را “بسیار دشوار” را انجام دهد.

“این چیزی است که آن را واقعا سخت به koalas بر روی زمین و حتی متخصص ناظران می توانید تنها حدود 70 درصد از koalas در منطقه … حتی اگر آن را دشوار است به استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین و مادون قرمز تصاویر. ما آموزش دیده و آموزش دیده با الگوریتم تا زمانی که آن را بهتر از انسان,” او گفت:.

“در حال حاضر ما باید یک زن و شوهر از کسانی که مزایای زیادی است که هواپیماهای بدون سرنشین می توانند پرواز کنند واقعا سریع است. ما می توانیم پوشش 50 هکتار یا بیشتر در یک زن و شوهر از ساعت, و ما می تواند تشخیص koalas در این 50 هکتار و واقعا خوب و دقیق برآورد فراوانی نیز هست.”

با نگاه به آینده همیلتون گفت: این طرح می تواند به توسعه بیشتر این الگوریتم پس از آن می تواند مورد استفاده قرار گیرد به طور موثر شناسایی دیگر جمعیت حیوانات مانند سگ های وحشی — که در حال تهدید به کوآلا جمعیت — و بیشتر گلایدر.

“Koalas در معرض خطر هستند و این است که فقط برخی از مبهم دست موجی چیزهایی که آسیب پذیر هستند. تخمین زده شده است که می توان آنها را رانده به انقراض در طول عمر ما. که وحشتناک,” همیلتون گفت.

“یکی از مشکلات عمده این است که ما نمی دانیم که چگونه بسیاری از خارج وجود دارد … و اگر شما نمی دانید که چگونه بسیاری از وجود دارد و سپس شما نمی دانید که چه چیزی شما رو به انجام … پس برای من این کاملا حیاتی کار می کنند قادر به دریافت گسترده ای در مقیاس دقیق تخمین می زند.”

مربوط به پوشش

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>