Quibi نگه می دارد و 8 درصد از مشترکان به عنوان محاکمات رایگان پایان بازار محقق می گوید: - CNET

زنده ماندن یک درام بازیگران بازی تاج و تخت' سوفی ترنر یکی از Quibi کوتاه-فرم نشان می دهد در راه اندازی. Quibi

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 19 تیر 1399
105-survive-106-00608rc-1

زنده ماندن یک درام بازیگران بازی تاج و تخت' سوفی ترنر یکی از Quibi کوتاه-فرم نشان می دهد در راه اندازی.

Quibi

Quibi یک ستاره نکردم mobile streaming service برگزار شد بر روی حدود 8 درصد از مشتریان که 90 روز رایگان دادگاه زد این هفته, همراه, تجزیه و تحلیل شرکت سنسور برج گفت. Quibi راه اندازی شد مارس 6 با 90 روز تست رایگان برای هر کسی که preordered خدمات و یا امضا تا قبل از آوریل 1. موج اول از این آزمایش آغاز شده به پایان می رسد در این هفته.

یک Quibi سخنگوی روز پنجشنبه گفت که سنسور برج ارقام به شدت نادرست است و اشاره کرد که سرویس "عالی تبدیل به مشترکان پرداخت می شود" و این که سنسور برج مشترک پرداخت می شود تخمین زده می شود "نادرست منظور از قدر." Quibi همچنین گفت: برنامه خود را دانلود شده است بیش از 5.6 میلیون بار در مقابل سنسور برج ها تخمین می زنند که Quibi برنامه نصب شده است حدود 4.5 میلیون بار پس از راه اندازی.

در چهارشنبه سنسور برج گفت: حداکثر حدود 72,000 افرادی که از نصب این برنامه در سه روز اول مانده اند به مشترکان پرداخت می شود در حال حاضر که دوره آزمایشی خود را سپری شده است. که با این نسخهها کار به حدود 8% تبدیل به مشترکان پرداخت می شود با توجه به سنسور برج. این اطلاعات قبلا گزارش شده توسط سایت خبری پروتکل.

برخی از افرادی که برای امضا Quibi به عنوان اواخر به عنوان آوریل 1 هنوز هم در سمت چپ خود به مدت 90 روز دوره آزمایشی. پس از آوریل 1 Quibi شروع به ارائه دو هفته آزمایشی رایگان است که در دسترس باقی می ماند به اعضای جدید. پس از Quibi محاکمه رایگان پایان خدمت هزینه 5 دلار در یک ماه با تبلیغات و 8 دلار در ماه برای یک آگهی رایگان ردیف.

Quibi راه اندازی در ایالات متحده و کانادا به عنوان یک سرویس طراحی شده برای مشاهده بر روی بروید فقط به عنوان ردیف هایی از آمریکای شمالی شد قفل پایین به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروسیکی از موانع متعددی به خدمت رسیدن به رشد آن اهداف است. شرکت تلفن همراه تنها استراتژی دست کم گرفت و تقاضا برای تماشای آن بزرگ بودجه نویسی در تلویزیون به خصوص که مردم در خانه گیر کرده. Quibi همچنین برنامه نویسی آن سخت تر برای به اشتراک گذاشتن در شبکه های اجتماعی, کوتاه قدی virality و کلمه از دهان.

این شرکت با هدف به 7.4 میلیون پرداخت اعضا تا پایان آن سال اول با توجه به وال استریت ژورنال.

Quibi امید آن غیر متعارف استراتژی -- بسیار گران قیمت ستاره ها-بسته بندی شده برنامه نویسی منتشر شده در 10 دقیقه-حداکثر قسمت است که شما می توانید تنها بر روی گوشی و یا دستگاه های تلفن همراه -- خواهد پیدا کردن یک نقطه شیرین در یک جریان افقی و شلوغ با امثال Netflix دیزنی Plus, Apple TV Plusطاووس و HBO حداکثر. و البته Quibi چهره جالوت در یوتیوب, کوتاه-تصویری متخصص با بیش از 2 میلیارد بیننده در هر ماه است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب