س-CTRL راه اندازی سرویس برای کمک به با ابر مبتنی بر محاسبات کوانتومی

استرالیا راه اندازی Q-CTRL راه اندازی کرده است کوانتومی “خدمات حرفه ای” برای کمک به سازمان ها به دنبال بهره برداری از قدرت مبتنی بر ابر کامپیوترهای کوانتومی.

س-CTRL تجاری spinoff از دانشگاه سیدنی گفت: سازمان ها در سراسر عمودی مانند امور مالی و ارتباطات راه دور در حال تبدیل شدن به ابر-بر اساس محاسبات کوانتومی سیستم عامل هایی مانند آی بی ام س Rigetti محاسبات کوانتومی را سرویس ابری مایکروسافت Azure کوانتومی و Amazon Web Services’ پایه قلزی اما گفت که آنها به صورت یک تعداد انگشت شماری از چالش است.

همچنین نگاه کنید به: 2020s در حال دهه تجاری محاسبات کوانتومی می گوید: آی بی ام

“توسعه الگوریتم های جدید برای کامپیوترهای کوانتومی نیست تنها چالش” س-CTRL کوانتومی خدمات حرفه ای منجر Andre Carvalho گفت. “کاربران هنوز هم بسیاری از موانع ساخت آنها با موفقیت اجرا در ابر سخت افزار است.”

او گفت: امروز ابر محاسبات کوانتومی سخت افزار است که به دور از ایده آل است. او گفت: برای اینکه این سیستم به طور گسترده تر قابل استفاده و عملکرد است که اغلب محدود و قابلیت های محدود است.

“اوج عملکرد است به طور کلی تنها در دسترس بوده است به متخصص سخت افزار تیم های تحقیقاتی و حتی پس از آن هنوز هم رنج می برد از اشتباهات است که مانع تحقق ‘کوانتومی استفاده’ — زمانی که کامپیوترهای کوانتومی حل عملا مربوطه مشکلات بهتر و یا سریعتر از ماشین های معمولی,” Carvalho اضافه شده است.

طرح جدید کوانتومی خدمات حرفه ای تیم برای کمک به سازمانها به دنبال “غلبه بر این محدودیت از امروز مبتنی بر ابر کامپیوترهای کوانتومی برای بهبود الگوریتمی موفقیت”.

س-CTRL اوایل این ماه اعلام کرد همکاری با AI-ناوبری مبتنی بر سخت افزار شرکت ناوبری پیشرفته به کار بیشتر روی کوانتومی فعال سنجش.

دو استرالیایی شرکت قصد دارد برای انجام مشترک توسعه فنی در پشتیبانی از هر دو غیر نظامی و دفاع در بازار, تمرکز بر کوانتومی-افزایش دقت ناوبری و زمان.

یکی دیگر از استرالیا دانشگاه spinout, CyAmast از دانشگاه نیو ساوت ولز (UNSW) این هفته اعلام کرد افزایش AU$1.3 میلیون دلار به صندوق سرمایه گذاری مبتنی بر فن آوری آن است که محافظت از اینترنت اشیاء (IoT) دستگاه از cybercrime.

دکتر حسن حبیبی و تیم تحقیقاتی از دانشگاه UNSW دانشکده مهندسی برق و مخابرات تاسیس CyAmast در ماه مه به commercialise نرم افزار است که تبلیغ به عنوان محافظت از شبکه های بزرگ از دستگاه های IoT از حملات سایبری در یک مقیاس پذیر و مقرون به صرفه در راه است.

CyAmast نرم افزار به طور مداوم نظارت بر ترافیک شبکه و تشخیص انحراف از در نظر گرفته شده IoT رفتارها. حبیبی ادعا می کند که CyAmast راه حل است به مراتب بیشتر انعطاف پذیر و مقیاس پذیر و مقرون به صرفه در مقایسه با روش های سنتی برای تعیین حملات در سیستم های IoT که بازرسی های فردی “بسته” از داده ها برای تعیین خطر امضا و سپس لیست سیاه آنها.

مربوط به پوشش

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im