پیشنهاد دیدن ACMA افزایش دریافت قدرت به عنوان Telstra کم درآمد مورد زخم پایین

تصویر: گتی ایماژ/iStockphoto وزارت زیرساخت و حمل و نقل توسعه منطقه ای و ارتباطات شروع به مشاوره در بخش C از آ

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 6 مرداد 1399
Closeup of mobile phone in business man hands
تصویر: گتی ایماژ/iStockphoto

وزارت زیرساخت و حمل و نقل توسعه منطقه ای و ارتباطات شروع به مشاوره در بخش C از آن مصرف کننده پادمان نقد و بررسی در روز دوشنبه است که به بررسی مسائل مربوط به انتخاب مصرف کننده و انصاف.

در زیر پیشنهادات مطرح برای, نظر, the Australian Communications and Media Authority (ACMA) خواهد دست آوردن توانایی به طور مستقیم به اجرای قوانین حمایت از مصرف کننده.

"وجود دارد استدلال قوی برای ACMA بودن قدرت به طور مستقیم اجرا مطابق با کدهای از جمله با صدور اعلامیه نقض, به دنبال نقدی مجازات و پذیرش تعهدات قابل اجرا -- بدون نیاز به مستقیم اولین ارائه دهنده به پیروی" مقاله بحث متحده است.

در جریان روند ACMA تنها قادر به صدور هشدارهای رسمی و کتبی جهت پس از نقض رخ می دهد و عواقب ناشی از آن مقاله به عنوان تنها "دلسرد آینده نقض".

"هیچ فوری تحریم اعمال می شود حتی اگر قابل مصرف کننده ضرر رخ داده است" مقاله گفت.

"ACMA تنها می تواند موضوع یک اخطار تخلف و یا به دنبال یک نقدی مجازات منظور از دادگاه فدرال در صورت وجود عدم انطباق با جهت تطابق با یک کد."

زمانی که ACMA علائم در یک مصرف کننده جدید حفاظت از کد های موجود در جهت نفی و انطباق روند بازگشت به یک تخته سنگ سفید.

"اجرای مسیر به صورت مستقیم و مقررات (استانداردهای صنعت و ارائه دهنده خدمات تعیین شده است مستقیم" کاغذ گفت: زمانی که بحث تغییر مستقیم اجرای.

"انطباق الزامی است در وهله اول و ACMA می تواند اعمال مجازات بدون نیاز به اولین موضوع از یک جهت به آن عمل کند."

این مقاله همچنین با اشاره به روند فعلی برای توسعه کدهای جدید آهسته است -- 2011-12 کد زمان دو سال برای تکمیل و به روز رسانی های اخیر در زمان بیش از 18 ماه-و به معنی اعتراض مسائل را نمی توان به سرعت موفق.

"کد های موجود روند توسعه بهتر است شخص غیر مسائل و یا کسانی که در آن وجود دارد که توافق در راه رو به جلو ،

پیشنهاد دیگری مطرح شد نگاهی به میراث تعهدات مربوط به Telstra و صدای ثابت خدمات از طریق شبکه و به توزیع منسوخ شده و غیر ضروری مورد نیاز است. این اداره گفته است که دسترسی رایگان به خدمات اورژانس انتقال شماره تماس گیرنده ID و شرایط استاندارد باید به عنوان مستقیم قوانین و مقررات.

تا به صورت بالقوه حذف preselecting های مختلف مخابراتی راه دور و بین المللی untimed تماس های محلی, دایرکتوری, کمک, ارائه اپراتور خدمات itemised صدور صورت حساب و حذف کنترل قیمت Telstra. بسیاری از این خدمات جایگزین شده است و یا تبدیل به منسوخ شده به دلیل استفاده از گوشی های تلفن همراه و شیفت به تعهد آنلاین.

با توجه به خدمات تلفن همراه فراگیر صدا و داده ها که در همان قیمت و یا پایین تر از Telstra کم درآمد صدا-تنها خدمات این اداره خواسته است آن است که آیا مناسب برای هدف.

"با توجه به تغییرات در بازار و مصرف کننده با استفاده از این بخش معتقد است که تعهد در Telstra برای ارائه کم درآمد اقدامات کاهش ارتباط" آن را گفت.

"این ممکن است مناسب برای Telstra برای ادامه ارائه های کم درآمد و اقدامات در رابطه با خط ثابت تلفن خدمات در طول مدت قرارداد خود را به عنوان USO دهنده (در حال حاضر تا 2032)."

استرالیا رقابت و مصرف کننده کمیسیون در حال حاضر به دنبال ورود به سطح قیمت گذاری NBN. دولت متعلق به پهنای باند عمده معرفی 12/1 ورود به سطح بسته نرم افزاری در ماه اکتبر.

اگر هر یک از این میراث تعهدات خارج هستند این گروه به دنبال می دانم که اگر این خدمات ادامه خواهد داد به ارائه و یا اینکه انتقالی یا grandfathering ترتیبات برای کاربران موجود مورد نیاز است.

بحث کاغذ نیز با اشاره به پیچیدگی های مخابراتی بخش برای مصرف کنندگان با هم تداخل دارند و در عین حال تکه تکه زنجیره تامین.

"چند لایه زنجیره تامین اثرات بر احتمال خدمات بدون درز تجربه و چالش های موجود حمایت از مصرف کننده پارادایم. برای مثال NBN شرکت و مصرف کننده خرده فروشی ارائه دهنده در حال جدا کردن کسب و کار هر چند هر دو تاثیر بر مصرف کننده تجربه" آن را گفت.

"یک شبکه ارائه دهنده و یک [بالای] ارائه دهنده به طور مشابه جدا کسب و کار هر چند هر دو تاثیر بر مصرف کننده تجربه. بیشتر بسیاری از زمان مصرف پادمان یا اعمال می شود تنها به Telstra (بازتاب پیر ساختار بازار) و یا طراحی شده برای سرویس های صوتی تحویل در سراسر شبکه. آنها بازتابی از محیط جدید است."

کاغذ گفت: بالا سازگار با اعداد و سطوح بالایی از نارضایتی مصرف کننده پیشنهاد می شود همه telcos بودند "به طور مداوم در ارائه مشتریان خود را می خواهد و انتظارات در اطراف انتخاب و انصاف".

ارتباطات داد که توسعه مصرف کننده کدهای که ACMA تصویب گفت: قوانین و مقررات باید ارائه پادمان در حالی که تشویق نوآوری است.

"شرکت سیستم نظارتی در استرالیا ارتباطات بخش-که در آن دولت می تواند به اهداف تعیین شده صنعت و مصرف کننده کارشناسان می تواند طراحی جزئیات و تنظیم کننده می تواند مورد مداقه قرار دادن خروجی و اجرای انطباق -- در خدمت ملت خوب" مدیر عامل شرکت جان استانتون گفت.

"ما باور داریم که هر دو شرکت-تنظیم و رسمی مقررات دولتی باید جای خود را در یک مصرف کننده مدرن چارچوب پادمان -- و این بهبود را می توان به راه است که در آن هر دو نوع مقررات اجرا شده در استرالیا است."

وزیر ارتباطات Paul Fletcher گفت: استرالیا با استفاده از فن آوری به روش های مختلف نسبت به زمانی که بسیاری از قوانین و مقررات نوشته شده بود.

"موجود ارتباطات از راه دور مصرف کننده پادمان عمدتا طراحی شده برای خدمات صوتی تحویل بیش مس شبکه تلفن. امروز ما بسیار متفاوت مخابراتی چشم انداز با NBN در دسترس برای 99 درصد از خانه ها و کسب و کار در استرالیا," او گفت:.

"برای مثال: 51 درصد از استرالیا بزرگسالان بودند که موبایل تنها برای تماس های صوتی در ژوئن 2019 از 27 درصد در سال 2014. 79 درصد از 25 تا 34 ساله را با تکیه بر تلفن همراه برای تمام تماس های صوتی."

مهلت ارسال توسط 5pm AEST در دوشنبه مرداد 24.

بخش اولیه از مصرف کننده پادمان نقد و بررسی تحویل داده شد در نوامبر 2018 و دیدم دولت انتخاب به نگه داشتن نقش صنعت مخابرات بازرس. بخش B این گزارش به نظر می رسد یک سال بعد و به نام قوانین اجباری برای زمانبندی در اطراف عمده فروشی اتصال گسل تعمیر و انتصاب نگه داشتن.

قسمت B گزارش شده است برای پشتیبان گیری از خدمات موظف بود پس از یک تعداد telcos اشاره کرد که خرده فروشان با شبکه های تلفن همراه خواهد بود در یک مزیت است.

مربوط به پوشش

ACMA calls on Facebook, گوگل, توییتر برای توسعه استرالیا اطلاعات غلط کد

تنظیم کننده می خواهد تمام سیستم عامل های دیجیتال به کار بر روی توسعه یک کد رفتاری برای مقابله با اطلاعات غلط و آن را در محل های کریسمس.

ACMA می خواهد برای دیدن سازگار مخابراتی مصرف کننده پادمان معرفی

این ACMA معتقد است این کمک خواهد کرد که چین با تعهدات خود تحت حریم خصوصی عمل می کنند.

ACMA حکم هویت قوی تر چک هنگام انتقال شماره تلفن همراه استرالیا

از مارس مشتریان نیاز به اجازه نقل و انتقال را telco.

کمیته مجلس سنا عبور باک آن را به عنوان امواج ارتباطات ناخواسته لایحه دور

قانون پیشنهادی خواهد رسید موسسات خیریه بیش از حد سخت, کمیته می گوید و نگرانی در مورد انتخابات ارتباطات باید اشاره جاهای دیگر.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن