فیلیپین دیجیتال بانک مبادله $21M در سری A

Tonik مالی است snagged 21 میلیون دلار در سری آن دور خواهد شد و بهره برداری از وجوه به kickstart های دیجیتال خو

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 26 خرداد 1399

Tonik مالی است snagged 21 میلیون دلار در سری آن دور خواهد شد و بهره برداری از وجوه به kickstart های دیجیتال خود را به خدمات بانک آینده در فیلیپین سه ماهه. این حرکت در می آید و پس از آن امن بانک مجوز وجود دارد در ژانویه سال 2020 است.

رهبری VC شرکت سکویا هند و Point72 سرمایه گذاری Tonik آخرین بودجه دور نیز شاهد مشارکت از قبلی سرمایه گذاران نشان و اعتبار می باشد.

آن به بانک گواهینامه در فیلیپین را قادر می سازد راه اندازی به ارائه خدمات بانکداری خرد با تمرکز در درجه اول در سپرده های خرده فروشی و وام های مصرف کننده آن گفت. با توجه به Tonik را تخمین می زند و این کشور در خرده فروشی بازار سپرده بود به ارزش $140 میلیارد در حالی که نا امن وام های مصرف کننده بخش به نمایندگی از 100 میلیارد دلار ارزش.

تاسیس در سال 2018 به راه اندازی و همچنین دارای دفاتر در سنگاپور و چنای هند قرار دارد که آن را پشتیبانی و تیم های تحقیقاتی.

خود بنیانگذار و مدیر عامل شرکت گرگ کراسنوف گفت: در بیانیه ای گفت: "COVID-19 باعث شده است مصرف کنندگان در سراسر جهان به صرفه جویی بیشتر برای موارد اضطراری به مراقبت بیشتر در مورد ایمنی از پول خود را به عنوان به خوبی به عنوان در مورد درآمد عادلانه نرخ بهره در سپرده های خود را در حالی که داشتن دسترسی به وجوه خود را برای خروج آسان و انتقال است.

"در فیلیپین که بیش از 70 درصد از جمعیت باقی مانده unbanked ما در حال مشاهده یک پرش سریع در تقاضای مصرف کننده برای دیجیتال بانکی و انتقال دیجیتال از آغاز سال" کراسنوف گفت. "ما در حال آماده سازی را به یک بسیار متفاوت تجربه به فیلیپینی مصرف کننده برای رسیدگی به این نیاز دارد."

Point72 سرمایه گذاری' رئیس fintech سرمایه گذاری پیت Casella اشاره کرد که Tonik توانایی برای تضمین یک بانک گواهینامه به عنوان یک دیجیتال-تنها بانکی بود و منحصر به فرد اجازه می دهد راه اندازی به ارائه محصولات نوآورانه در حالی که بهره برداری به نفع بانک اقتصاد.

مصرف کنندگان آنلاین در فیلیپین بود و میانگین سنی 24 و رهبری جهان از نظر روزانه در اینترنت و استفاده از رسانه های اجتماعی که Tonik اعتقاد بر این قرار دادن این کشور در جا خوب به یک رهبر جهانی در دیجیتال بانکی ، با بیش از 70 ٪ از کشور و جمعیت unbanked این شرکت اضافه شده است که تحقیقات بازار نشان داد بیش از نیمی از بانک های موجود مشتریان مشتاق به مهاجرت سپرده های خود را به خالص-بازی بازی های دیجیتال بازیکن.

Tonik ارائه شده شامل سپرده, وام, حساب های جاری پرداخت و کارت های.

سنگاپور در سال گذشته اعلام کرد برنامه های خود را به موضوع به پنج بانک های دیجیتال مجوز به عنوان بخشی از تلاش ها برای اضافه کردن بازار تنوع و تقویت سیستم بانکی در کشور آن را به عنوان نگاه به تبدیل شدن به یک اقتصاد دیجیتال. این بدان معنی است که غیر بانکی سازمان قادر خواهد بود به درخواست برای مجوز و دیجیتال ارائه خدمات بانکی.

در ماه آوریل این تاخیر در تصمیم خود برای اعلام لیست موفق مناقصه -- در اصل میله میله به جای این ماه -- به نیمه دوم سال با توجه به شیوع کروناویروس. موفق مناقصه شد و انتظار می رود برای شروع کسب و کار تا اواسط 2021.

مربوط به پوششtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب