پرت نعناع و مسائل امنیتی راه اندازی trueGold blockchain کنسرسیوم

پرت نعناع اعلام کرده است که گسترش روابط با استرالیا اوراق بهادار (ASX)-ذکر شده مسائل امنیتی (SMX) برای راه اندازی “این trueGold کنسرسیوم”.

کنسرسیوم خواهد بود متعلق به 50/50 با نعناع و SMX “تا بیشتر اشخاص که ممکن است اضافه کردن ارزش تبدیل شدن به سهامداران در علاوه بر این به شخص ثالث سرمایه گذاران نیز بیشتر رقیق حقوق صاحبان سهام و ساختار”.

TrueGold تامین می شود AU$1 میلیون نفر در شخص ثالث سرمایه و همچنین به عنوان کمک از SMX و پرت نعناع. اولیه هیئت مدیره را تشکیل شده از دو مدیران از SMX و دو مدیران از نعناع.

SMX توصیف خود را به عنوان متمرکز بودن digitising اشیاء فیزیکی در blockchain برای فعال کردن یک دایره و حلقه بسته اقتصاد است.

SMX و نعناع در مارس اعلام کرد که “معدن-به-بازار اخلاقی طلا زنجیره تامین و تضمین” راه حل. در زمان جفت گفت که پس مصوبات قانونی, ابتکار عمل منجر به شکل گیری “trueGold”.

این شرکت گفت که آنها پس از آن شروع به توسعه یک “high-tech اختصاصی عرضه راه حل های زنجیره ای” که با بهره گیری از SMX را blockchain فن آوری است.

همچنین نگاه کنید به: چگونه blockchain را مختل خواهد شد کسب و کار (ZDNet/TechRepublic ویژگی های خاص) | دانلود رایگان نسخه PDF (TechRepublic)

“ایجاد trueGold جهانی فن آوری پلت فرم یک بار به تصویب رسید و انتظار می رود برای کمک به افزایش [متمم] و ترویج فعلی ESG چارچوب ارائه شده توسط شورای جهانی طلا (مسئول معدن طلا و اصول) و لندن انجمن (مسئول طلا ارشاد) با ارائه تکنولوژی و blockchain پلت فرم است که می تواند ترویج و رانندگی صداقت و ضد جعل شرکت, شفافیت و پاسخگویی و پایداری در سراسر صنعت طلا زنجیره ارزش” SMX گفت: در یک ASX به روز رسانی در چهارشنبه.

SMX گفت: آن را در نظر دارد برای trueGold برای تشویق بیشتر به اجماع و اعتماد اطراف منشأ مسئول منابع و استانداردهای تولید.

“آن را در نظر دارد نه تنها به incentivise منابع تولید طلا از درگیری های مناطق آزاد, اما همچنین ایجاد اعتماد بین بالادست و پایین دست همکاران و کاهش مالي و معاملاتي ریسک هزینه و زمان” آن را ادامه داد.

“این trueGold ابتکار یک gamechanger بین المللی صنعت طلا اجازه می دهد ردیابی طلا از معدن سایت برای پایان دادن به مصرف کننده” پرت نعناع مدیر عامل ریچارد هیز اضافه شده است. “پالایش عمده ای از استرالیا تولید طلا پرت نعناع نیز قرار داده شده است برای حمایت از trueGold در حال تبدیل شدن به استاندارد جهانی برای زنجیره تامین یکپارچگی و قابلیت ردیابی.”

این شرکت گفت: trueGold را در حال حاضر شروع یک سرمایه برای نهایی توسعه و به طور کامل راه اندازی آن “معدن-به-بازار” طلا زنجیره تامین و تضمین راه حل است.

تجاری کامل rollout است که انتظار می رود برای شروع در سه ماهه اول سال آینده.

ابتکار عمل را به شرح زیر نعناع در ماه اکتبر راه اندازی یک جدید طلا نشانه — یک رمز دیجیتال با حمایت یک گواهی صادر شده توسط نعنا و تضمین شده توسط دولت استرالیای غربی.

راه اندازی پرت نعناع طلا نشانه (PMGT) کمک گرفته توسط InfiniGold که تماس خود را به یک فلزات گرانبها digitisation شرکت. InfiniGold توسعه یک پلت فرم برای digitisation از طلا و دیگر فلزات گرانبها است که از نعناع استفاده خواهد شد برای آن PMGT بازی.

در ضمن SMX در سپتامبر تسلیم یک درخواست حق ثبت اختراع در ایالات متحده مربوط به مواد و روشهای مورد استفاده در مارک طبقه بندی و شناسایی بذور و گیاهان است.

حق ثبت اختراع خود را می توان به علامت پیگیری و مدیریت زنجیره تامین از گیاهان شاهدانه, شاهدانه, محصولات, و محصولات حاوی حشیش مشتق از مواد تشکیل دهنده. آن را نیز پوشش می دهد استفاده از آن را محلول شیمیایی برای مارک گیاهان است که می تواند تکمیل شود در طول هر یک از این شش مرحله از رشد گیاه و کشت و همچنین به عنوان به طور مستقیم به بذر قبل از کاشت.

مربوط به پوشش

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>