پرل در نهایت پرش از Perl 5 تا 7

تصویر: سایر X تقریبا 26 سال پس از آن برای اولین بار منتشر شد پرل است که در نهایت به دنبال به روز رسانی عمده آ

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 5 تیر 1399
perl7.png
تصویر: سایر X

تقریبا 26 سال پس از آن برای اولین بار منتشر شد پرل است که در نهایت به دنبال به روز رسانی عمده آن تعداد نسخه از Perl 5 به پرل 7.

صحبت کردن در پرل کنفرانس در ابر پروژه منجر سایر X گفت: پرل 7 خواهد بود در ابتدا پرل 5.32 منتشر شده در ژوئن 20, اما با برخی از پیش فرض جدید.

نمونه هایی از جدید به صورت پیش فرض فعال باشد شامل مجبور به استفاده از سخت و هشدارها در این زبان با سایر X حاکی از بقیه بود هنوز مشخص نشده است اما آن را "قطعا نه" بود یونیکد معانی.

پرل 7 خواهد شد که یک حالت سازگاری به طوری که قدیمی تر کد است که هنوز هم قادر به اجرا و در حالی که پرل 5 را وارد کنید در دراز مدت پشتیبانی می کند.

انتظار می رود پرل 7 در دسترس خواهد بود در کمتر از یک سال با یک فشار به تغییر انجام شده در نیمی از این زمان سایر X گفت.

"این حمایت انتظار می رود دم کردن بین 2025 و 2030 اجازه می دهد زمان برای سازمان به طرح تغییرات مورد نیاز به جای جدیدتر منتشر شده" Perl بنیاد گفت.

توانایی وجود داشته باشد برای پرل 7 کد آپلود می شود به CPAN و سازگاری ماژول اعمال خواهد شد بنابراین این کد می توانید اجرا کنید با این پیش فرض از Perl 5, Sawyer X اضافه شده است.

این پروژه منجر اشاره کرد که با استفاده از Perl 5 در سال 2020 بدون هیچ گونه در حال حاضر در همه جا بند استفاده اظهارات در بالای فایل ها با نحو توسعه یافته در اطراف 2002 و بسیاری از قابلیت های جدید است که توسعه داده شده است از آنجا که پنهان در پشت ویژگی پاسداران است.

"ویژگی نگهبانان بسیار جالب هستند, آنها گارد نحو. ایده این است که آن را هرگز تغییر دهید مگر اینکه شما درخواست آن است که یک ایده واقعا خوب چون دفاع در برابر ناخواسته نحو و معانی" سایر X گفت.

"از ویژگی های سپاه پاسداران اگر چه که واقعا عالی آنها در واقع مسائل اگر شما تا به حال آنها را متوجه نشده است. مشکل این است که آنها قبیله ای از دانش که آیا ما آن را دوست دارم یا نه.

"شما باید بدانید در مورد آنها هر کسی نمی کند."

پرل شهرت بد و گیج کننده پیام های خطا شد و با توجه به پرل 5 غذا برای تعدادی از سبک های مختلف از نحو Sawyer X گفت: و آن چیزی است که در نسخه جدید عمده قادر خواهد بود به آدرس.

در ماه اکتبر سال گذشته, Perl خالق لری دیوار تصویب تغییر نام از پرل 6 به عنوان Raku پس از تقریبا دو دهه کار بر روی نسخه 6 که در نتیجه دیدم پرل گیر با استفاده از نسخه اصلی شماره 5. نسخه های اولیه از پرل تا به حال منتشر شده است در یک یا دو سال cadence.

پرش یک ششم نسخه اصلی یک زبان است نه بی سابقه ای با PHP ساخت پرش از 5 به 7 در سال 2015.

"بیش از فقط یک نسخه جدید و یا تعداد آن را نشان دهنده یک مسیر پایدار به جلو برای زبان پرل و جامعه" پنل معاون رئیس جمهور از توسعه محصول کن قدرت گفت.

"این نشان دهنده یک فرصت برای دوباره جوان علاقه پرل برای جذب توسعه دهندگان جدید به رشد جامعه و ارائه تضمین برای شرکت هایی مانند cPanel که زبان می تواند برآورده کردن انتظارات مدرن و توسعه است."

مربوط به پوششtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن