پنتاگون بشقاب پرنده ها و برنامه های برخی از یافته های غیر قابل توضیح در اشیاء عمومی – CNET


ufos-png

یک شی پرنده ناشناس دستگیر شده توسط نیروی دریایی ایالات متحده در “حلقه” تصویری.

وزارت دفاع

پنتاگون برنامه ای برای شناسایی و توضیح اشیاء پرنده ناشناس کامپیوتر در حال حاضر با هماهنگی دفتر اطلاعات نیروی دریایی و ممکن است به فاش کردن برخی از یافته ها در مورد مرموز و غیر قابل توضیح هوایی پدیده به مردم, بر اساس گزارش نیویورک تایمز در روز پنج شنبه.

به خاک سپرده شد در یک کمیته مجلس سنا در گزارش اطلاعات فرستاده شده توسط مارکو روبیو در جولای 17 است و یک بخش “پیشرفته هوایی تهدید” که در مورد تلاش های “ناشناس هوایی پدیده نیروی کار است.”

این گزارش نشان می دهد که نیروی کار تاسیس شده است به “استاندارد جمع آوری و گزارش ناشناس هوایی پدیده” لینک های آنها ممکن است به دولت های خارجی و تهدید آنها در برخواهد داشت به ما نظامی است. تایمز می گوید مقامات پنتاگون نمی خواهد بحث در مورد این برنامه است.

این کمیته وظیفه هدایت نیروی به تهیه یک گزارش در “ناشناس هوایی پدیده (همچنین به عنوان شناخته شده “غیر عادی وسایل نقلیه هوایی”) از جمله مشاهده هوابرد اشیاء است که مشخص نشده اند” ظرف مدت 180 روز پس از تصویب هوش مجوز قانون که حاکم چگونه هوش است که در گزارش به کنگره است.

نیویورک تایمز گزارش همچنین نمایانگر ادعا توسط Eric W. Davis یک اخترفیزیکدان که مشورت با نسخه قبلی پنتاگون UFO برنامه که مواد غیر قابل توضیح بوده است برگرفته است که نمی تواند ساخته شده توسط انسان و یا بر روی زمین است.

در مارس پنتاگون منتشر شد فیلم از سه طبقه بندی شده برخورد با بشقاب پرنده فیلم برداری توسط نیروی دریایی ایالات متحده. نیروی دریایی هنوز ارائه توضیحات به صورت هوایی اشیاء. این بدان معنا نیست که ما خیره کردن بیگانگان ، وقتی میک غرب که در عمل رد کردن سایت Metabunk در زمان نگاهی به یکی از غیر قابل توضیح اشیاء در فیلم بازگشت در سال 2018 او فرضهای آن به احتمال زیاد یک بادکنک یا یک پرنده است.

بسیار کمتر هیجان انگیز (و یا نگرانی).

شما می توانید این فیلم را برای خودتان تصمیم می گیرید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>