طاووس نیست در Roku و آمازون آتش تلویزیون entrenching یک خط نبرد – CNET


screen-shot-2020-01-16-at-1-30-03-pm.png

پارک ها و تفریح های موجود برای جریان در طاووس.


NBC

طاووس سرویس جریان از Comcast در NBCUniversal, راه اندازی پنج شنبه در سراسر طیف وسیعی از دستگاه های, اما این دو محبوب ترین آنهایی که به جریان به تلویزیون می گم: Roku و آمازون آتش تلویزیون. این پخش از همان بن بست در ماه مه که گودال Roku و آمازون علیه AT&T را HBO Max مارک یک مرحله جدید در تکامل جریان ویدئو یکی قرار می دهد که افرادی مانند شما در وسط یک نبرد قدرت.

جریان رشد کرده است محبوب تر از همیشه در طول بیماری همه گیر کوروناویروس, تقویت روند طولانی از مردم به تماشای بیشتر از ویدئو های خود را آنلاین. در حال حاضر قدرتمند ترین برنامه تلویزیون توزیع کنندگان و عمیق به جیب شرکت های رسانه ای در حال طراحی خود را به خطوط نبرد برای کنترل داده ها و پول های تولید شده توسط خود را در جریان فعالیت به عنوان آنها سعی کنید به entrench مواضع قدرت برای دوره بعدی تلویزیون.

در ضمن به این معنی که شما نمی توانید به تماشای همه بالا جریان خدمات در تمام دستگاه های.

طاووس گفت: باقی مانده در مذاکرات با شرکای اضافی.

“طاووس برنامه آماده برای راه اندازی در سراسر سیستم عامل با تلنگر از یک سوئیچ” یک طاووس سخنگوی گفت. “ما فکر می کنیم این مهم است برای مصرف کنندگان به می دانم که طاووس رایگان است برای استفاده و رایگان برای هر پلت فرم است که می خواهد به توزیع آن. اگر طاووس در دسترس نیست بر روی یک پلت فرم در راه اندازی این نیست که ما نمی آن را در دسترس است و آن را نه به این دلیل که ما نمی آن را به صورت رایگان در دسترس است.”

“مصرف کنندگان خریداری کرده اند این دستگاه با انتظار آنها خواهد بود قادر به دسترسی به تمام برنامه های, بنابراین امید ما این است که تمام سیستم عامل انجام خواهد داد حق با کاربران خود و حمل آن را,” او اضافه شده است.

Roku گفت: آن را به طاووس به آن “پایگاه مشتری بزرگ مشتاق streamers.” اما که آن را “ناامید کننده” Comcast “خودداری مناسب و استاندارد در صنعت از نظر” Roku در بیانیه ای گفت:, و اضافه کرد که طاووس شد تلاش برای راه اندازی یک سرویس پشتیبانی شده توسط تبلیغات بدون های که تبلیغ مدل با یک توزیع کننده مانند Roku.

“این نشان می دهد یک پایه سوء تفاهم از چه چیزی باعث موفقیت در مدرن امروز جریان جهانی که در آن موفق, ناشران, همکاری در تبلیغات و رسیدن به نتایج قوی با تکیه به ابزارهای منحصر به فرد ما ارائه می دهیم” Roku در بیانیه ای گفت.

آمازون کاهش یافته است به نظر.

Roku و آمازون آتش تلویزیون محصولات در حال فراگیر ترین راه برای جریان در تلویزیون در ایالات متحده است. با هم این دو شرکت با جریان دستگاه ها و تلویزیون های هوشمند را تا 70 ٪ از تمام جریان دستگاه های نصب شده در ایالات متحده در سال گذشته و رسیدن به حدود 80 میلیون کاربر فعال بین آنها است.

اما به جای خدمت به عنوان خنثی سیستم عامل برای برنامه های Roku و آمازون هر دو تبدیل شده اند بیشتر قاطعانه در مذاکرات خود را با جدید, جریان, خدمات, به تازگی, و شرکت های رسانه ای در حال سرمایه گذاری بیشتر در برداشت بزرگترین پاداش ممکن است از محصولات خود را که منجر به impasses.

طاووس دارای پشتیبانی برای دیگر جریان-دستگاه های تلویزیون مانند Apple TV, Google Chromecast مایکروسافت ایکس باکس یک و در حال حاضر سونی پلی استیشن 4. طاووس برنامه نیز تایید برای Vizio را SmartCast تلویزیون و ال جی تلویزیون های هوشمند و خدمات در دسترس خواهد بود بر روی دستگاه های تلفن همراه بیش از حد.

رقابت با امثال Netflix دیزنی به علاوه و HBO حداکثرطاووس آخرین big سرویس جدید به رول از به اصطلاح جریان جنگ زمانی که سیل از خدمات ریخته از تکنولوژی و رسانه های غول بیش از حدود هفت ماه دوره است. در مورد طاووس به این معنی که حتی یک تلویزیون سنتی و کابل شرکت مانند Comcast شرط بندی است که جزر و مد از طناب برش نمی خواهد به نوبه خود.

این جنگ را در شکل دادن به سرنوشت شرکت های رقابت به حکومت تلویزیون آینده, اما آنها را نیز تحت تاثیر قرار چگونه بسیاری از خدمات شما را به استفاده و پرداخت هزینه به تماشای تلویزیون مورد علاقه خود را و فیلم. و standoffs خوردگی شرکت های توزیع مانند Roku و آمازون در برابر جریان خدمات مانند Comcast را طاووس و AT&T را HBO حداکثر می تواند همسترینگ بینندگان امیدوار به تماشای برخی از مورد علاقه خود را دستگاه.

طاووس راه اندازی شنبه در ما همیشه رایگان لایه است که به شما اجازه می دهد نمونه حدود دو سوم از کتابخانه خود را با تبلیغات به عنوان به خوبی به عنوان حق بیمه ردیف که کامل باز کردن فروشگاه. طاووس حق بیمه است که 5 دلار در ماه و یا از 50 دلار در سال با تبلیغات و یا شما می توانید ارتقاء به نسخه آگهی رایگان برای 10 دلار در ماه یا 100 دلار در سال است.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: سازمان دیده بان هر طاووس اصل تریلر آینده به جریان


12:57

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>