پی پال می افزاید: 21 میلیون حساب فعال در سه ماهه دوم

پی پال روز چهارشنبه گفته است که قوی ترین آن تا کنون سه ماهه رانده شده توسط یک چشم انداز مثبت در کاربران جدید و پرداخت جریان از طریق پلت فرم آن است. در طول سه ماهه دوم پی پال گفت: مردم با استفاده از آن پرداخت خدمات در سطح برابر با پنج روز از عید شکرگزاری و سایبر دوشنبه.

این شرکت گفت: آن اضافه شده 21.3 میلیون خالص جدید حساب فعال در طول سه ماهه دوم آوردن مجموع آن حساب فعال به 346 میلیون نفر است. این بزرگترین افزایش سه ماهه در حساب فعال در این شرکت ،

به دنبال اعداد, پی پال, گزارش درآمد خالص از 1.5 میلیارد دلار یا $1.29 هر سهم. غیر GAAP درآمد $1.07 هر سهم در درآمد حاصل از $5.26 میلیارد دلار تا 25 ٪ در سال بیش از سال است. وال استریت بود که به دنبال درآمد از 88 سنت در هر سهم در درآمد حاصل از $4.99 میلیارد دلار است.

پی پال می گوید آن را پردازش $222 میلیارد دلار در مجموع به پرداخت حجم در طول سه ماهه. شکستن اعداد پایین بیشتر پی پال می گوید آن را پردازش 3.7 میلیارد پرداخت معاملات و یا حدود 39.2 معاملات پرداخت به ازای هر حساب فعال.

در ضمن پی پال گفت: آن پرداخت های اجتماعی پلت فرم Venmo نیز تا به حال آن بهترین سه ماهه تا کنون پردازش بیش از $37 میلیارد دلار از TPV. که نشانه افزایش 52 درصد بیش از مدت مشابه گذشته سال است. Venmo در حال حاضر بیش از 60 میلیون حساب فعال.

از نظر چشم انداز تحلیلگران انتظار دارند سه ماهه سوم درآمد حاصل از $5.06 میلیارد با سود 86 سنت به اشتراک بگذارید. پی پال در پاسخ با درآمد هدف از $5.48 میلیارد, با درآمد 95 سنت به اشتراک بگذارید. سهام پی پال بودند تا بیش از 2% پس از ساعت.

فن آوری درآمد

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>