OUAI آخرین راه اندازی خود را قرنطینه مو تنظیم مجدد آن نیاز

اتحاد خود را پر استفاده ترین محصول زیبایی در قرنطینه شده خشک شامپو ؟ زیرا همان. در حال حاضر که من یک ظاهر طراحی شده آن را تقریبا به اندازه تعداد بار من آن را بشویید نیز کمتر است. نشانه مقدار فراوان خشک شامپو برای پوشش گریس.

با این حال سقوط با استفاده از شامپو خشک اغلب این است که این امر باعث تجمع و می تواند پاسخ مانده است که می تواند در نهایت بر سلامت موهای خود را. اما این که OUAI این محصول جدید می آید به صرفه جویی در روز. خود را سم زدایی شامپو عمیقا پاک از بین بردن خاک و روغن و ناخالصی به ترک موهای خود را احساس تجدید و فوق العاده تمیز.

سم زدایی شامپو $30

نه تنها آن را حذف تجمع آلودگی هوا و آب سپرده و بدون اما آن را نیز تقویت مو را کوتیکول برای کمک به کاهش جعد و شکن گیسو و موها. این چگونه ممکن است ؟ این محصول با استفاده از یک فرمول متمرکز ساخته شده از سرکه سیب هیدرولیز شده کراتین و عوامل كلاته كننده ارزيابي به مطمئن شوید که موهای خود را به عنوان پاک که ممکن است. و اگر شما بدانم که آیا این عطر محصول می تواند تحت تاثیر مواد نگران نباشید این امضا با نام تجاری عطر Melrose Place, با رایحه, شامپاین, بری, لیچی و بیشتر.

“از روز اول ما شده است یک نام تجاری است که طول می کشد را به حساب بازخورد از جامعه ما است. مردم قطعا وزوز در گوش ما در مورد زدودن سموم محصول, اما ما می خواستیم تا مطمئن شوید که ما کاملا میخ فرمول قبل از قرار دادن چیزی در این بازار که بوی بیش از حد به شدت از سرکه سیب (Oy). ما نیز گوش مردم بحث در مورد چگونه آنها را در میان شستشو ساخته شده است که ما فکر می کنم در مورد تمام مانده و محصول ساخت شروع می شود که به تاثیر سلامت مو است. هدف ما این بود برای ایجاد یک ساده مستقل از محصول است که عمیقا پاک هر نوع مو و واقعا detoxed همه بیش از حد شما جمع آوری از محیط زیست ما آب و محصول لایه بندی است.”- جن Atkin, بنیانگذار OUAI

اما یکی از بهترین بخش ؟ آن رایگان است از SLS SLES پارابنها سیلیکون ها و فتالات معنی آن را امن برای استفاده در رنگ موها کراتین درمان, درمان شیمیایی مو و برزیل blowouts. یک بار در هفته و مرطوب موهای خود را از ریشه به پایان می رسد با آب ولرم مطمئن شوید به فشار بیش از حد رطوبت و پس از آن درخواست یک چهارم مقدار به اندازه به عنوان به پوست سر ممکن است. اجازه دهید آن را برای 1 تا 3 دقیقه قبل از شستشو و مطبوع است. و آن را به عنوان آسان به عنوان آن!

آماده به آن را امتحان کنید ؟ این شامپو جدید در دسترس است به فروشگاه از امروز شروع, در Sephora.com و در دسترس خواهد بود theoaui.com و Ulta.com شروع 4/20.

فروشگاه بیشتر OUAI محصولات اینجا

SheFinds دریافت کارمزد برای خرید از طریق لینک کلیک کنید در این پست.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>