منبع انرژی مهاجرت 60 درصد از حجم کار به ابر

منبع انرژی اعلام کرده است از مهاجرت بیش از 60 درصد از حجم کار به Amazon Web Services (AWS) ابر پوشش اکثر مامور

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 16 تیر 1399

منبع انرژی اعلام کرده است از مهاجرت بیش از 60 درصد از حجم کار به Amazon Web Services (AWS) ابر پوشش اکثر ماموریت خود-انتقادی وظایف سنگین از جمله صدور صورتحساب و مراقبت از مشتری, انرژی, تجارت, مدیریت عملیات و داده های سازمانی دریاچه.

استرالیا شرکت انرژی است که در حال حاضر پیشرفت با برنامه ریزی به عمل 100% در ابر و تمام اطلاعات اولیه در مراکز 2021.

کار داشتن با AWS پس از سال 2016 منبع با استفاده از یک تعداد انگشت شماری از AWS خدمات از جمله تجزیه و تحلیل داده های ماشین, آموزش مجازی کسب و کار و بهره وری, برنامه های کاربردی, محاسبه, امنیت, ذخیره سازی و پایگاه داده. این شرکت گفت: این کمک می کند تا به آن دسترسی بیشتری بینش درایو بهره وری عملیاتی و کمک به ارائه خدمات جدید است.

"به عنوان بخش همچنان به انتقال نسبت به تمیز و دقیق راه حل های انرژی برای مشتریان اهمیت تکنولوژی برای بهبود فرآیندهای عملیاتی تنها رشد می کند" منشاء مدیر گروه به صورت ابر و زیرساخت های نیک اندروز گفت.

بخشی از همکاری با AWS بود برای راه اندازی خدمات جدید با استفاده از انعطاف پذیری از ابر به بهبود و ساده سازی تجربه مشتری مانند را قادر می سازد مشتریان به مسیر خود استفاده مدیریت صورت حساب ها و پرداخت ها و ارتباط با عوامل خدمات به مشتریان از طریق وب سایت این شرکت و نرم افزار موبایل.

"AWS ما فراهم می کند با دسترسی به آخرین و بهترین تکنولوژی که به ما کمک می کند تا برای سرعت بخشیدن به ما انتقال دیجیتال و پشتیبانی از ما به مشتریان ما به آنچه آنها می خواهند زمانی که آنها آن را می خواهم. تمرکز ما در استقبال از دیجیتال شدن دستگاه و نوآوری منجر به بهبود قابل توجهی در عملکرد ما سیستم عامل های دیجیتال و چگونه مشتریان خود از آنها استفاده کنید" اندروز اضافه شده است.

با توجه به منشاء از طریق استفاده از ابر آن را کاهش حسابداری و مدیریت پردازش زمان توسط 30 درصد و هزینه های در حال اجرا فن آوری زیرساخت های 50٪.

منبع معاملات برق و گاز با نرم افزار ساخته شده است در AWS با استفاده از serverless فن آوری است. همچنین به تازگی مهاجرت آن دارایی هوش مجموعه که جمع آوری داده ها از مبدا نسل امکانات مانند گاز خورشیدی و بادی ایستگاه اجازه می دهد تا شرکت پشتیبانی مرکز تیم به استفاده از پیش بینی های تحلیلی برای شناسایی پتانسیل های تعمیر و نگهداری و یا اختلالات عملیاتی و اجرا دارایی های از راه دور.

اجرای مبدا جدید خرده فروشی عامل مدل با پادشاهی متحده, انرژی, تکنولوژی, گروه, هشت پا, انرژی, با استفاده از آن مشتری پلت فرم Kraken همچنین انتظار می رود برای کمک به شرکت بهبود خدمات به مشتریان و کاهش هزینه های عملیاتی. این پروژه اجرا خواهد شد تنها در AWS cloud.

منبع انرژی یک تصمیم چند سال پیش برای ایجاد یک تیم است که با تمرکز بر پیش بینی آنچه در چشم انداز انرژی را مانند نگاه در آینده است.

آینده انرژی تیم اختصاص داده شده به حصول اطمینان از منبع انرژی تبدیل کند کار برکنار شده است. این تیم مدیر کامرون بریگز گفته ZDNet قبلا این تیم شد متهم با تعیین چگونه به بهترین تجهیز این شرکت با مهارت ها و قابلیت های آن نیاز به پاسخ به یک آینده نامشخص.

"این بلوک های لگو است که ما نیاز به مردم و فن آوری و شرکت های که ما در حال رفتن به از نزدیک با کار به عنوان ما آماده شدن برای آینده است که رفتن به بسیار اساسا متفاوت" Briggs گفت.

مبدا نیز با AWS و دیگر ارائه دهندگان تکنولوژی برای ارائه یک ابر آکادمی آموزش ها و توانایی های برنامه با هدف مسلح کردن کارکنان با ابر مبتنی بر مهارت. منبع دسترسی به آموزش برای بیش از 500 کارمند و با هدف تایید بیش از 100 ژوئیه سال 2020 است.

با آموزش جدید ابتکار منشاء می پیوندد دیگر استرالیا کسب و کار است که باید اجرا AWS Cloud مهارت های صنفی-سبک برنامه های آموزشی از جمله استرالیا, پست, Deloitte, بیمه, استرالیا, گروه, Kmart گروه و بانک ملی استرالیا.

مربوط به پوششtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن