اوراکل گزارش مخلوط Q4 به عنوان مشتریان احساس تاثیر COVID-19

اوراکل روز سه شنبه گزارش داد مخلوط سه ماهه چهارم نتایج مالی اشاره کرد که مشتریان در برخی از صنایع تا حد زیادی

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 28 خرداد 1399

اوراکل روز سه شنبه گزارش داد مخلوط سه ماهه چهارم نتایج مالی اشاره کرد که مشتریان در برخی از صنایع تا حد زیادی نهفته COVID-19 همه گیر مانند مهمان نوازی و خرده فروشی در حال به تعویق انداختن خرید.

اوراکل غیر GAAP درآمد خالص سه ماهه چهارم بود 3.8 میلیارد دلار در حالی که غیر GAAP درآمد هر سهم بود تا 3 درصد در سال بیش از سال به $1.20. مجموع درآمد سه ماهه شد 10.4 میلیارد دلار کاهش 6 درصد در سال بیش از سال.

تحلیلگران انتظار داشتند درآمد از $1.16 بر درآمد حاصل از $10.67 میلیارد دلار است.

برای سال مالی اوراکل غیر GAAP درآمد خالص $12.7 میلیارد دلار در حالی که غیر GAAP درآمد هر سهم شد و تا 9 درصد به $3.85. مجموع درآمد شد $39.1 میلیارد و پایین 1 درصد در سال بیش از سال.

قوی درآمد سه ماهه رانده شدند با اجرای برنامه در هر دو ابر زیرساخت ها و برنامه های کاربردی ابر خرید و فروش مدیر عامل Safra Catz در بیانیه ای گفت. اوراکل فیوژن Cloud ERP مجموعه رشد 35 درصد در ارز ثابت در Q4 در حالی که تلفیقی ابر HCM مجموعه رشد 29 درصد در ارز ثابت.

"ما به طور کلی کسب و کار را قابل ملاحظه و با توجه به همه گیر اما نتایج ما می شده اند و حتی بهتر است به جز برای مشتریان در سخت ترین ضربه صنایع است که ما در خدمت مانند مهمان نوازی خرده فروشی و حمل و نقل به تعویق انداختن برخی از آنها خرید" Catz گفت. "هنوز برای سومین سال در یک ردیف ما تحویل دو رقمی ثابت ارز سود هر سهم رشد FY20."

در Q4 ابر خدمات و مجوز پشتیبانی از درآمد شد $6.8 میلیارد دلار تا 1 درصد در سال بیش از سال. ابر مجوز و در قضیه مجوز درآمد شد نزدیک به 2 میلیارد دلار پایین 22 درصد است.

برای سال, ابر خدمات و مجوز پشتیبانی از درآمد شد $27.4 میلیارد دلار تا 3 درصد است. ابر مجوز و در قضیه مجوز درآمد شد $5.1 میلیارد دلار است.

فن آوری درآمدtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب