یک قلم به قانون همه آنها را

پس از منکر به عنوان یک یادگاری از 1990s دستی و “قلم محاسبات” در چند سال گذشته دیده اند دیجیتال styli بازگشت با انتقام حتی ترغیب “stylus جنگ” که در آن اپل و مایکروسافت باید sparred که بیش از شرکت دیجیتال نوشتن پیاده سازی ارائه مسطح تجربه کمترین تاخیر و sleekest رتبه دهی به معنی دلبستگی به جلوگیری از از دست دادن. مشتریان را به خوبی به یاد داشته باشید آخرین نقطه داده شده که چه شد یک بار کوچک چوب پلاستیک در PDA دوران است که در حال حاضر پر شده با تکنولوژی است که تحت فشار قرار دادند تا جایگزینی قیمت به 90 دلار یا بیشتر.

البته امروز styli دارای ویژگی های است که بسیار فراتر از آنچه که هنگامی که با شتاب از نقاشی های دیواری حروف الفبا در کف V یا misrecognized کلمات در نیوتن. اما یکی از ویژگی های است که این styli گنجانده شده است که فعال ترین شیک نبود: توانایی استفاده می شود دسترسی به دستگاه های. بله هنوز هم وجود دارد منفعل م با توپ لاستیکی مانند nibs است که می تواند تقریبا در هر صفحه نمایش خازنی, اما آنها سقوط به مراتب از تجربه می آید که با یک فروشنده قلم.

اما نه چندان جدید تلاش به خود آمدن ممکن است به زودی تغییر دهید که حداقل برای دستگاه هایی که پشتیبانی از آن مشخصات. جهانی قلم ابتکار عمل رو شروع آن راه بازگشت در سال 2015 اما حمایت از محصولات استاندارد را به بازار آمده تنها به تازگی است. گروه توضیح می دهد که تمدید بارداری در یک سوئیچ در حجم بالا بوستر. مایکروسافت اوایل حامی اما رفت و راه خود را به عنوان آن را دنبال قلم برای سطح خرید اسرائیل ارائه دهنده فن آوری N-Trig در سال 2015.

اما در حالی که 1.0 مشخصات تکمیل شد سال بعد آن را تا سال 2018 که USI داده شد دوم اجاره در زندگی به گوگل پیوست کنسرسیوم. امروز این گروه همچنین شامل شرکت هایی مانند Lenovo, Dell, Intel Wacom و همچنین به عنوان سنتی قلم مارک های چنین به عنوان Bic و Staedtler. سامسونگ که به شدت سرمایه گذاری در خود S Pen تکنولوژی در طول سال نیز عضو; USI اشاره می کند که استاندارد آن می تواند اجرا شود در کنار دیگران است. UI-سازگار styli هنوز هم نادر است اما دستگاه هایی که پشتیبانی از آنها در حال ساخت راه خود را به بازار است. یکی از نمونه های اخیر: Lenovo Chromebook دونفری من در مورد نوشت: در ماه مه.

با وجود استاندارد بودن چهار سال, USI می گوید آن استاندارد می رفتن سر به سر با دیگر پیاده سازی آن را به عنوان شامل دو طرفه stylus-نمایش ارتباطات است که قادر می سازد در زمان واقعی frequency-hopping فشار و شیب حساسیت و حتی یک راه برای حفظ تنظیمات مانند زمان رنگ و دیگر تنظیمات در داخل قلم به طوری که آن را لازم نیست ریست در هنگام تعویض برنامه های و دستگاه های. USI تکرار می گویند که اساسا به پایان رسید 2.0 مشخصات اما اعضای خواسته اند که آن را با تاخیر کمی در سفارش به کمی فضای تنفس بیشتری برای محصولات با استفاده از 1.0 استاندارد است. که گفت:, در گوگل درخواست آن را ایجاد یک ساده دکمه-نسخه رایگان از استاندارد به جای کم هزینه Chromebooks در بازار آموزش و پرورش.

در نهایت USi فرض همین دلیل باید با استفاده از active stylus با صفحه نمایش لمسی بود هر بیشتر محدود از نظر انتخاب فروشنده با استفاده از یک ماوس با یک سنتی دستگاه ؟ و به عنوان شریک زندگی که jilted آن USI داده است تا امید در آشتی با مایکروسافت اشاره کرد که این نیاز نمی تواند منحصر به فرد قلم استاندارد پشتیبانی شده بر روی یک دستگاه و شمارش مایکروسافت در نهایت به تشخیص خوب بیشتر برای PC اکوسیستم.

قبلی و مرتبط با پوشش

سطح Go 2, IdeaPad Duet ارائه رقابت قوی برای پایه اپل
جدید ارائه اهرم مادر دسکتاپ سیستم عامل برای رقابت در انعطاف پذیری و ارزش.

مایکروسافت اقدام به خرید N-trig را قلم دیجیتال تکنولوژی سطح
بزرگترین شرکت نرم افزاری می گوید آن را به دست آورد اسرائیلی شرکت فن آوری دارایی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>