زیتون باغ سرخ شده موزارلا


خدمت/می سازد:

آماده در:
  کمتر از 30 دقیقه

Rating: 5/5

1 نقد و بررسی


مواد تشکیل دهنده

1 بسته (16 اونس اندازه) پنیر موزارلا
2 عدد تخم مرغ مورد ضرب و شتم
1/4 فنجان آب
1 1/2 فنجان خرده نان ایتالیایی
1/2 قاشق چای خوری نمک سیر
1 قاشق چای خوری ادویه ایتالیایی
2/3 فنجان آرد
1/3 فنجان نشاسته ذرت

جهت

اگر شما پنیر در یک آجر آن را تکه تکه ضخیم و برش پنیر عبور-راه های ساخته شده مثلث.

ضرب و شتم تخم مرغ را با آب و کنار بگذارید. مخلوط خرده نان و سیر و نمک و ادویه و خود را کنار بگذارند. مخلوط آرد با نشاسته ذرت و خود را کنار بگذارند.

حرارت خود را روغن نباتی برای سرخ کردن عمیق را به 360 درجه F. شیب پنیر در آرد سپس در تخم مرغ را بشویید و سپس کت با خرده نان. جای دقت در روغن داغ و سرخ کنید تا طلایی این طول می کشد فقط چند ثانیه پس با دقت تماشا کنید. زمانی که طلایی حذف از روغن داغ و تخلیه.

خدمت با شما مورد علاقه, ایتالیایی, سس اسپاگتی و لذت ببرید.


اضافه شده توسط

تغذیه


741 کالری, 39 گرم چربی, 61 گرم کربوهیدرات, 36 گرم پروتئین در هر وعده
.

لطفا توجه داشته باشید:
این یک نسخه cat دستور العمل ارائه شده به CDKitchen توسط یک شخص ثالث. این دستور یک دستور اصلی مگر اینکه به طور خاص اعلام شده است و تنها از نظر قابل قبول “کلون” به اصلی برای آشپز خانه را به تلاش برای تکراری. لطفا توجه داشته باشید که بسیاری از رستوران های زنجیره ای در سراسر کشور خود متفاوت منوها و مواد تشکیل دهنده منطقه پس از نسخه های ارائه شده ممکن است شبیه به آنچه که شما ممکن است تلاش کرده اند قبل از. همه علائم تجاری اشاره اموال از صاحبان مربوطه می باشند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>