دفتر زندگی هرگز همان خواهد شد دوباره. در اینجا چه می آید بعدی

بسیاری از ما صرف چند ماه گذشته کار از خانه. به جای عجیب و غریب روز در اینجا و یا وجود دارد بسیاری از مردم –

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 5 تیر 1399

بسیاری از ما صرف چند ماه گذشته کار از خانه. به جای عجیب و غریب روز در اینجا و یا وجود دارد بسیاری از مردم – به غیر از کسانی که در انجام نقش ضروری – باید به سیستم وارد شده و مشغول به کار از راه دور. کار بزرگ-از-خانه آزمایش است و توسط بزرگ تولید نتایج مثبت در شرایط چالش برانگیز.

اما چه اتفاقی می افتد ؟

برای Andrew Hewitt گر محقق Forrester تاثیر را – حداقل در بخش – به محض خروج از دفتر. کسب و کار ممکن است ساکت اجازه می دهد تا کارکنان به محل کار از خانه در گذشته اما این است که دیگر مورد.

"این بیماری به طور طبیعی تحریک بیشتر از راه دور مشغول به کار در آینده به عنوان مردم راحت تر با آرایش و ببینید که اکثر مردم در واقع سازنده تر هستند زمانی که آنها در حال کار از خانه به عنوان مخالف به آمدن به دفتر می گوید:" هویت. "اگر وجود دارد یک تاثیر مثبت از coronavirus این است که پذیرش کار از خانه خود را تبدیل خواهد شد بسیار بیشتر جریان اصلی."

ببینید: COVID-19: راهنما و چک لیست برای راه اندازی مجدد کسب و کار خود و (TechRepublic حق بیمه)

که سطح جدید تصویب شده است یک زمان طولانی. در حالی که قوانین مانند انگلستان کار انعطاف پذیر مقررات از سال 2014 به کارکنان حق قانونی برای درخواست فرم های کار انعطاف پذیر, صفحه اصلی کار باقی مانده است – تا چند ماه گذشته – استثنا و نه هنجار شده است.

تحقیقات نشان می دهد که قبل از شیوع کروناویروس تنها در حدود 5% از انگلستان 33 میلیون نفر از کارگران مشغول به کار به طور عمده از صفحه اصلی. با وجود مقررات آن است که نسبتا آسان برای کارفرمایان به رد درخواست خانه کارگر در یکی از زمینه مقرر مشخص شده در قانون و کارکنان فرصت کمی برای مراجعه.

چنین presenteeism حکومت: کارگران مورد نیاز دیده می شود در دفتر برای اطمینان از آنها مشغول به کار بودند. در حال حاضر همه چیز تغییر کرده است. به عنوان وینکنتن CIO ریچارد Gifford به رسمیت می شناسد های مستند اجرا شیفت از کار است که در مجموع واژگونی روش معمول در اکثر شرکت های بزرگ تا به حال.

"سیاست مدیریت منابع انسانی نوشته شده است در راه است که پیش از این اگر شما می خواهید به کار در خانه, شما می توانید, اما شما می خواهم به در آمده و به برخی از دلایل خوب و یک تصمیم خواهد بود ساخته شده است. در حال حاضر ما گفت: "شما در خانه کار می کنند و شما نیاز به برخی از دلایل خوبی که چرا شما نیاز به در دفتر'. بنابراین آن را به یک چرخش کامل," او می گوید.

Gifford تا به حال به حفظ محدود در محل حضور خود را به مدیریت شرکت در قضیه مرکز داده در طول شیوع بیماری است. در عین حال اکثریت قریب به اتفاق شرکت 4,500 بر اساس دفتر کار در خانه – و در نتیجه کمک جامد VPN و یک دسته از برنامه های کاربردی ابر است به احتمال زیاد در دراز مدت تغییر در ادراک از راه دور کار می کند.

مدل های جدید در حال کار است می گوید Gifford: "من مطمئن هستم که کسی می تواند به استناد به برخی از مناطق از بهره وری که در آن همه چیز نیست به عنوان خوب به عنوان آنها استفاده می شود اما در کارهای اصلی هستند و در واقع بسیار خوب است و ما در حال اجرا سازمان از راه دور. بنابراین این یک مدل است که توسط و بزرگ ما قصد داریم به چوب با."

وجود دارد بسیاری از دلایل که چرا این تغییر را حس می کند. در زمان عادی و کارگران صرف ساعت در هفته رفت و آمد. اعتماد به تکمیل کار خود را انعطاف پذیری برای برخی از بخشی از این هفته کار ایجاد حس تندرستی. آن را به خوبی قادر به رفتن برای اجرا انتخاب کنید تا بچه ها از مدرسه و یا به تماشای یک بیت از تلویزیون خود را با ناهار.

کارفرمایان خواهد استدلال می کنند که کشش در طول روز تلویزیون و بازیهای آنلاین همین دلیل است که کارگران نمی تواند قابل اعتماد به کار از راه دور. در عین حال نظرسنجی ها نشان می دهد که چنین ترس های اغلب بی اساس: چهار در پنج کارمند اداری (79 درصد) بر این باورند که مستند ثابت کرده است که آنها می توانند به طور موثر به کار از خانه.

دیوید اسقف CTO در وب سایت تجارت الکترونیک lovethesales.com یکی دیگر از اجرایی که خوشحال شده است که با تاثیر مثبت از راه دور کار می کند. در حالی که شرکت مدیران عصبی که چگونه آنها را حفظ ارتباطات و فرهنگ شرکت در یک مجازی تنظیم او می گوید: واقعیت این است که هر کس به چالش افزایش یافته است.

"با توجه به اینکه چگونه به خوبی آن را به نظر می رسد تا کنون من صادقانه نمی شود شگفت زده اگر ما نمی ادامه با 'کار از خانه چهارشنبه' یا چیزی رفتن به جلو. یکی مثبت است که من هرگز تا به حال بسیار, تمیز, شستن," او می گوید.

ببینید: بازگشت به دفتر: در حال حاضر CIOs چهره خود را به چالش

وقتی که درست انجام شود انعطاف پذیری نتایج در یک شادتر سالم تر و سازنده تر نیروی کار نشان می دهد که بررسی کسب و کار هاروارد. این کمک می کند تا جذب بهترین کارکنان و باعث می شود آنها را می خواهید به چوب در اطراف. جایگزینی ارزش کارگران هزینه زمان و پول و بهره وری. به مردم این فرصت را برای برنامه ریزی وقت خود را به عنوان آنها آرزو و آنها کمتر به احتمال زیاد به ترک.

صفحه اصلی کار نیز می تواند کمک به کسب و کار برای صرفه جویی در پول.

"آن هزینه های زیادی از پول برای اجاره فضای اداری. چرا ما نمی صرفه جویی در پول و کاهش اندازه و آن را بسیار انعطاف پذیر تر امر? من فکر می کنم این دوره از اجرا از راه دور کار منجر به تغییر دائمی برای بسیاری از شرکت ها می گوید:" دیوید آلیسون جهانی سر از آن و کوانتومی برای اولین بار مواد معدنی است.

شاید حتی بیشتر مهمتر و در یک زمان هنگامی که آن را صرف است به احتمال زیاد به کاهش 5 ٪ در سطح جهان در این سال – مقدار سرمایه گذاری برای حمایت خانه کارگر در حال حاضر تکمیل شده است. واکنش سریع به COVID-19 مورد نیاز سرمایه گذاری در نرم افزار و سخت افزار. حمایت از راه دور مشغول به کار در دراز مدت یکی از راه های را که غرق سرمایه گذاری پرداخت.

برای Dylan Roberts رئیس دیجیتال و افسر اطلاعات (CDIO) در لیدز شورای شهر وجود ندارد بازگشت. دیجیتال خود را خدمات تیم رو بیش از 7000 لپ تاپ های آماده برای استفاده در فقط سه روز است. بیش از 10 ، 000 از شورای کارکنان در حال کار از خانه – و بیش از 7,500 از کسانی که کارکنان در حال حاضر قادر به کار به صورت آنلاین در همان زمان

"نقطه اوج برای من این است که به مراتب بیشتر از افراد را مجبور به پذیرش این راه کار و کشف این خیلی بد نیست و می آید با برخی از مزایا را می خواهید به انجام آن در آینده است. من هم امیدوارم که این بدان معنی است که کاربران تبدیل خواهد شد بیشتر ماهر در استفاده از تکنولوژی که منجر به روان تر کار می کند و کمتر مسائل پشتیبانی برای این تیم می گوید:" رابرتز.

انتقال دیجیتالtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im