NSW-ویکتوریا مرزی مجوز سایت اصطبل به عنوان COVID-19 تحریم مهلت به پایان می رسد


nsw-vic-border-crossing-covid-19-permit.png

دولت ویکتوریا در این هفته تصمیم به قفل کردن بخش هایی از دولت معرفی “در خانه ماندن” محدودیت با توجه به موج دیگری از COVID-19 موارد است.

نیو ساوت ولز برتر Gladys Berejiklian پس از رایزنی با ویکتوریا برتر Daniel Andrews و نخست وزیر اسکات موریسون را ترتیب داد که از روز سه شنبه نیمه شب, NSW-ویکتوریا در مرز خواهد بود بسته شده است.

مرز بسته شدن بدان معنی است که از 8 ژوئیه هر کسی که مایل به سفر از ویکتوریا به نیو ساوت ولز نیاز به یک مرز اجازه ورود.

استثنا اعمال می شود به یک تعداد انگشت شماری از مواقع به خصوص در اطراف مرز جوامع اما هر دو بزرگسالان و کودکان هستند برای دریافت مجوز مورد نیاز. مجوز معتبر است به مدت 14 روز از تاریخ صدور و شامل تمام مرزهای پوشش زمین و هوا و دریا به عنوان به خوبی به عنوان گذرگاه رودخانه.

وجود دارد یک تعداد از شرایط اما کسانی که مایلند برای به دست آوردن مجوز در سه شنبه شب قادر به تعیین اگر آنها واجد شرایط برای یک عنوان سایت کاهش یافت و بیش از توجه به سطوح بالایی از تقاضا است. این گزارش توسط ABC که 45 دقیقه بعد از سرویس NSW باز آن برنامه های کاربردی آنلاین برای مجوز در 7:30بعد از ظهر AEST, سایت سقوط کرده بود.

“خدمات NSW مجوز نرم افزار سیستم زنده است و تجربه سطوح بالایی از تقاضا” خدمات NSW سخنگو گفته ZDNet در روز یکشنبه است.

“ما می دانیم که برخی از مردم تجربه کرده اند تاخیر در تامین امنیت مجوز و ما عذر خواهی برای تاخیر.”

ضمنا این سخنگو گفت: مسافران نیاز به نشان دادن واجد شرایط بودن خود را برای عبور از مرز به پلیس توسط “حمل اسناد و مدارک مربوطه بر اساس یک دسته از معافیت”.

آن را به پیروی از دولت در اوایل این ماه دچار قطع برق در یکی از آن مراکز داده در Silverwater غرب سیدنی که منجر به بسیاری از دولت های بهداشت و خدمات به مشتریان توابع بازگشت به فرآیندهای دستی.

صحبت در اوایل روز سه شنبه در باشگاه مطبوعات ملی و وزیر خدمات دولت استوارت رابرت در مورد کشور coronavirus تماس با ردیابی برنامه COVIDSafe اذعان برنامه را در واقع کشف یک مورد از COVID-19 بود که در حال حاضر شفاهی ابلاغ شده توسط بیمار است.

“از آنچه که من دیده ام این است که از آن استفاده شده است و بیش از 30 بار و این برداشت دقیقا چه دستی ردیابی کردم” او گفت:.

“یکی از مشکلات — یکی از چیزهای خوب است که همه در همان نفس — این است که ما تا به حال چند تا از موارد به تاریخ وجود برخی از چالش های واقعی ما از دیدن کردن جنوب که ما واقعا نمی شده است قادر به دیدن برنامه رول در آن قابلیت های کامل.

“اما به یاد داشته باشید, این برنامه طراحی شده است به منظور افزایش یک دستی ردیابی فرآیند و اگر ما به پایان که در آن وجود دارد واکسن و همه ما انجام داده ایم این است که بازگشت به بالا دستی ردیابی و تایید تسبیح برای کشور است. که می تواند یک چیز بزرگ است.”

بحث حمایت از حریم خصوصی پیچیده در اطراف COVIDSafe رابرت در مورد استفاده از “حاکمیت” استرالیا برنامه-یکی بود که بر اساس سنگاپور TraceTogether — و گفت: گوگل و اپل قرار گرفتن در معرض اطلاع رسانی چارچوب بود راه خود را از گفتن به دولت: “با سلام اگر شما با استفاده از چارچوب ما داده می شد و فقط رفتن را از تلفن به تلفن و دور زدن دولت به طور کامل”.

“که گوگل و اپل رویکرد و البته آنها بالا بردن بلوتوث قدرت سیگنال اگر شما به دنبال راه خود را ادامه دهند.

“استرالیا — بسیاری دیگر از کشورهای جهان, هند, سنگاپور, نروژ, قبرس, اسرائیل, فرانسه, بریتانیا برای اولین بار دیجیتال محرک جهان — تصمیم به واقع مستقل از نظر COVID ردیابی در خود برنامه و از طریق اتصال به مقامات بهداشت عمومی.”

رابرت گفت: COVIDSafe “انتخابات” در هر دقیقه در مقابل گوگل و اپل قابلیت های نظرسنجی که در هر پنج دقیقه.

“به عنوان یک کشور مستقل ما تعیین زمانی که همه گیر شده است. [ما] نمی خواهید به صبر برای گوگل و اپل به نوبه خود در معرض اطلاع رسانی چارچوب با یک به روز رسانی جدید برای iOS است, بنابراین من فکر می کنم وجود دارد برخی از واقعی حاکمیت مسائل را با اجازه دادن به گوگل و اپل به دیکته شرایط و نحوه انجام COVID ردیابی,” او گفت:.

دولت تا پایان هفت روز رسانی به برنامه با این یکی که چند روز پیش آن را در دسترس در زبان عربی ساده شده و سنتی چینی ، کره ای و ویتنامی. رابرت گفت: به روز رسانی پرداخته اند بیش از 30 بالقوه اشکالات و زمینه را برای بهبود مطرح شده توسط tech جامعه است.

مربوط به پوشش

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>