Nordstrom سالگرد فروش: بهترین activewear فروش – CNET


nordstromsaleactivewear

Asics

این Nordstrom, سالگرد, فروش, بهترین زمان برای دریافت یک معامله جدید لباس و کفش که شامل تمرین دنده. بر خلاف دیگر فروشگاه های فروش در Nordstrom نادر است. سالگرد فروش یکی از بزرگترین و آن را با تمرکز بر روی محصولات جدید است که ورود برای سقوط. این سال شما در پیدا کردن معاملات از Nike, Puma, Patagonia و مارک های دیگر همه در ارزان ترین قیمت شما را در Nordstrom (مگر اینکه آنها آن را به ترخیص دندانه دار کردن است).

ادامه مطلب: آشپزخانه بهترین معاملات به نشانه از Nordstrom سالگرد فروش

چگونه به فروشگاه

شروع پنج شنبه, جولای 24, هر کسی می تواند مشاهده کاتالوگ فروش اقلام در Nordstrom.com. فروش رسما شروع می شود در اوت. 19 اما برای به دست آوردن بهترین معاملات قبل از آنها رفته شما باید عضو Nordy باشگاه. وجود ردیف در داخل باشگاه است که به شما اجازه مغازه هر چه زودتر و قبل از مردم که به اعضای باشگاه.

در اینجا شکست:

  • جولای 24: هر کسی می تواند پیش نمایش آیتم های فروش در Nordstrom.com.
  • Aug. 4: فروش شروع می شود برای آیکون ها (کسانی که به صرف حداقل $15,000 و پرداخت با Nordstrom کارت اعتباری).
  • Aug. 7: فروش شروع می شود برای سفیران (صرف حداقل 5000 $در هر سال).
  • Aug. 10: فروش شروع می شود برای تاثیرگذاران (صرف حداقل 2000 $در هر سال).
  • Aug. 13: فروش شروع می شود برای خودی (صرف بیش از $500 در هر ماه و یا یک Nordstrom کارت اعتباری).
  • Aug. 19: هر کسی می تواند فروشگاه فروش.
  • Aug. 30: فروش به پایان می رسد برای همه.

بدون ado بیشتر, در اینجا بهترین تمرین و activewear محصولات به گیر در این سال Nordstrom سالگرد فروش.

Zella/Nordstrom

ما عاشق این Zella ساق پوش برای جلسات یوگا چرا که آنها اقامت قرار داده و بدون توجه به آنچه مطرح شما در. آنها در سه رنگ.

نایک

شاید آن روز و روزگار جوانی من, اما من با وسواس مد از 80s و 90s به همین دلیل است که من برداشت این یکپارچهسازی با سیستمعامل به دنبال پیراهن کش ورزش anorak. آن را دارای یک جیب جلو بزرگ — برای ذخیره سازی هر چیزی شما می توانید در یک راه رفتن — می آید و دو رنگ ارتش سبز و صورتی روشن.

قیمت در دسترس نیست با این حال: آن را پنهان تا زمانی که شما می توانید اضافه کردن آیتم به سبد خرید خود را هنگامی که فروش آغاز می شود. اما آن را بی خطر می گویند که اگر آن را تحت $100 من گرفتن آن است.

Wacoal

خوب سینه بند ورزشی می تواند دشوار برای پیدا کردن, به خصوص اگر شما یک قفسه سینه. این Wacoal سینه بند ورزشی وعده به ارائه پشتیبانی خوب و کاهش bounce, بنابراین شما می توانید تمرکز بر روی تمرین خود را.

Asics

اگر شما به در حال اجرا و یا فقط نیاز به اضافه شدن پشتیبانی خود را در حال اجرا کفش این Asics را به شما مناسب. این ژل ها در کف کفش در جذب شوک به شما به عنوان اجرا و سفت و سخت کلاه پاشنه ارائه ثبات. من خود را یک جفت از مدل های قدیمی تر از Gel-Kayano و آنها مورد علاقه من در حال اجرا کفش.

کفش در دسترس است در مردان بیش از حد.

آدیداس

من صادقانه مردان activewear گزینه های در فروش کمی بدون زرق و برق. اما من برداشت این دلیل آن را طراحی شده برای کولر آب و هوا و با استفاده از 33% پلی استر بازیافتی. دنج و بهتر برای محیط زیست برنده-برنده.

موضع

موضع باعث می شود برخی از بزرگ جوراب بنابراین بدون تردید توصیه میکنم چیدن این. آنها باید زیر سازی که در آن شما به آن نیاز ترین مش اجازه می دهد تا جریان هوا و یک برگه که آنها را مانع از لغزش به پایین در حالی که شما کار می کنند.

روی دکمه زیر برای مردان جوراب, اما وجود دارد یک سبک مشابه از موضع زنان را بیش از حد.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: چگونه حلقه مناسب ماجراجویی ریتم رقص بازی تمرین…


6:01

اطلاعات موجود در این مقاله برای مقاصد آموزشی و اطلاعاتی و تنها در نظر گرفته شده است به عنوان درمانی یا مشاوره پزشکی. همیشه مشورت با یک پزشک و یا دیگر واجد شرایط بهداشتی و با توجه به هر گونه سوال شما ممکن است در مورد یک وضعیت پزشکی یا بهداشت اهداف است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>